Kaune įvykusioje avarijoje apgadinti penki automobiliai (papildyta)

Įžūlus jauno vyro elgesys prie vairo ketvirtadienį vakare baigėsi skaudžia eismo nelaime, kurioje nukentėjo jis pats ir kartu važiavusi mergina. Įtariamas įvykio kaltininkas policijai jau žinomas.

„Vos sulaikiau kumščius, kurie akimirksniu susigniaužė savo akimis pamačius, kaip viskas įvyko. Gan nemenku greičiu atvažiavęs nuo Jotvingių gatvės „Mazda 626“ markės automobilis kirto dvigubą ištisinę liniją, išlėkė į priešpriešinio eismo juostą bandydamas aplenkti priekyje ta pačia kryptimi važiavusį ketvirtosios kartos „Volkswagen Golf“ ir kaktomuša rėžėsi į priešpriešiais atvažiavusią kitą „Mazdą“. Tokio absurdiško poelgio kaina - sužalota greta važiavusi mergina, kurią greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę“, - neslėpdamas pykčio dėl avarijos kaltininko įžūlaus elgesio gatvėje pasakojo įvykio liudytoju tapęs vienas atsitiktinis praeivis.

Nelaimė apie 19.15 val. įvyko Šilainiuose, netoli Kuršių gatvėje esančių garažų masyvų. Anot įvykį tiriančių Kelių policijos valdybos pareigūnų, prie avariją sukėlusio „Mazda 626“ automobilio vairo sėdėjo prieš mėnesį 27-ąjį gimtadienį atšventęs kaunietis Darius R., o kartu su juo vyko trejais metais jaunesnė keleivė. Medikų pagalbos prireikė jiems abiem.

Be policijos pareigūnų ir greitosios pagalbos medikų į įvykio vietą buvo iškviesti ir ugniagesiai gelbėtojai. Pastarųjų pajėgų prireikė bandant išvaduoti sumaitotame įtariamo eismo nelaimės kaltininko automobilyje įkalintą keleivę. Netrukus mergina buvo išvaduota ir perduota jau laukusiai greitosios pagalbos medikų brigadai, kurie nukentėjusiąją pristatė į Kauno medicinos universiteto klinikas (KMUK). Pirminės apžiūros metu jai konstatuoti galvos ir stuburo sumušimai bei dubens kaulų lūžiai.

„Iš pradžių pats vairuotojas iššokęs iš mašinos bandė atplėšti duris, bet jam nepavyko. Kurį laiką jis atrodė gan ramus, bet po to, kai pamatė į greitosios pagalbos automobilį keliamą keleivę, atrodo, kad jį ištiko lengvas šokas“, - „Kauno dienos“ žurnalistams pasakojo situaciją iš šalies stebėjęs portalo lankytojas.

Kiek vėliau dėl veido sužalojimų į tą pačią gydymo įstaigą pateko ir pats avarijos kaltininkas. Sutvarsčius žaizdas, jis išleistas ambulatoriškai gydytis į namus. Ar jaunas vyras prie vairo sėdėjo blaivus, paaiškės gavus jo kraujo tyrimo rezultatus.

Viena aišku, kad tai jau nebe pirmas atvejis, kai jis patenka į panašią situaciją. Oficialiai nepatvirtintais duomenimis sykį jis yra nesėkmingai bandęs pasprukti iš savo sukelto eismo įvykio vietos, bet galiausiai buvęs sučiuptas.

„Tai jau neblogai mums žinomas „klientas“. Panašu, kad vairuotojas nepasimokė iš senų klaidų. Viena jo byla šiuo metu kaip tik yra teisme. Kol kas tiksliname duomenis, kokių pažeidimų per visą vairuotojo karjerą jis yra padaręs, tačiau galime patvirtinti, kad jų tikrai būta ir gan grubių“, - kalbėjo su įvykio tyrimu susiję Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai.

Pirminiais duomenimis, kaktomuša rėžęsis į kitą „Mazda“ markės automobilį, įtariamas avarijos kaltininkas po susidūrimo nulėkė į kelkraštį ir kliudė ten stovėjusią dar vieną tos pačios markės mašiną bei „Nissan Micra“. Antrasis pirminio susidūrimo dalyvis nuo smūgio metėsi į priešingą eismo pusę ir dar trenkėsi į minėtą „VW Golf“. Taigi iš viso avarijoje apgadinti penki automobiliai. Du iš jų sumaitoti beveik nepataisomai.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Iškart po avarijos trumpam buvo paralyžiuotas eismas minėta Kuršių gatvės atkarpa, ties ten esančiais garažų masyvais. Policijos patruliai transporto srautus nukreipinėjo aplinkinėmis gatvėmis.


Šiame straipsnyje: avarija Kaune

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių