Ilgojo savaitgalio renginiai Kaune (programos)

Ilgąjį savaitgalį kauniečiai švęs daug švenčių - Šv.Valentino dieną, Užgavėnes ir Vasario 16-ąją. Renginių ir koncertų mieste bus daug. Pateikiame kai kurių programas.

Lėlių teatre šeštadienį nuo 12 valandos rodomas spektaklis „Užburtos pilies paslaptis“. Sekmadienį Lėlių teatre 12 val. rodoma muzikinė pasaka „Katės namai“.

Sekmadienį, 18 val., šiame teatre rengiama nuotaikinga, pramoginė didžiųjų lėlių fiesta šv. Valentino dienai „Didysis Kauno reviu“.

Spalvingoje programoje, skambant populiariems pasaulio ir Lietuvos šlageriams, publiką linksmins iki 3 m. ūgtelėję žymiausių atlikėjų antrininkai. Originalioje, vienintelėje Baltijos šalyse, koncertinėje programoje galima dainuoti kartu su Edmundu Kučinsku, Stasiu Povilaičiu, Inga Valinskiene ir Violeta Riaubiškyte. O kur dar Ryčio Cicino šlageriai ir uždeganti Marijono Mikutavičiaus energija... Svečių iš užsienio antrininkai taip pat įsitrauks į siautulingą vakaro atmosferą.

Kauno kameriniame teatre šeštadienį, 18 val., - Konstantino Kostenko dviejų dalių spektaklis „Hitleris ir Hitleris“.

Kauno mažajame teatre šeštadienį, 18 val., - spektaklis „Žmogus medyje“. Apie mįslingą „aš“, kuris myli, kenčia, kerštauja ir atleidžia, nes žmogus visada yra kažkas daugiau. Tai trijų personažų gyvenimo istorija, kupina ištikimybės priesaikų ir jų laužymo, šmaikščių apibendrinimų, netikėtų veiksmo vingių bei tragikomiškų situacijų. Režisierius - Vytautas Balsys, vaidina - Ramūnas Šimukauskas, Jolita Ross, Saulius Bagaliūnas.

Sekmadienį, 20 val., Mažajame teatre - „Mokėk, duosiu“. Tai - tai šmaikšti komedija pagal jaunos dramaturgės Gitanos Gugevičiūtės pjesę „Labas, gyvenimas“, nagrinėjanti vyro ir moters santykius, gvildenanti amžiną klausimą, kuris yra aukščiau. Vaidina: Asta Steponavičiūtė, Ramūnas Šimukauskas ir Saulius Bagaliūnas.

Sekmadienį., 17 val., grupė „Skamp“ koncertuos prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“. Grupė atliks populiariausias savo dainas, taip pat skambės kūriniai iš paskutinio grupės albumo „Kažką?!“ ir, žinoma, dainos apie meilę.

Valentino dienos proga bus pamaloninti ir kino mėgėjai. Kino centre „Cinamon“ jie galės pažiūrėti du romantiškus filmus už vieno kainą - „Valentino diena“ ir „Keliautojo laiku žmona“.

Visi prekybos ir laisvalaikio centro lankytojai iki kovo 16 d. turi galimybę aplankyti kompanijos „Fotopro“ organizuotą vestuvinių fotografijų parodą „Kur slepiasi meilė?..". Joje eksponuojamos 12 šalies fotomenininkų ir profesionalių fotografų įamžintos vestuvių akimirkos. 

Kauno Senamiesčio verslininkų iniciatyvinė grupė miestelėnus ir miesto svečius sekmadienį  kviečia į šventę „Užgavėnės ant ledo“, vyksiančią  Rotušės aikštėje, kurios metu bus galima ne tik linksmai pačiuožinėti, bet ir nuo 15 val. sudalyvauti Užgavėnių čiuožimo varžytuvėse, stebėti Kanapinio ir Lašininio dvikovą ant ledo. 18 val. - šventės kulminacija, kurios metu bus galima išvysti efektingą  pirotechnikos kompozicijomis papuoštą Morės sudeginimą.

Kauno valstybinėje filharmonijoje sekmadienį, 17 val., - koncertas „Atsiliepki Tu Manoj Dainoj“. Programoje: tango, šlageriai, miuziklų bei populiarios lietuvių kompozitorių, estrados klasikų lengvosios melodijos, dainų popuri, klasikiniai ir Lotynų Amerikos šokiai. Konferancje - V.Gerulaitis.

Kauno muzikiniame teatre sekmadienį, 18 val., - opera „Romeo ir Džuljeta“. Tai  - antrasis pagal populiarumą reikšmingas Ch.Gounod kūrinys po operos „Faustas”. Jos libretą parašė dramaturgai - Jules Barbier ir Michel Carré pagal W.Shakespearo to paties pavadinimo tragediją. Pastaroji čia traktuojama kaip lyrinė drama. Operos statytojai - meno vadovas ir dirigentas a.a. Maestro Jonas Aleksa, dirigentas Julius Geniušas, režisierius Gintas Žilys, scenografas Adomas Jacovskis, kostiumų dailininkė Aleksandra Jacovskytė, choreografė Vesta Grabštaitė. Operos premjera įvyko 2003 m.

Šeštadienį, 18 val., „Girstučio“ salėje jūsų lauks „Striptizo ereliai“. Spektaklį pagal Naujosios Zelandijos dramaturgų Stepheno Sinclairio ir Anthony McCarteno pjesę „Ladies Night“ stato lenkų režisierius Arkadiusz Jakubik, o lietuviškoms realijoms adaptuoja rašytojas Sigitas Parulskis.

Sėkmingiausias visų laikų spektaklis pasakoja apie šešis didelę gyvenimo patirtį sukaupusius, mažo, kol kas paslaptyje laikomo, miestelio Lietuvoje bedarbius vyrus. Jie laisvą laiką leidžia su alaus buteliuku ant suoliuko, kai tuo tarpu anglams ar vokiečiams nedarbas reiškia artimiausioje aludėje paskutinį Londono „Arsenalo“ rungtynių žiūrėjimą per televizorių užsigeriant atšaldytu Gineso alumi. Tačiau ilgai šis dykinėjimas netrunka, vienam iš vyrų šauna puiki mintis, kaip užsidirbti daug pinigų. Šou prasideda - šeši vyrukai nusprendžia išbandyti save ir tapti striptizo šokėjais... Kaip tai pavyks niekada to nedariusiems, bet pasiryžusiems išmokti aktoriams, pamatysime jau spalį!

Sekmadienį, 17 val., „Girstučio“ salėje - komedija-monologas „Ką galvoja vyrai?“. Autoriai: Ridas Žirgulis, Dalius Pletniovas. Vaidina Ridas Žirgulis.

Pirmadienį, 19 val., „Girstučio“ salėje - Anželikos Cholinos šokio teatro premjera „Vyrai ir moterys“. Choreografė - Anželika Cholina, scenografas - Marijus Jacovskis, kostiumų ir grimo dailininkas - Juozas Statkevičius.

Laisvalaikio namuose „Nautilus“ šeštadienį, 20 val., alternatyviojo roko grupė „The Moon Band" ne taip seniai debiutavusi su savo originalia, puikių atsiliepimų susilaukusia programa, rengia jau dešimtąjį koncertą. Tai bus ypatingas pasirodymas, po kurio kolektyvas žada trumpam nutraukti aktyvų koncertavimą ir pradėti debiutinio albumo įrašus.

Sekmadienį „Nautilus“ 19 val. kviečia į Evelinos Sašenko koncertą. Kiekvienas koncertas - tai lyg nauja kelionė, naujas nuotykis. Pamirškite kasdienybę: Evelina ir grupė "Rendez vous" kviečia jus į pasivaikščiojimą Paryžiaus gatvėmis. Svajingos Edith Piaf dainos nukels klausytojus į spalvingąjį Monmartrą, jaukias kavines ir slaptas įsimylėjėlių vietas. Muzika užburs reginiais ir kvapais, pažadins jausmus. Akimirkai pagauta nepažįstamojo šypsena - naujos istorijos, o gatvės šurmulys - naujos melodijos pradžia. Daina nuneš klausytoją ten, kur jis gal net nesvajojo apsilankyti, privers nusišypsoti ar susigraudinti. Programoje - garsios prancūzų dainininkės Edith Piaf dainos.

Šeštadienį, 20.30 val., - liepsnojančios meilės naktys „Bajorkiemyje“. Aistras kaitins meilės deivių grupė „Širdelės“. Širdis virpins vakaro grupė „Parkas“. Renginio vedėjas ir siela - daugiausiai porų sutuokęs piršlys - Tomas Ratautas.

Jau ketvirtą kartą Kauno arkivyskupijos Jaunimo centras su kitomis Kauno arkivyskupijos institucijomis organizuoja Šv. Valentino dieną kitaip. Šiais metais Valentino dienos šūkis „Jei gali, Meilės duok!“. Renginys gimė kaip kvietimas paminėti šią dieną ir įvairiomis meno formomis kalbėti apie tikrąsias vertybes, atsiduodančią ir dovanojančią Meilę, praneša Krikščionybės žiniasklaidos tarnyba. Renginys vyks vasario 14 d., 18 val., Papilio g. 5 (III aukštas) Kauno arkivyskupijos salėje.

Sekmadienį VDU Botanikos sode 12 val. vyks šokiai, žaidimai, rengiamos įvairios rungtys, baisiausios kaukės rinkimai, Morės deginimas, aleksotiškos kiaušinienės kepimas, koldūnų ir blynų valgymas. Įėjimas į šventę - tik su kaukėmis.

Sekmadienio vidurdienį kauniečiai laukiami ir šalia Kalniečių parko tvenkinio - atsinešti galima savo pačiūžas, rogutes, slides, karštos arbatos ir blynų. Susirinkusiuosius sveikins persirengėliai, skambės muzika, vyks varžybos, šokių konkursas.

Tuo pat metu, taip pat 12 val., Lampėdžių pušyne (ties 9-ojo maršruto autobuso galine stotele) koncertuos folkloro ansamblis "Sodyba", vyks liaudies žaidimai, kaukių varžytuvės, Morės deginimas, šokiai ir kitos linksmybės.

Sekmadienį, 13 val., šalia Aukštosios Panemunės Švč. Mergelės Marijos bažnyčios (Vaidoto gatvėje), vyks šventė "Užgavėnės Panemunėje". Koncertuos ansamblis "Bočiai", Kauno "Šilo" pradinės mokyklos mokiniai. Per šventę vyks skaniausio blyno konkursas.

Prekybos ir paslaugų centras „Molas“ Valentino dienos proga savo lankytojams siūlys pasimėgauti užburiančia saksofono muzika ir pasivaišinti specialiai šiai dienai pagamintu tortu. Tą pačią dieną „Molo“ svečiai galės pasivaišinti širdies formos tortu, sveriančiu daugiau nei 50 kilogramų.

Tortu bus vaišinama vasario 14 d., 14 val., prie boulingo centro „Švyturys“, o nuo 14 iki 16 val. skambės saksofono muzika.

Sekmadienį, 20.30 val., restorane „Bernelių užeiga“ Šilainiuose - šventinis vakaras su atlikėju Sasha Son(g)  “Gera būti dviese“.

Vasario 14 d. restoranas "Bokštas" kviečia švęsti "Mylinčių širdžių" šventę. Jūsų lauks intymumu apgaupti staleliai, papuošti ugningomis žvakėmis, meilę, švelnumą ir trapumą simbolizuojančiais ciklameno žiedais bei kiekvienai porai skirtais žodžiais apie tyrą meilę. Nuotaikingoje programoje Jūs galėsite linksmintis klausydamiesi Lietuvos bliuzo karalienės Arinos dainų ir grupės "Brodvėjus" gyvai atliekamos muzikos.

Restorane-klube „Combo“ šeštadienį, 21 val., praleiskite vakarą šėldami klube su legendiniais DJ bei Džordana Butkute. Vakaras prasidės siurprizu - specialia Džordanos Butkutės programa klubui.

Šeštadienį, 12 val., Jadagoniuose pirmą kartą Lietuvoje žiemą įvyks šunų kinkinių "Sniegena" ir 3-sios žygio su šunimi (dogtreking'as) varžybos (startas - 10 val).

Sekmadienį, 17 val., Kauno sporto halėje prasidės tarptautinis vaikų ir jaunimo sportinių šokių žiemos festivalis „Kaunas 2010“.

„Švęskime Vasario 16-ąją kitaip!“ - pirmadienį, 19 val., Kauno liberalus jaunimas sukvies miestiečius atsipūsti nuo darbų ir mokslų į renginį „Jam Pub“ (Laisvės al. 59, 5aukštas). Šis renginys skirtas kitaip paminėti vasario 16-ąją ir šia proga didžiausios Kauno jaunimo organizacijos pristatys save visuomenei. Nuotaiką kels ir šokti kvies „Dream on“, „Outdance“, Dovydas prieš Galijotą bei talentų talentas - Mikas. Įėjimas nemokamas.

Sekmadienį Rumšiškėse bus švenčiamos Užgavėnės.

Šventės programa:

Nuo 10 val.  !!! Akcija „Alkstantį pasotink, troškulį pirkiniams numalšink“ !!!
                      Rengia tautodailininkai ir visokių gardybių meistrai ne tik iš Lietuvos.
                      Kaukių paroda - pardavimas.

Nuo 12 val.  Siautulingas linksmybes kelia ansambliai:
                     „Mėguva“ (Palanga), „Alksna“ ir „Alksniuka“ (Mažeikiai), „Šateikee” (Plungė),
                      Laukuvos kapela (Šilalės r.), Klaipėdos S. Dacho mokyklos kolektyvas,
                     „Nedzingė“ (Varėnos r.), „Vabalkšnė” (Kazlų Rūda), „Žibinyčia” (Marijampolė),
                     „Ūla”, „Linksmuoliai“, „Raskila“, „Rasoda“ (Vilnius), „Salduvė“ (Šiauliai), „Verpeta”,
                      Č. Kriščiūno šeimos kapela (Kaišiadorys), „Kupolė”, „Gadula”, „Liktužė” (Kaunas)....
                      Kviečiame į linksmybes įsijungti ir savo balsą labiausiai patikusiam ansambliui atiduoti:
                      užrašius jo numerį ant lapelio, įmesti į mobilią balsadėžę,kurią keliaujant būtinai sutiksit...
                      Viktorina - užkandinė „Šiupinynas“: liežuvį vagon įkinkysit - kapšų nekrapštysit.
                      Blyninė „Po malūno sparnu“. Ar ne gardžiau, kai pats iščirškini?
                      Žaidimai. Jodinėjimas. Važinėjimas arkliais. Sukynės. Sūpynės.

Nuo 13 val.  Blynų kąsniavimas lenktyniaujant. Nelaimėsit - bent kąsnį burnoj turėsit.

Nuo 14 val.  Kolekcijos „Užgavėnės - 2010“ pristatymas - kaukių konkursas.

       14 val.   „Ąžuolyno meškučių cirko“ meškutės pasirodymas.

Nuo 15 val. Persirengėlių - konkurso nugalėtojų eisena.
                    Lašininio ir Kanapinio vadovaujami debatai „Cholesterolis ar... ožio pienas“.
                    Šauniausio ansamblio rinkimų rezultatai.

15.30 val.   Laužas Morei - žiemos ir blogio simboliui.

Bilietų kainos:

8 Lt - suaugusiems;

4 Lt - mokiniams, studentams, būtinosios tarnybos kariams, pensininkams (pateikus tai įrodantį dokumentą);

2 Lt - socialiai remtiniems asmenims (pateikus tai įrodantį dokumentą);

Nemokamai - ikimokyklinio amžiaus vaikams, vaikų namų auklėtiniams, muziejininkams, I ir II grupės neįgaliesiems (pateikus tai įrodantį dokumentą) ir vienam neįgalųjį lydinčiam asmeniui, autobusų vairuotojams, vieną vaikų / mokinių grupę (iki 20 žmonių) lydinčiam mokytojui. 


Šiame straipsnyje: Užgavėnės

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių