Geriausios Klaipėdos sportininkės titulas – L.Grinčikaitei

Po ketverių metų pertraukos antrą kartą geriausia Klaipėdos sportininke karūnuota lengvaatletė Lina Grinčikaitė. Londono vasaros žaidynėse puikiai pasirodžiusi ir į pusfinalį patekusi Edmundo Norvilo auklėtinė akivaizdžiai aplenkė kitus į dešimtuką patekusius atletus.

Tarp geriausiųjų vėl yra sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas.

Geriausiosios žaidybinės sporto šakos komandos vardą antrus metus paeiliui pelnė „Dragūno“ rankininkai, nežaidybinės – „Žuvėdros“ šokėjai.

Tarp neolimpinių sporto šakų atstovų pirmavo karatė kiokušin kovotojai Diana Mačiūtė ir Lukas Kubilius bei sambo imtynių atletas Gintaras Katkus.

Rinkimai neišvengė skandalo. Sporto ir kūno kultūros skyriaus (SKKS) funkcionieriai nusprendė, kad 2012-ųjų pasaulio jaunimo paplūdimio tinklinio čempionato nugalėtoja Ieva Dumbauskaitė – ne klaipėdietė.

Be to, garsiojo dviračių specialisto, buvusio miesto vicemero Narsučio Dumbausko anūkė šiais metais Europos jaunimo pirmenybėse gindama Lietuvos rinktinės garbę iškovojo bronzos medalį.

Po kiekvienų varžybų I.Dumbauskaitė buvo pristatoma kaip klaipėdietė, o jos partnerė Monika Povilaitytė –iš Tytuvėnų (Kelmės r.).

Laikinai SKKS vedėju dirbantis Ignas Pocius daužėsi į krūtinę, kad olimpinės sporto šakos atstovė jau spėjo užmiršti kelią iš Vilniaus, kuriame pastaruoju metu būna, į Klaipėdą. Be to, kaltę vertė miesto tinklininkams, kurie nepateikė sportininkės kandidatūros renkant geriausius miesto sportininkus.

Sužinojęs, kad I.Dumbauskaitės nėra tarp geriausiųjų, kone šoką patyrė tinklininkės treneris Valdemaras Piešinas.

„Ieva – tikrų tikriausia klaipėdietė. Ji ir šiandien tebėra „Viesulo“ sporto centro, kuriam priklauso tinklininkai, auklėtinė, – niršo V.Piešinas. – I.Dumbauskaitė tik pastaruosius dvejus metus kelia meistriškumą Vilniuje, kartu tarptautinėse varžybose atstovaudama Lietuvai.“

Jei SKKS būtų išlaikiusi savo tvirtą poziciją, tai dešimtuke neturėjo būti pastaruosius mažiausiai dvejus metus sostinėje gyvenančio ir studijuojančio bei Panevėžio „Lietkabelyje“ žaidžiančio krepšininko Arno Butkevičiaus.

O aukštas – antrą ir trečią poziciją dešimtuke užėmę dviratininkai Gediminas Bagdonas ir Ramūnas Navardauskas vargu, ar žino, kad yra Klaipėdos sporto centro auklėtinių sąrašuose. Šiaulietis G.Bagdonas ir iš Kvėdarnos kilęs R.Navardauskas pastaraisiais metais atstovauja užsienio klubams, o su mūsų miestu juos sieja nebent prisiminimai, kai prieš ketverius, o gal net penkerius metus treniravosi uostamiestyje.

Šeštąją vietą dešimtuke užėmusi Natalija Piliušina taip pat, pagal SKKS versiją, abejotina klaipėdietė, nes pastaruosius dvejus treniruojasi ir studijuoja Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Nenuostabu, kad iškilmių vakare nedalyvavo pusė atletų. Nebuvo abiejų dviratininkų, A.Butkevičiaus, N.Piliušinos, R.Vyšniausko.

2012-ųjų geriausieji

1. Lina Grinčikaitė, lengvoji atletika

2. Gediminas Bagdonas, dviračių sportas

3. Ramūnas Navardauskas, dviračių sportas

4. Žygimantas Stanulis, sunkioji atletika

5. Arnas Butkevičius, krepšinis

6. Natalija Piliušina, lengvoji atletika

7. Ramūnas Vyšniauskas, sunkioji atletika

8. Aleksandra Stepanova, sunkioji atletika

9. Marius Mickevičius, sunkioji atletika

10. Marius Knystautas, graikų ir romėnų imtynėsNAUJAUSI KOMENTARAI

nu

nu portretas
ATLANTAS GERIAUSIA KOMANDA>

SP

SP portretas
Ieva Dumbauskaitė – ne klaipediete. Tada Ruta Meilutyte - ne lietuvaite.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių