Eltono Johno koncertas: nuo „Estijos“ iki akrobatikos

Lapkričio 4 d. Vilniaus "Siemens" arenoje koncertuoja pasaulinio garso žvaigždė - seras Eltonas Johnas.

Renginio vietoje esanti portalo diena.lt žurnalistė pranešė, kad iki koncerto likus vos 15 minučių lauke dar buvo didžiulė eilė. Tačiau visų nuotaika pakili ir kalbinti žmonės teigė, kad šio koncerto laukė labai ilgai.

Tarp laukiančių - kiek daugiau vyresnio amžiaus žmonių.

Likus vos 10 minučių iki koncerto pradžios salėje užgeso šviesos ir dviejuose didžiuliuose ekranuose pasirodė vakaro šeimininkas. Jis kreipėsi į dar nespėjusius susirinkti žiūrovus ir paprašė sutikti nepaprastai talentingų violončelininkų duetą iš Kroatijos „2CELLOS“.

Scenoje pasirodę du žavūs violončelininkai savo pasirodymą pradėjo juos išgarsinusiu Michaelo Jacksono kūriniu „Smooth Criminal“.

Po 15 minučių trukusio „apšildymo“ į sceną pasidabinęs žvilgančiu švarku įžengė ir pats E.Johnas. Pilnutėlė arena jį pasitiko gausiomis ovacijomis.

„2CELLOS“ scenos nepaliko ir liko groti kartu su E.Johno grupe.

Koncertą atlikėjas pradėjo daina „Saturday Night's Alright for Fighting“. Po jos pirmose eilėse sėdintys klausytojai plojo atsistoję.

Koncertas neišvengė ir kuriozų: po pirmos dainos dainininkas sveikindamasis su publika ištarė: „Hello, Estonia!“ (angl. - „Labas, Estija“). Arena nušvilpė atlikėją, bet jis greit atsiprašė padaręs klaidą: „Labai atsiprašau. Juk esame Vilniuje. Aš labai atsiprašau.“ Atrodo, jog ši klaida greit pasimiršo, nors pats atlikėjas publikos atsiprašė dar keletą kartų ir susimąstė, kad galbūt jam reikėtų grįžti į mokyklą patobulinti geografijos žinių.

Neužpyko ant žvaigždės ir pirmose eilėse sėdintys gerbėjai - jie ne tik kartu su atlikėju dainavo, bet ir po kiekvienos dainos plojo atsistoję.

E.Johnas sulaukė audringo palaikymo, kai atliko dainą  „Candle in the Wind“, skirtą velionei Didžiosios Britanijos princesei Dianai.

Po valandos atlikėjęs pakilo nuo fortepijono ir nuėjo nusilenkti gerbėjams, sėdintiems dešinėje salės pusėje, nes iki tol jis dėkojo lankstydamasis žiūrovams, esantiems centrinėje ir kairėje salės dalyse.

Įpusėjus koncertui seras garsiai padėkojo savo grupei ir svečiams. „Gera koncertuoti su tokiais puikiais atlikėjais“, - sakė žvaigždė iš Didžiosios Britanijos ir vardais pristatė keturias vokalistes, violončelininkus iš Kroatijos ir kitus muzikantus. Publika į tai atsakė šiltais gausiais plojimais.

Pristatęs drauge koncertuojančius E.Johnas atliko vieną garsiausių ir seniausių savo kūrinių „Sacrifice“. Pasigirdus pirmiesiems šios dainos akordams salėje suspindo mobiliųjų telefonų ekranų švieselės ir žiebtuvėlių liepsnelės.

Atliekant dainą „Are You Ready for Love“ žiūrovams buvo leista susiburti prie scenos. Daugelis paliko sėdimas vietas ir nepraleido progos pamatyti savo dievaitį iš arčiau. Susibūrusi minia melomanų užstojo scenos vaizdą likusiems sėdėti pirmose eilėse, tad šie buvo priversti atsistoti.

E.Johnas dar kartą nustebino publiką, kai mikliai pašokęs atsistojo ant kėdės ir paragino visus sėdinčius taip pat atsistoti. „Nagi, nagi“, - ragino E.Johnas ir kaip tikras akrobatas užšoko ant fortepijono. Tai privertė pakilti beveik visus klausytojus, o dainininkas toliau tęsė pasirodymą.

Po 2,2 valandos koncerto atlikėjas paliko sceną, tačiau publika, kelias minutes plojusi, trypusi ir švilpusi, prisišaukė E.Johną atgal. Grįžęs į sceną jis spaudė rankas šalia jos susirinkusiems gerbėjams, dalijo autografus, dėkojo, kad perka bilietus į jo koncertus ir atliko dainas „Your Song“ ir „Nikita“. 

Dar kartą atsiprašęs Lietuvos publikos už apmaudžią klaidą, ištaręs: „Telaimina jus Dievas", E.Johnas baigė savo pasirodymą Vilniuje. 


Šiame straipsnyje: Eltonas Johnas

NAUJAUSI KOMENTARAI

x

x portretas
jo reikia but gerai trenktu,kad nesigaudyt kokiose salyse koncertuoji:) gerai,kad nepasake hello africa:)

africa

africa portretas
butu geras visiskai :D jega :D

xxl

xxl portretas
Nu tikras pid era sas.
VISI KOMENTARAI 19
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių