Jachtklube – vienintelis šią vasarą A.Mamontovo pasirodymas Kaune

Penktadienį Kauno jachtklube  laivų bures sups vasaros renginių ciklas "Supadevynios", o naktį fakelai nušvies patį  Andrių Mamontovą.

Trys ciklai per vasarą

Tai Kupolių naktį pradėto vasaros renginių ciklo "Supadevynios" tęsinys. Pirmajame savo pasirodymą parengusi ir pagoniškų apeigų aurą skleidusi originalioji atlikėja Jurga Šeduikytė šį vakarą vairalazdę perleidžia A.Mamontovui. Anot koncerto organizatorių, tai bus vienintelis muzikanto ir jo grupės pasirodymas Kaune šią vasarą.

Iš viso "Supadevynios" šią vasarą planuoja surengti tris ciklus. Kam teks garbė groti trečiajame koncerte – organizatoriai neišduoda.  "Vasaros pabaigoje planuojame surengti baigiamąjį "Supadevynios" pasirodymą, bet tebūnie paslaptis, kas jame pasirodys. Galiu garantuoti, kad tai nebus prastesnis renginys už buvusius", – tikino renginio organizatorius Žilvinas Širka.

Anot organizatoriaus, stengiamasi, kad pasirodymuose būtų ne tik muzika, bet kartu ir vaizdas bei daug ugnies. "Vien iš atlikėjų sąrašo matyti, kad tai išties neprasti pasirodymai", – reziumavo Ž.Širka.

Vilios garsu ir vaizdu

Muzika, menas ir dekoracijos – vėlyvą penktadienio vakarą ir naktį Jachtklube viskas alsuos amžinu pasaulio gyvavimo ciklu ir bus dedikuota racionaliu mąstymu nesuvokiamai, bet amžinai kažkur šalia esančiai begalybei.

Atėjusieji į renginį taps ir premjeros liudininkais: prieš kurį laiką internete pristatytą bendrą A.Mamontovo ir audiovizualinio kolektyvo "Fusedmarc" darbą "Sign" gyvai atliks kartu visi muzikantai.

Ne mažiau svarbi "Supadevynių" vakaro ašis – "Fusedmarc" koncertas. Ambicingų menininkų, drauge dirbančių nuo 2004-ųjų, pasirodymuose vaizdas – neatsiejamas garso komponentas. Garso ir vaizdo sintezė verčia suklusti – ar tai vyksta iš tikrųjų?

Elektroninės muzikos kūrėjas iš Kauno, prisistatantis slapyvardžiu Golden Parazyth, pasirodys su "The Monkeys Band", o scenoje kompiuteriui draugiją palaikys pianinas, smuikas ir gitara.

Publiką šildys R.Šapauskas

Begalybių temą savaip plėtos ir renginyje pasirodysiantys vakaro vedėjai. Subtilios house muzikos porciją ruošia Rimas Šapauskas, kiek rimčiau šokių aikštelėje pašėlti kvies  komandos "Organzza" entuziastai.

Anot renginio organizatoriaus, R.Šapauskas nėra standartinis šokių muzikos vakaro vedėjas ir nerodo ypatingų techninių sugebėjimų, tačiau galbūt dėl to ir yra įdomus, nes savitu kūrinių atrinkimu žavi ir pritraukia publiką.

Lengvai vasaros dangų virš Jachtklubo lankstys ir į jį neaprėpiamas elektronikos kilpas leis "K.U.B. Collective" ir "Rhytmicable TM" atstovai.

"Kauno jachtklube bus įrengtos kelios scenos: gyvai muzikai yra skirta denio erdvė, o terasos – tiems, kurie nori šokti ir trūksta šurmulio", – intrigavo Ž.Širka.

Jachtklube bus pristatyta Dailės akademijos scenografijos specialybės studentų ekspozicija apie kasdienybės atributą – kostiumą.

Jauni menininkai klaus, kas būtų, jei sceniniai apdarai būtų sukurti tam, kas gyvena tik kūrėjo fantazijoje? O jeigu dar išsilaisvintų ir paspaustų jums ranką?

"Pantomimos aktoriai bus lyg gyvos dekoracijos, jie vaikščios po minią ir rengs etiudus bei užpildys visą erdvę. Maža to, kvies užeiti į tunelį, kuriame vyks kostiumų paroda. Vienus kostiumus vilkės pantomimos aktoriai, kiti bus eksponuojami", – vakaro programą pristatė Ž.Širka.

 Renginys "Supadevynios. Begalybė" vyks Kauno Jachtklube  (M.Gimbutienės g. 35, Kaunas) penktadienį, liepos 16 d., 22 val.

 


Šiame straipsnyje: SupaDevyniosAndrius Mamontovas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • V. Uspaskichas užsimojo keisti Darbo partijos pirmininką, vadovaus naujam judėjimui
  V. Uspaskichas užsimojo keisti Darbo partijos pirmininką, vadovaus naujam judėjimui

  Europarlamentaras, „Darbo partijos“ įkūrėjas Viktoras Uspaskichas ruošiasi kurti naują asociaciją. Jo teigimu, ji galėtų vadintis „Už vieningą ir sveiką Europą“ ir teigia, kad tai nebus politinė organizacija. ...

  9
 • Džiazo mylėtojų dangus negailėjo
  Džiazo mylėtojų dangus negailėjo

  Didžiausia džiazo fiesta šalyje "Kaunas Jazz" kauniečius ir miesto svečius šeštadienį kvietė į daugybę nemokamų renginių, miesto centrą, senamiestį ir kitas erdves pavertusių muzikos nusileidimo takais. ...

 • Salvėmis atidarytas fortų sezonas
  Salvėmis atidarytas fortų sezonas

  Asociacijos "Kauno tvirtovė" sezono atidarymas VI forte – su grikių koše, patrankų salvėmis ir vaidinimu apie kareivį, apgavusį mirtį. ...

  3
 • Šeštadienį kauniečiai neskubėjo deklaruoti pajamų
  Šeštadienį kauniečiai neskubėjo deklaruoti pajamų

  Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) paskutinės minutės pasiūlymu šeštadienį deklaruoti pajamas, susigundė negausus būrelis kauniečių. ...

  2
 • Nesumokėti mokesčiai – nesvarbu?
  Nesumokėti mokesčiai – nesvarbu?

  Kas taps Kauno socialdemokratų lyderiu: sporto centro vadovas Giedrius Bielskus ar verslininkas Židrūnas Garšva. Pastarojo bendrovė "Dextera" valstybei yra skolinga daugiau nei 660 tūkst. eurų mokesčių. ...

  39
 • Raudondvario dvare pagerbti medikai
  Raudondvario dvare pagerbti medikai

  Ketvirtadienį Raudondvario dvare paminėta Medicinos darbuotojų diena. Renginys surengtas menų inkubatoriaus salėje, kur praėjusių metų rugsėjį vyko Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Sveikų regionų tinklo (SRT) pasitarimas. Kauno rajono savival...

  3
 • Kaunietė mergina prašo padėti alkstančiai močiutei
  Kaunietė mergina prašo padėti alkstančiai močiutei

  Itin jautriu įrašu savo socialinio tinklalapio "Facebook" paskyroje pasidalijo jauna kaunietė. Skatinimas padėti vargstančiai senjorei akimirksniu sulaukė didelio dėmesio. ...

  34
 • Pilietiškas jaunimas gėdino Kauno vairuotojus
  Pilietiškas jaunimas gėdino Kauno vairuotojus

  Nors lyja lietus ir norisi nesušlapti, neįgaliojo vietoje automobilio bet kas palikti negali. Su tokia nuostata pilietiškas jaunimas gėdino Kauno vairuotojus, kurie užėmė neįgaliųjų vietas, nors čia statyti automobilio neturėjo teisės....

  18
 • Pradėtos L. Anužienės atleidimo procedūros
  Pradėtos L. Anužienės atleidimo procedūros

  Penktadienį posėdžiavę Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro dalininkai pradėjo centro vadovės Laimutės Anužienės atleidimo procedūras, sako Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) Mokymosi visą gyvenimą departamento direktorius S...

  21
 • Kaune vyks didžiausias dizaino festivalis Lietuvoje
  Kaune vyks didžiausias dizaino festivalis Lietuvoje

  Artėjančią savaitę, gegužės 1-7 dienomis, Kaune vyks šeštą kartą rengiamas festivalis „Dizaino savaitė 2017“. Viename iš tarpukario modernizmo architektūros perlų – „Pieno centro“ rūmuose&ldqu...

Daugiau straipsnių