Kaune pagausėjo bedarbių gretos

2011 metų gruodį Kauno teritorinėje darbo biržoje nedarbo lygis, palyginti su lapkričiu, padidėjo 0,5 proc. ir siekė 10,1 proc. visų darbingo amžiaus gyventojų.

Palyginti su kitomis šalies teritorijomis, registruoto nedarbo rodikliai Kauno regione gruodžio mėnesį ir toliau buvo vieni mažiausių.  Šių metų sausio 1 dienos duomenimis, Kauno teritorinėje darbo biržoje buvo registruota apie 41,4 tūkst. bedarbių.

Kauno mieste ir rajone per mėnesį nedarbo lygis padidėjo 0,4 proc. punkto ir sausio 1-ąją siekė 9,8 proc. Per ataskaitinį mėnesį užregistruoti 2623 bedarbiai, apie 61,7 proc. sudarė vyrai. Didžioji dalis, arba apie 76,2 proc. bedarbių, užregistruota Kauno mieste.

Darbo biržos duomenų bazėje per mėnesį Kauno mieste ir rajone buvo užregistruotos 944 naujos laisvos darbo vietos, įdarbinti 1564 ieškantys darbo asmenys. 493 asmenys pradėjo darbinę veiklą įsigiję verslo liudijimus.

Jonavos skyrius gruodį įregistravo 385 bedarbius, nedarbo lygis šiame regione per mėnesį išaugo 0,4 proc. punkto iki 11,9 proc. Kaišiadorių skyriuje gruodžio mėnesį nedarbo lygis išaugo 0,5 proc. punkto ir siekė 11,7 proc. Kėdainių skyriuje nedarbo lygis taip pat padidėjo iki 9,2 proc. Prienų skyriuje sausio 1 d. nedarbo lygis siekė 9,8 proc., o Raseinių – 11,7 proc. darbingo amžiaus gyventojų.


Šiame straipsnyje: nedarbasdarbo birža

NAUJAUSI KOMENTARAI

taxi

taxi portretas
Matau išsikvėpėte komentuodami,rašydami ne tiesą ir pilni pykčio. Rašo Ingridos pasamdyti,mano ar ŽG skolininkai. Kas bebūtumėte,kviečiu padiskutuoti televizijoje.Firmų akcijų nepralošiau,nepragėriau ir niekam nepardaviau.Julius gavo 49 akcijas laikinam pasinaudojimui,kol ištyrė,kas vyksta firmose. . .apie grobstomas firmų lėšas,nemokamus atlyginimus ir tt.Tyrimai vyksta .Ingrida akcijas gavo apgaulės ir grasinimų būdu. Nemėgo taksistai manęs,nes buvau savivaldybės transporto kontrolierius ir tikrindavau taksistų darbą.Kodėl ŽG vairuotojai turėjo dirbti sąžiningai,o kiti bet kaip . . .Juk žinote kiek firmos pakeitč pavadinimų,o ŽG dvidešimti metai. Tad reiškia dirbo sąžiningiausia iki atėjimo į firmas Ingridai ir Brigitai.Berniukus į taxi verslą atsiuntė Arūnas Stankevičius UAB,,Smūgis,, vadovas,nes sukūrė asociaciją,bandė pasrinkti duokles,nepaklususiems siuntė AA Jautį,Gedą,Vilhelmą.Trahimavičiaus sužalojimas guli ant Arūno sąžinės.Yra gyvas Rolandas,kuris gali papasakoti,kaip veikė Stankevičius . . .skundė visus,viliojo vairuotojus iš kityų firmų,tie pasirašydavo po skundais,o po to dar ir berniukus atsiūsdavo.Juk Arūnas buvo po luro stogu,tad berniukams pats nurodydavo ką reikia papurtyti. Prisidėjo jis ir prie Saturno Dubininko žlugdymo,nes pas jį yra dirbęs.Berniukus,nesidrovėjo ir policijai įduoti,ten yra dirbęs vairuotoju.Na murzius jis ir tiek.Skolingas man daug,labai daug. Nusavino ŽG 175 taksistus ir iš jų gaudavo po 500 litų kas mėnesį.Tad kiek susidaro skaičiuojant nuo 1994 metų.Ant vileikinių niekad nepykau ir nepykstu,. Arūno ir Ingridos smulkūs žulikėliai jau po žeme,tad tiesą iškelsiu į viršų su visais įrodymais.Apie Ingridą manau parašys žurnalistai.Man ji pagimdė dukrą,nors atnešė ir laabai daug skausmo.Dukrytė lieka su manim , tad lai pasprinksta ji su šutve tuo ką prisivogė . . . Žurnalistė parašė tiesą kurią žinojo ir ji yra šaunuolė.Visą tiesą apie taxi verslą sužinos tarnybos,o aš tiesioginiame eteryje daug ką įvardysiu. Ingrida ir jos tomukas įklimpo,giliai,giliai. Julius liks akcininku,jeigu sumokės už akcijas mano mamai tiek kiek suderėsime.Jeigu ne ,yra kiti pirkėjai.Na matysime,kaip viską ištirs prokurorai.Tad komentatorius kviečiu į tv padiskutuoti.Melo,trumpos kojos. . .

Kęstas

Kęstas portretas
Nieko mums nėra daugiau atstumiančio, kaip sovietinio stiliaus propaganda iš Degutienės ir Kubiliaus lūpų, skleidžiama tarp žmonių, kurie dar labiau jų veiksmų nuskurdinti, negu sovietiniais laikais. Kaimyninėse mažose šalyse net karaliai pėsti vaikšto. Ar negėda Degutienei ir Kubiliui spausti mokesčiais paskutiniais centus iš badaujančių ir gyventi taip imperatoriškai, kaip jie dabar gyvena? Mokesčių kėlimo ir beatodairiško diržų veržimo vargšams politika baigia skandinti visos Europos ekonomiką. Laikas mums keisti kursą. Vagys drįsta spekuliuoti Tėvynės vardu. Atėjo jiems laikas patirti tą patį, ką Lietuvoje patyrė rusų valdžia.

bėda

bėda portretas
jau pusė metų be darbo ir ką daryti?
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių