Kauniečiai kviečiami pasinerti į vakarinį gyvenimą

Nuo gegužės 7 dienos Kaunas pradeda šurmulingą vakarinį gyvenimą ir kviečia miestiečius ir svečius būti jo aktyviais dalyviais.

Kiekvieną penktadienį Laisvės alėjoje nuo 16 val. prasidės šventė - kiekvienas miestietis ar svečias galės susirasti savo kultūrinę erdvę ir joje būti - klasikos mėgėjai kviečiami atsigaivinti Miesto sodo pievelėse, „Kauno“ viešbučio terasoje įsikurs poetai ir poetės, „Pizza Jazz“ suburs įvairias jaunimo ir jam prijaučiančiųjų subkultūras, „Romuvos“ pasaže lauks Žmonės Kavingais Veidais, o Soboro prieigose bus palydėta praėjusioji ir pasveikinta nauja diena.

Kultūros renginiai Laisvės alėjoje prasidės 16 valandą iškilmingomis pučiamųjų orkestrų eisenomis - jose dalyvaus J.Gruodžio konservatorijos pučiamųjų instrumentų orkestras, „Ąžuolyno“ ,  Lietuvos Karinių oro pajėgų pučiamųjų instrumentų orkestrai.

Nuo 18.30 val. iki 20.30 val. Miesto sodo prieigose vyks klasikinės muzikos koncertai. Gegužės 7,  14 dieną miestiečius kviečia Sostinės Vario kvintetas, dainininkai Giedrius Prunskus ir Živilė Lamauskienė,  gegužės 28 dieną kauniečiai galės pasidžiaugti puikia Muzikinio teatro solistų komanda - Raimondu Baranausku, Egidijumi Bavykinu, Tomu Ladiga, Nomeda Milkanauskaite, Gitana Pečkyte, Rita Preikšaite, Kristina Siurbyte, Žanu Volkovu bei grupe „Funny Beat“ . Koncertų metu klausytojams bus sudaryta galimybė sėdėti prie staliukų ir mėgautis penktadienio vakaro ramybe.

19 valanda skelbs poetų ir poečių žodžio pradžią. Jų paklausyti kvies „Kauno“ viešbučio kavinės  „55“ terasa. Čia praeiviai ir restorano lankytojai galų gale galės išgirsti kukliai ir nebyliai sėdinčio didžio Kauno poeto Gintaro Patacko žodį, jaunų poetų Dovilės Zavedskaitės, Juliaus Čepukėno tekstus bei išvysti  jų vizualizacijas, pasiklausyti kylančios žvaigždės Avaspo poetės Giedrės Labanauskaitės.

Renginių ciklą gegužės 7 dieną pradės poeto ir fotomenininko duetas - Kęstutis Navakas ir Gintaras Česonis. Kaip ir dera senam kauniečiui, K.Navakas atsineš jaunystę primenančių vinilų - jie ir poezija yra neatsiejami.

„Pizza Jazz“ prie fontano kvies iš savo užslėptų erdvių į dienos šviesą išlįsti subkultūrininkus. Čia kas penktadienį nuo 21 val. iki 23.30 val. gros DJ Coffee, deepyfes, Moodbase, Attitude. Čia kviečiami visi,  norintys ne tik klausytis ar įsijausti į muzikos garsus, bet ir juos išreikšti kūnu.

Aktyvi ir mobili minia nuo 21.30 val. iki 22 val. galės judėti link „Romuvos“ pasažo. Architekto Audriaus Karaliaus suburta Žmonių Kavingais Veidais komanda, kaip įprasta, nuosekliai ir kryptingai džiazuos, be to, rodys kiną.

Diena bus palydėta ir naujoji pasveikinta prie vieno iš Laisvės alėjos simbolių, kuriam vis dar norom nenorom miestiečiai perša slavišką pavadinimą - Soboro. Čia nuo 23.30 val. iki 24 val. vyks trumpos ir įkvėpiančios akcijos. Gegužės 7 dieną miestiečiai naują dieną sveikins kartu su „Ugnies ratu“, 14 dieną išsivėdinti prie Soboro išjudės VDU Menų Centras, 28 dieną šokio teatras „Aura“ su „Kūno graffiti“ aktyvins mūsų kūnus.

Šeštadieniais - sekmadieniais bus siekiama veiksmą nukelti į Senamiestį, arčiau žaliųjų miesto zonų. Čia į kultūrinius renginius kvies „Daugirdo“ amfiteatras bei Rotušės aikštėje įsikūrusi kavinė „Skliautai“. 

Sekmadieniais amfiteatre ypatinga programa lauks mažųjų kauniečių - čia visą vasarą kas sekmadienį vyks tarptautinio vaikų menų festivalio „Vasara prie Nemuno“ renginiai.

Trys gegužės penktadieniai, trys birželio penktadieniai, ir liepa bei rugpjūtis laukia jūsų visų vakarais mieste - ateikite, bendraukite, dalinkitės, džiaukitės.


Šiame straipsnyje: Einamnaktinis kaunas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių