Klaipėdos “Dragūnas” pusfinalyje šventė pirmąją pergalę

Klaipėdos “Dragūno” rankininkai  tvirtai žengė pirmą žingsnį Lietuvos rankinio čempionato finalo link. Pirmosiose pusfinalio varžybose jie šeštadienį namuose 30:23 nugalėjo Kauno “Lūšį”.

Pirmąsias Lietuvos rankinio lygos pusfinalio rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Kauno. "Dragūno" rankininkai darė daugiau klaidų bei nerealizuodavo susikurtų progų. 9-ąją mačo minutę rezultatas buvo 3:5 „Lūšies“ naudai.

Tik įpusėjus pirmajam kėliniui, dragūniečiai išlygino rezultatą – 7:7, tačiau “Lūšies” rankininkai į tai atsakė dviem taikliomis atakomis – 7:9. “Dragūno” treneris A. Juškėnas paprašė minutės pertraukėlės, per kurią sustygavo komandos žaidimą. Tai leido klaipėdiečiams sėkmingiau užbaigti pirmąją rungtynių dalį – 14:12.

Antrajame kėlinyje dragūniečiai demonstravo gerą žaidimą gynyboje. Ne vieną kartą patikimai vartus saugojo L. Simanavičius. „Dragūnas“ po truputį didino persvarą.

42-ąją minutę rezultatas buvo 22:17 klaipėdiečių naudai. Vėliau aikštės šeimininkai nemažino tempo, greitomis atakomis atakomis didino persvarą. „Lūšis“ darė vis daugiau klaidų. „Dragūnas“ laimėjo pirmąją LRL pusfinalio dvikovą – 30 : 23.

Miglius Astrauskas, Klaipėdos"Dragūno" treneris

Rungtynes vertinčiau teigiamai. Pradžioje darėme daug klaidų, tačiau pavyko sustyguoti žaidimą. Didelė atsakomybė teko K. Stropui, kuriam po traumos pradžioje sunkiai sekėsi realizuoti metimus. Antrajame kėlinyje komanda stengėsi nemažinti tempo. Tada pasipylė kauniečių klaidos, kurios leido ramiai užbaigti varžybas.

Lukas Kalasauskas,  Kauno"Lūšies" treneris

Pirmoje rungtynių dalyje žaidėme, o antrajame kėlinyje žaidėjai darė itin daug klaidų. Reikėjo daugiau pastangų tiek gynyboje, tiek puolime. Rungtynes reikia žaisti visas 60 minučių, nes tik taip galima laimėti. Atsakomosiose varžybose stengsimės laimėti ir grįžti į Klaipėdą, į trečiasias pusfinalio rungtynes. Jei tai nepavyktų - kausimės iš paskutiniųjų dėl bronzos medalių.

Šiame straipsnyje: Klaipėdos DragūnasRankinis