E.Gudišauskienė pretenduoja į administracijos direktoriaus postą (papildyta)

„Vyrai nusprendė užleisti kelią“, – po Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos posėdžio šyptelėjo A.Kupčinskas. Prieš posėdį meras tikino norintis pasitarti su frakcijos kolegomis, o šie mero pasirinkimui į administracijos direktoriaus postą siūlyti konservatorę E.Gudišauskienę pritarė bendru sutarimu.

Praėjusią savaitę administracijos direktorius Vygantas Gudėnas merui įteikė prašymą atleisti jį iš užimamų pareigų. V.Gudėnas neslėpė pavargęs nuo didžiulio darbų krūvio. Kaip vieną svarbiausių argumentų jis įvardijo būtinybę daugiau laiko skirti Žalgirio arenos statyboms Nemuno saloje, kad darbai būtų baigti laiku. V.Gudėnas taip pat gavo Lietuvos krepšinio federacijos pasiūlymą vadovauti darbo grupei, kuri Kaune rūpinsis pasirengimu kitąmet vyksiančiam Europos vyrų krepšinio čempionatui.

A.Kupčinskas kandidatais užimti V.Gudėno kėdę buvo įvardijęs jo pavaduotoją Zenoną Abramavičių, Teisės departamento direktorių Dainių Ratkelį ir Miesto plėtros departamento direktorių Remigijų Skilandį, tačiau pirmadienį postą pasiūlė E.Gudišauskienei.

Konservatorių frakcijos seniūnė E.Gudišauskienė šiuo metu yra A.Kupčinsko patarėja socialiniais klausimais. Ji patarinėja merui formuojant ir įgyvendinant jaunimo politiką, palaikant ryšius su Kauno miesto bendruomene. E.Gudišauskienei patikėta vadovauti ir vienam svarbiausių Biudžeto ir finansų komitetui.

„Pirmiausia turėsiu kreiptis į Vyriausiąją rinkimų komisiją ir atsisakyti tarybos nario mandato, o paskui visų su tuo susijusių pareigų“, – sakė E.Gudišauskienė. Tokių veiksmų jai teks imtis, jeigu ketvirtadienį posėdžiausianti miesto taryba pritars mero siūlymui.

„Suprantu, kur einu, kokia situacija. Turiu dešimties metų darbo savivaldybėje patirtį“, – prisipažino E.Gudišauskienė. Savo karjerą savivaldybėje ji pradėjo nuo Vaiko teisių apsaugos tarnybos vyriausiosios specialistės pareigų.

Apie esmines permainas savivaldybės administracijoje E.Gudišauskienė kol kas nekalba, tačiau prisipažino, kad dar kartą bus peržiūrėtos administracijos direktoriaus pavaduotojų darbo sritys. Kandidatė į direktoriaus postą įsitikinusi, kad daugiau atsakomybės turėtų prisiimti departamentų direktoriai. „Jeigu jau dirbame, turime atsakomybe dalytis visi“, – įsitikinusi E.Gudišauskienė.

Ji nusiteikusi užbaigti pradėtus darbus ir užsiminė, kad daugiausiai dėmesio bus skiriama Nemuno saloje statomai Žalgirio arenai.

Jeigu taryba pritars, E.Gudišauskienė taps antrąja moterimi, užimsiančia svarbų postą miesto valdžioje. Liepos mėnesį Tvarkos ir teisingumo partijos narė Loreta Kekienė tapo vicemere. Ji pakeitė socialdemokratą Steponą Vaičikauską.

Dosni saviems

E.Gudišauskienė jau spėjo pagarsėti rūpesčiu savo draugais ir artimaisiais. Pernai savivaldybėje be konkurso buvo įdarbintas jos brolis Andrius Cechanavičius. Iš Prienų savivaldybės į Kauną perkeltam A.Cechanavičiui netrukus patikėtas Europos Sąjungos paramos ir strategijos skyriaus vedėjo postas. Šių metų pradžioje neturėdama reikiamos kvalifikacijos Aplinkos apsaugos skyriaus vedėjos pareigas pradėjo eiti E.Gudišauskienės kaimynė ir bičiulė Laima Griauslytė. Kilus skandalui, laikinai pareigas ėjusi valdininkė buvo atleista. Šių metų vasarą taryba nusprendė 44 tūkst. litų skirti keliasdešimties metrų ilgio keliukui, vedančiam nuo Neries krantinės į Kauno futbolo mokyklą „Tauras“, išasfaltuoti. Šioje mokykloje mokosi E.Gudišauskienės sūnus, futbolą žaidžia vyras.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių