Joninės Vingio parke: 4 val. koncertas, muzikiniai fejerverkai

Vingio parke birželio 23 d. susirinkusiųjų švęsti trumpiausios Joninių nakties laukia įspūdingas koncertas. Beveik keturių valandų koncertui specialią programą ruošė garsūs kompozitoriai, atlikėjai, scenografai, choreografai, šokėjai, kostiumų dizaineriai ir net 3D grafikos asai. 

Joninių tradicijoms išlaikyti suprojektuota įspūdinga scena su paparčio žiedais, ir neišsenkamais ugnies šaltiniais. Gilioms tradicijoms buvo pasiūtas naujas rūbas galintis pakerėti kiekvieną bene visko mačiusį vilnietį.

Išskirtinai Didžiųjų Joninių koncerte skambės dar niekada kartu scenoje nepasirodžiusių garsių žmonių duetai. Šventojo Kristoforo kamerinio orkestro meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus renginyje jau visiems įprastą dirigento vietą trumpam iškeis į atlikėjo. 

Maestro kartu su populiarioje muzikoje ryškiu jaunu žmogumi atliks iki skausmo žinomą ir vis dar mylimą lietuvišką superhitą.  

„Ir tai bus tik vienas iš gausybės siurprizų paruoštų Joninių svečiams. Didžiulė renginio kūrybinė grupė Joninėms Vingio parke paruošė begales išskirtinių pasirodymų, kuriuose atgaivą ras ir rimtosios muzikos mylėtojai ir linksmybių ieškojai, maži ir dideli. Tą vakarą visko bus, orkestras bus kitoks, chorai pradės šokti, kartu dainuos skirtingų žanrų atstovai, skambės gražiausios dainos kitaip, laužai bus didesni, ir paparčio žiedo ieškosime danguje. Tai absoliučiai naujos Didžiosios Joninės“,- pasakojo Didžiųjų Joninių iniciatorius atlikėjas ir kompozitorius Raigardas Tautkus.

Joninių dvasiai įkūnyti buvo kruopščiai atrinkti koncerte skambėsiantys kūriniai. Simfoninis orkestras, operos solistai, talentingi chorai ir populiariosios muzikos atlikėjai scenoje atliks gyvus iki tol Vilniuje nematytus pasirodymus persmelktus Joninių ugnies, lietuvių tautiškumo ir Joninėms privalomos žalumos. Lietuviškas tradicijas įkūnys moderniai aranžuotos ir atliktos lietuvių liaudies dainos ir sutartinės. Koncerto šėlsmą garantuos populiariausios garsių atlikėjų dainos, kurias keis klasikinės muzikos garsai. 

Visi koncerto pasirodymai alsuos Joninių šventės tradicijomis. Vieni degs ugnimi ar žydės gražiausiais augalais, kitus bus sukūrę Lietuvos ar užsienio Jonai, dar kiti primins apie ilgiausią šviesiausią vakarą. 

Renginyje nuskambės dar nematyto kartu dueto atliekama daina apie ilgą vakarą ir baltą varnelę, kurį simboliškai atliks talentingas jaunas operos solistas tenoras Gediminas Varna-Tiškevičius ir visų Lietuvos vaikų mylima mažoji žvaigždute, Tarptautinės Vaikų Eurovizijos trečios vietos laimėtoja Eglutė Jurgaitytė. Garsaus pasaulio Jono Eltono Jhono kūrinį apie naujai užgimusį liūtuką karalių atliks auksiniai Kauno šampaninio choro balsai. Scenoje pasirodys ir Didžųjų Joninių pavilioti „Dar pažiūrėsim“ Jonai ir Janytė. 

Įspūdingą koncertą vainikuos magiškos paparčio žiedo paieškos. Sakoma, jog laimę nešantis paparčio žiedas rastas šviečia, bet niekas nepamena kada tokį kas rado. Didžiosiose Joninėse tikrai visi ras ryškiausiomis vaivorykštės spalvomis šviečiančius paparčio žiedus, kuriuos palydės muzikiniai spektakliai. „Aš jau per ketvirtį amžiaus šviečiu dangų Bliko fejerverkais. Esame apvažiavę ir Lietuvėlę ir daug pasaulio, pasirodymus rengėme pačius įvairiausius. 

Didžiosioms Joninėms sukūrėme išskirtinę muzikinių fejerverkų programą, kurioje taip bus garsiausiame Europos fejerverkų festivalyje apdovanotas Bliko pasirodymas“,- gražiausius šviečiančius paparčio žiedus garantavo UAB „Blikas“ direktorius Gytis Lagunavičius.


Šiame straipsnyje: joninėsilgasis savaitgalis

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių