D.Kedžio namuose – artimųjų gedulas

Kol teisėsaugininkai tikslina, ar pakaunėje išties rastas jų ieškotas Drąsius Kedys, jo artimieji apverkia velionį ir rengiasi laidotuvėms.

“Ji jau žino. Pasakėme, kad tėvelio nebėra. Kokia prasmė slėpti nuo vaiko, jei vis tiek anksčiau ar vėliau sužinos”, - žvelgdama į vaikišku dviratuku iš senelių kiemo išvažiuojančią šešiametę D.Kedžio dukrą puse lūpų tyliai ištarė jo teta ir krikštomama Audronė Skučienė.

Būtent ši moteris nenuilsdama rengė protesto akcijas prieš pedofilus ir vangiai dirbančius teisėsaugos pareigūnus. Galima neabejoti, kad ne vienam iš jų tai kainavo nemažai nervų, o kai kam galbūt ir aukštus postus.

“Neringa (D.Kedžio sesuo, – red.) negali atsikelti iš lovos, o tėvas ir motina nesiliauja balsu verkę. Ši žinia juos smarkiai sugniuždė, - pasakojo prie pat D.Kedžio namų “Kauno dienos” žurnalistus pasitikusi jo pusseserė Sonata Žukauskienė. - Kad ir ką per visą tą laiką galvojome, tačiau viduje visi dar turėjome vilties, kad galbūt Drąsius kažkur yra dar gyvas. Deja...”

Trečiadienį po pietų velionis bus pašarvotas ne per toliausiai nuo tėvų namų esančioje Jonučių laidojimo namų salėje.

Kauno centriniame morge D.Kedį atpažinusios giminaitės, skirtingai nei jo kūną vieni pirmųjų pamatę policijos pareigūnai, sakė pastebėjusios smurto požymių. Anot jų, buvo matyti per veidą nutekėjusi kraujo dėmė ir apie sumuštą galvą liudijusi kraujosruva.

Paklaustos, iš kur sužinojo apie galimai surastus D.Kedžio palaikus, moterys sakė dar antradienį anksti ryte atkreipusios dėmesį į internete pasirodžiusią žinutę apie surastus neatpažintus vyrų kūnus, o komentaruose, lyg tyčia, buvo užsiminta, esą galbūt tai Drąsius. Be to, praėjusią naktį S.Žukauskienė sapnavo baisų sapną, kuris tapo pranašiškas.

Galiausiai D.Kedžio motinos seserys Audronė Skučienė ir Birutė Stepankevičienė, susisiekusios su didžiųjų šalies miestų morgais, nutarė įsitikinti, ar bloga nuojauta dėl sūnėno jų neapgauna. Nuogąstavimai pasitvirtino vos nuvykus į Kauno morgą.

“Mums nuvykus, paklausė, kurį iš dviejų vyrų norime pamatyti. Užsiminė, kad yra apie 50 metų (D.Kedžiui – 38 metai, – red.) amžiaus ir gerokai vyresnis senukas. Paprašėme parodyti jaunesnįjį ir jau iš pakaušio atpažinau Drąsių. Pažiūrėjus atidžiau visa tai tik pasitvirtino. Jis buvo atsiauginęs plaukus, lyg padažęs juos juodai, bet jau buvo matyti ataugantys žili”, - pasakojo A.Skučienė.

Iškart po to liūdnos žinios buvo perduotos N.Venckienei, kuri irgi netrukus atvyko drauge su pussesere ir pati įsitikino savo akimis, kad surastas mirusysis – brolis.

“Kažin, kaip viskas būtų pasibaigę, jei pačios nebūtume pasiskambinę į morgą. Gal jau rytoj jis būtų palaidotas kaip neatpažintas asmuo. Tokios tikimybės tikrai neatmestume, nes vos tik mums jį atpažinus, į morgą ėmė lėkti prokurorai, o policijos ekspertai pajudėjo Šlienavos link, kur buvo surasti palaikai”, - pasakojo S.Žukauskienė.

Jos teigimu, teismo medicinos ekspertai atmeta versiją, kad vyras galėjo nusižudyti, nes jis surastas gulintis ant krūtinės sukryžiuotomis rankomis, o ginklas gulėjo greta už metro ar pusantro. Preliminariais duomenimis, mirtis jį galėjo ištikti daugiausiai dvi dienos iki praėjusio šeštadienio.

LRT vaizdo medžiaga:


Šiame straipsnyje: Kedys

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių