Kaune plėšikai dėjosi policijos pareigūnais

Kadaise policininkais apsimetinėti nevengdavę nusikaltėliai kurį laiką žalias uniformas buvo primiršę, tačiau pirmadienį Kaune ir vėl užfiksuotas tokio scenarijaus nusikaltimas.

Petrašiūnuose, R.Kalantos gatvėje gyvenanti šešiasdešimtmetė moteris ilgai nepamirš pirmadienio vakarą patirto išgąsčio ir jį lydėjusio šoko. Tądien į jos namus įsibrovė trys nepažįstami vyrai, kurie buto šeimininkę sumušė ir grasindami daiktu, panašiu į pistoletą, vertė moterį atiduoti namų seife laikomus turtus.

Tiesa, viskas baigėsi tuo, kad suveikė apsaugos signalizacija, netikėtai užsuko nukentėjusiosios giminaitis ir nusikaltėlių trijulei nebeliko kitos išeities, kaip tik skubiai papustyti padus.

Incidentas įvyko vakare, apie 19.30 val., kai trys plėšikai pasibeldė į R.Kalantos gatvės 10 numeriu pažymėto namo vieno iš butų duris. Ten gyvenanti moteris pro durų akutę pamatė laiptinėje stovinčius du uniformuotus vyrus. Šie prisistatė esantys policijos pareigūnai ir pareikalavo įsileisti vidun.

Tik pravėrus duris paaiškėjo, kad nekviestų svečių prisistatymas tebuvo apgaulė, o laiptinėje dar slėpėsi ir trečias jų bendrininkas, neturėjęs policininko uniformos, todėl ir nedrįsęs pasirodyti anksčiau laiko.

Įsibrovę vidun, nusikaltėliai iškart užčiaupė, o po to ir lipnia juosta užklijavo moteriai burną, už nugaros supančiojo rankas. Aršiai nusiteikę vyrai nevengė ne tik psichologinio, bet ir fizinio smurto. Nukentėjusiajai kliuvo į įvairias kūno vietas. Laimė, rimtesnių sužalojimų ji nepatyrė, tik paviršutinius sumušimus.

Turgavietėje maisto papildais prekiaujanti kaunietė teigė iš užpuolikų iškart išgirdusi reikalavimą parodyti, kur yra seifas su pinigais. Siekdami įbauginti moterį, plėšikai įrėmė jai į galvą ginklą ir grasino nušauti. Nukentėjusioji beveik neabejoja, kad ties smilkiniu ji išties jautė pistoleto vamzdį.

Iš pradžių įkaite tapusi kaunietė bandė atkalbėti nusikaltėlius nuo jų kėslų ir buvo pasiryžusi atiduoti savo rankinę, kurioje gulėjo apie du tūkstančiai litų. Tačiau toks grobis jų nesuviliojo ir moteris toliau buvo terorizuojama atverti turtų saugyklą.

Galiausiai ji išdavė, kad seifas laikomas miegamajame kambaryje. Ištikta šoko ji neprisiminė spynos kodo, tad nusikaltėliams teko bandyti brautis patiems. Išvydę virš seifo sumontuotą buto apsaugos sistemos pagrindinį bloką, veikiausiai signalizacijose menkai teišmanantys ilgapirščiai nutarė pirmiausiai susidoroti su elektronika. Išlaužus centralės dureles, bute suveikė signalizacija. Be to, kaip tik tą akimirką sučirškė durų skambutis. Pasirodo, kad moteris buvo sutarusi susitikti su žentu ir kaip tik laukė jo atvykstant.

Pravėrę duris ir sprukdami laukan, nusikaltėliai nustūmė vyrą į šalį ir skubiai išsinešdino. Netrukus atvyko apsaugos bendrovės darbuotojai, tačiau tuo metu nusikaltėlių pėdsakai jau buvo atvėsę. Žentas iškvietė nukentėjusiai uošvienei policiją ir greitosios pagalbos medikus. Pastarieji rimtesnių sužalojimų moteriai nenustatė. Ji patyrė tik didžiulį išgąstį.

Galiausiai paaiškėjo, kad išsinešdinę plėšikai taip ir liko ničnieko nepešę. Iš buto niekas nedingo. Ikiteisminį tyrimą dėl plėšimo pradėję Panemunės policijos komisariato pareigūnai įtariamųjų kol kas nenustatė. Manoma, kad plėšikai savo taikiniu prekyba besiverčiančią moterį pasirinko neatsitiktinai. Tikėtina, kad jos namai buvo nusižiūrėti iš anksto tikintis ten aptikti vertingo grobio.


Šiame straipsnyje: plėšimas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių