Dvarininkas ir dailininkė tuokėsi antrąkart ir apsikeitė dviem žiedais

Dvarininkas Mindaugas Šventoraitis ir dailininkė Miglė Kosinskaitė dešimties metų draugystę penktadienį vainikavo vestuvėmis. Ceremonijos metu Kauno Rotušėje jie apsikeitė dviem žiedais.

Drabužių nesureikšmino

51 metų Žemaitkiemio dvaro savininkas ir 46 metų dailininkė, kurių gyvenime tai buvo antrosios santuokos, nesureikšmino detalių, nors pradžioje M.Šventoraičiui kilo mintis apsirengti kaip dvarininkas – fraku, cilindru.

„Tačiau laikas lėkė akimirksniu! – šyptelėjo Mindaugas. – Be to, esame pagyvenę žmonės ir išorės nesureikšminome“.

Į savo vestuves jie atvažiavo ne karieta, ne jodami ant arklių ir net ne puikiai važiuojančia, kelių dešimtmečių senumo, bet technikinės apžiūros dar nepraėjusia vyro „Volga“. Į svarbų gyvenimo įvykį Miglė ir Mindaugas, kuris vilkėjo prieš 8 metus pirktu, bet dar nė karto nevilkėtu kostiumu, atriedėjo 2008 metų laidos M.Šventoraičio automobiliu – visureigiu „Hyundai Santa Fe limited AWD“.

Po parašų civilinės metrikacijos biure, abu pasiliko savo pavardes.

Pasipiršo prieš trejus metus

Tačiau viena pikantiška detalė vis dėlto buvo: ceremonijos metu Miglė ir Mindaugas apsikeitė po du žiedus.

Pirmieji žiedai – oficialūs, vestuviniai, iš balto aukso, antrieji – iš sidabro ir geltonojo aukso, kurį panaudojo iš savo papuošalų, – simboliniai.

Vieną iš anksčiau pirktų žiedų jie buvo pradanginę, todėl nusprendė nusipirkti antrus. Kuriozas, bet dingęs žiedas atsirado, todėl mylimieji nusprendė savo vestuvių metu pasikeisti abiem žiedais: Miglė juos užsidėjo ant to paties, Mindaugas – ant skirtingų pirštų.

„Abu tuokiamės antrą kartą, tad ir keitėmės po du žiedus“, – juokavo dvarininkas.

Dvarininkas savo mylimajai pasipiršo dar prieš trejus metus. Kodėl nusprendė tuoktis tik dabar?

„Buvo daug linksmų nuotykių ir niekaip nepavykdavo suderinti laiko su pernai susituokusiai mūsų piršliais – Henriku Gulbinu su Nomeda Jakučiūnaite, – nusijuokė Mindaugas. – Tai jie išvykdavo į kelionę ir turėjo svarbių reikalų, tai mes. Draugystės dešimtmetį vainikuoti vestuvėmis – gražu, todėl jau nebuvo kur trauktis“.

Povestuvinė kelionė – anksčiau

Prakalbus apie gyvenimą susidėjus, M.Šventoraitis papurtė galvą: „Mes – senos kartos žmonės, gerbiame ir vertiname tradicijas. Mylintys žmonės turi pasiryžti ir nebijoti įsipareigojimo. Tai – atsakomybė abiems. Geriau jausis ir mūsų vaikai“.

Miglė iš pirmosios santuokos turi Agnę ir Mantą, Mindaugas – Justą ir Igną, tačiau visada sako, kad turi keturis vaikus.

Medaus mėnuo? Tai turėjo būti rudenį įvykusi jų kelionė į Prancūzijos Provansą, tačiau tuomet buvo iškeliavę piršliai.

Ar jie nebijo, kad susituokus po 10 metų viskas pasikeis?

"Išvakarėse pajuokavome... – nusijuokė M.Šventoraitis. – Tapsi mano žmona, tada aš jau tave pastrajinsiu".NAUJAUSI KOMENTARAI

Dalia

Dalia portretas
Laimes, santarves ir nauju planu, kurie dziugina jus mylincius ir gerbiancius zmones.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kai skaitau "Kauno dieną" jaučiuosi lyg gyvenčiau kaime, kuris vadinasi Kaunas. Dažniausiai čia nėra jokių įvykių, apie kuriuos būtų verta rašyti, į pirmus "puslapius" iškeliamos kažkieno vestuvės, nereikšmingi eismo įvykiai, bomžų nesutarimai, tas nesibaigiantis Kedžio skandalas...jau senai nebeprenumeruoju popierinio laikraščio, paskaitinėju tik internete, bet kaip nieko, taip nieko. Skurdus mažo miestelio laikraštiūkštis, jau net Ukmergė ar Akmenė geresnius leidžia.Tpfu, parsidavėliai!..

Vidmiene

Vidmiene portretas
SEKMES,MEILES IR LAIMES!!!
VISI KOMENTARAI 19
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių