Gargždų „Banga“ neįkando Lietuvos čempionams

Lietuvos futbolo A lygos čempionato varžybose Gargždų „Banga“ savo sirgalių akivaizdoje buvo priversta pripažinti tituluotų varžovų pranašumą.

„Bangos“ futbolininkai šeštadienį savo aikštėje žaidė su Lietuvos čempione – Panevėžio „Ekrano“ komanda.

Pastaroji įrodė savo pranašumą ir gargždiškius įveikė rezultatu 0:2 (0:1). Pirmojo kėlinio 23 minutę įvartį įmušė Vitalijus Kavaliauskas, o tašką varžybose padėjo paskutiniąją – 90 minutę „Bangos“ vartų tinklą kamuoliu perskrodęs Aurimas Vertelis.

Po šių varžybų „Ekrano“ futbolininkai tapo vienvaldžiais čempionato lyderiais – jie iškovojo tris pergales iš tiek pat galimų.

Gargždų „Bangos“ sąskaitoje: du pralaimėjimai, viena pergalė ir vienerios lygiosios. Komanda turnyrinėje lentelėje kol kas užima šeštąją vietą.