Kauno konservatorius į rinkimus ves A.Kupčinskas

Kauno konservatorius į vasario pabaigoje vyksiančius savivaldos rinkimus ves dabartinis Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Pirmadienį Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Kauno sueigos konferencijoje buvo sudarytas kandidatų dalyvauti kitų metų vasarį vyksiančių rinkimų į savivaldybės tarybą sąrašą.

Pirmuoju įrašytas TS-LKD Kauno sueigos pirmininkas miesto meras Andrius Kupčinskas, jau anksčiau patvirtintas sąrašo lyderiu. Antruoju sąraše įrašytas krikščionių demokratų atstovas, Kauno miesto mero pavaduotojas Algimantas Kurlavičius.

Toliau dešimtuke - savivaldybės administracijos direktorė  Edita Gudišauskienė, buvęs administracijos direktorius, dabar mero patarėjas Vygantas Gudėnas, Tarybos nariai Marijus Panceris, Ona Nijolė Rudgalvienė, Loreta Kudarienė, Vytas Bancevičius, Petras Bingelis ir Gediminas Žukauskas.

„Tarp mūsų kandidatų nėra nei gelbėtojų, nei žvaigždžių, tačiau visi jie yra aktyvūs, miesto labui nemažai nuveikę žmonės. Tai žmonės, kuriais pasitikiu, jie gali dirbti komandoje, o tai labai svarbu, nes ir ateityje miesto taryboje reikės sutelktų pastangų darant gerus darbus kauniečiams“, - sakė sąrašo lyderis A. Kupčinskas.

Sąrašas buvo sudarytas dviem etapais. Iš pradžių TS-LKD Kauno skyrių sueigos nariai reitingavo pagal abėcėlę sudarytą kandidatų sąrašą, o paskui meras savo nuožiūra skyrė papildomus balus, jo manymu, aukščiau sąraše vertiems būti kandidatams.

Iš viso sąraše yra 103 pavardes,  tačiau bus galima registruoti 82 kandidatus.

A.Kupčinskas konferencijos dalyviams pristatė Kauno miesto pastarojo meto pasiekimus. Kaunas per besibaigiančią kadenciją sparčiai modernėjo, darėsi atviras pasauliui, patogus gyventi miestiečiams europinis miestas. Nenuostabu, kad šiemet žurnalo „Veidas“ sudarytame savivaldybių reitinge Kauno miesto savivaldybė užėmė antrąją vietą, nusileisdama tik Neringai, tuo tarpu prieš keletą metų Kaunas buvo tik 49-oje vietoje tarp 60-ies savivaldybių.

A.Kupčinskas pastebėjo, kad šiemet rinkimuose dalyvaus ir nepartiniai kandidatai, nauji judėjimai. „Tai bus naujas iššūkis visoms partijoms.  Tačiau už pigių blizgučių slėpsis ir nemažai politinių turistų, veikėjų, kurie ėjo iš partijos į partiją, o dabar skelbsis esą nepartiniai“, - pastebėjo A.Kupčinskas.

TS-LKD konferencijos dalyvius pasveikino ir kitų partijų atstovai.

Tvarkos ir teisingumo partijos atstovė, Kauno mero pavaduotoja Loreta Kekienė linkėjo sėkmės rinkimuose ir  atidžiai rinktis draugus. „Linkiu, kad tie draugai paskui neišduotų“, - sakė L.Kekienė.

Lietuvos liberalų sąjūdžio Kauno skyriaus vadovas, mero pavaduotojas Rimantas Mikaitis linkėjo patrauklaus rinkimų sąrašo ir korektiško dalyvavimo rinkimuose. Sueigos dalyvius sveikino ir opozicijos atstovas socialdemokratų partijos Kauno skyriaus pirmininkės pavaduotojas, buvęs mero pavaduotojas Steponas Vaičikauskas.

TS-LKD sąrašo pirmasis dvidešimtukas:

1. Andrius Kupčinskas
2. Algimantas Kurlavičius
3. Edita Gudišauskienė
4. Vygantas Gudėnas
5. Marijus Panceris
6. Ona Nijolė Rudgalvienė
7. Loreta Kudarienė
8. Vytas Bancevičius
9. Petras Bingelis
10. Gediminas Žukauskas
11. Zenonas Abramavičius
12. Gintarė Skaistė
13. Zenonas Baikštys
14. Rimutė Prievelienė
15. Zigmas Juozas Tamakauskas
16. Irena Gerčienė
17. Raminta Baltuškienė
18. Jonas Koryzna
19. Jolanta Žakevičienė
20. Raimundas Kaminskas NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių