Kandidatai Kauno rinkimų apygardose

Pateikiame sąrašą visų kandidatų Kauno rinkimų apygardose.

Šilainių rinkimų apygarda Nr. 11 (tel. 865210111):

Alvydas Banevičius, Liberalų ir centro sąjunga.

Rimantas Jonas Dagys, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.

Erikas Kalpokas, Tautos prisikėlimo partija.

Loreta Kekienė, Partija „Tvarka ir teisingumas".

Vilma Martinkaitienė, Leiboristų partija.

Jūratė Matekonienė, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis.

Laima Mogenienė, Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga.

Marija Skibiniauskienė, Naujoji sąjunga (socialliberalai).

Vytautas Šustauskas, Lietuvos laisvės sąjunga.

Danutė Tamaševičienė, „Fronto" partija.

Birutė Vėsaitė, Lietuvos socialdemokratų partija.

Gintaras Visockas, Lietuvos socialdemokratų sąjunga.

Aleksoto-Vilijampolės rinkimų apygarda Nr. 12 (tel. 260138):

Vidmantas Butkus, Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga.

Gitas Juškevičius, Partija „Tvarka ir teisingumas".

Rytas Kupčinskas, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.

Adelė Majauskienė, Liberalų ir centro sąjunga.

Rimantas Mikaitis, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis.

Raimundas Mockeliūnas, Leiboristų partija.

Saulius Stoma, Tautos prisikėlimo partija.

Gintautas Šivickas, Naujoji sąjunga (socialliberalai).

Vidmantas Šlamas, „Fronto" partija.

Steponas Vaičikauskas, Lietuvos socialdemokratų partija.

Centro rinkimų apygarda Nr. 13 (tel. 201540, faks. 208716):

Artūras Daunoravičius, „Fronto" partija.

Gintaras Jonas Furmanavičius, Leiboristų partija.

Vytautas Kaminskas, Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga.

Vincė Vaidevutė Margevičienė, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.

Šarūnas Navickis, Naujoji sąjunga (socialliberalai).

Klemensas Rimšelis, Liberalų ir centro sąjunga.

Vacys Sadauskas, Tautos prisikėlimo partija.

Kristina Sudžienė, Partija „Tvarka ir teisingumas".

Edvardas Šiugžda, Lietuvos socialdemokratų sąjunga.

Erikas Tamašauskas, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis.

Vilija Vertelienė, Lietuvos socialdemokratų partija.

Žaliakalnio rinkimų apygarda Nr. 14 (tel. 332513):

Linas Baltrėnas, Lietuvos socialdemokratų partija.

Vytautas Girnius, Partija „Tvarka ir teisingumas".

Rasa Juknevičienė, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.

Bronislovas Kučinskas, „Fronto" partija.

Violeta Linkienė, Lietuvos socialdemokratų sąjunga.

Bronė Markevičienė, Partija „Jaunoji Lietuva".

Dainius Pavalkis, Naujoji sąjunga (socialliberalai).

Antanas Sederevičius, Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga.

Žilvinas Šilgalis, Liberalų ir centro sąjunga.

Dalia Teišerskytė, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis.

Eduardas Vaitkus, Darbo partija.

Vilma Žemaitienė, Tautos prisikėlimo partija.

Kalniečių rinkimų apygarda Nr. 15 (tel. 706469):

Violeta Anankienė, Partija „Tvarka ir teisingumas".

Albinas Antanas Anužis, Naujoji sąjunga (socialliberalai).

Stanislovas Buškevičius, Partija „Jaunoji Lietuva".

Arimantas Dumčius, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.

Jonas Jučas, Liberalų ir centro sąjunga.

Kęstutis Kriščiūnas, Lietuvos socialdemokratų partija.

Mindaugas Maciulevičius, Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga.

Rytis Šatkauskas, Leiboristų partija.

Deivis Šemiotas, „Fronto" partija.

Regina Zasienė, Tautos prisikėlimo partija.

Stasys Žirgulis, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis.

Dainavos rinkimų apygarda Nr. 16 (tel. 202828, 249069):

Edvardas Galvanauskas, Naujoji sąjunga (socialliberalai).

Arvydas Garbaravičius, Liberalų ir centro sąjunga.

Vydas Gedvilas, Leiboristų partija.

Kęstutis Glaveckas, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis.

Linas Karalius, Tautos prisikėlimo partija.

Loreta Kudarienė, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.

Algimantas Mileika, Partija „Tvarka ir teisingumas".

Jūratė Mintaučkienė, Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga.

Romaldas Rabačius, Lietuvos socialdemokratų partija.

Egidijus Račkauskas, „Fronto" partija.

Audrius Skimborauskas, Partija „Jaunoji Lietuva".

Pramonės rinkimų apygarda Nr. 17 (tel. 451564):

Violeta Boreikienė, Lietuvos socialdemokratų partija.

Stasys Buškevičius, Partija „Jaunoji Lietuva".

Laimonas Gasiūnas, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis.

Albinas Liaudanskas, Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga.

Algimantas Liubinskas, Partija „Tvarka ir teisingumas".

Loreta Liutkuvienė, Tautos prisikėlimo partija.

Juozas Mališka, Naujoji sąjunga (socialliberalai).

Kęstutis Nėnius, Liberalų ir centro sąjunga.

Kazys Starkevičius, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.

Lilija Vasiliauskienė, „Fronto" partija.

Mečislovas Zasčiurinskas, Darbo partija.

Panemunės rinkimų apygarda Nr. 18 (tel. 341590, faks. 341715):

Vida Marija Čigriejienė, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.

Regimantas Čiupaila, Liberalų ir centro sąjunga.

Tomas Eitutis, Tautos prisikėlimo partija.

Jonas Gasiūnas, „Fronto" partija.

Saulius Girdauskas, Leiboristų partija.

Alė Jurgaitienė, Partija „Jaunoji Lietuva".

Justinas Krėpšta, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis.

Gintautas Labanauskas, Lietuvos socialdemokratų partija.

Jolita Maženienė, Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga.

Konstantinas Pesenka, Naujoji sąjunga (socialliberalai).

Algirdas Vilimas, Partija „Tvarka ir teisingumas".


Šiame straipsnyje: sąrašaskandidataikaunas

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių