D.Kedžio dukra pasimatė su motina L.Stankūnaite (papildyta)

Ketvirtadienio rytą D.Kedžio dukrą jos seneliai Kedžiai išvežė į susitikimą su motina L.Stankūnaite. Mergaitę į Chemijos prospektą palydėjo automobilių kolona.

Pagal teismo sprendimą pirmadieniais ir ketvirtadieniais D.Kedžio dukra turi matytis su mama L.Stankūnaite. Jau kelias savaites mergaitė nebuvo mačiusi mamos.

Papildyta 11.30 val.: L.Stankūnaitė Policijos pastatą Chemijos prospekte paliko praėjus pusvalandžiui po dukters ir ją lydėjusių žmonių išvykimo. Kaukėti apsaugininkai skubiai L.Stankūnaitę  įsodino į policijos automobilį ir išvažiavo.

Per D.Kedžio dukters ir jos biologinės motinos pasimatymą į policijos pastatą galėjo patekti toli gražu ne visi norintieji. Vairuotojo pažymėjimo ėjęs pasiimti Rimvydas Bieliauskas nebuvo įleistas. Esą pareigūnai jam paaiškino, kad yra karinė padėtis, vyksta mokymai.

Kiek vėliau Eismo įvykių registravimo skyriaus viršininkas tikino, kad konkrečiai šiam atvejui yra patvirtintas priemonių planas, todėl į policijos pastatą pateko tik tie, kuriems būtina. Žurnalistai į pastatą nebuvo įleisti net D.Kedžio dukrai išvykus namo.

Papildyta 11 val.: Nuo 9 valandos kelias valandas pabendravusi su mama, D.Kedžio dukra, lydima senelių, įsėdo į automobilį ir nuvažiavo Garliavos link. Kaip ir priekį, atgal mergaitę lydėjo didelė automobilių kolona ir baikeriai.

Papildyta 9 val.: Mergaitę vežantys seneliai ir juos lydinti automobilių ir baikerių kolona apie 9 val. atvyko į Chemijos prospektą, kur Kelių policijos pastate įrengtas pasimatymų kambarys.

Netrukus prie pastato įvyko nedidelis susistumdymas. Kai kurie atvykėliai prisistatė Kedžių giminaičiais ir norėjo eiti kartu su mergaite ir seneliais į policijos pastatą. Tačiau pareigūnai jų neįleido. Žmonės rėkė, kad policijos pastatas – vieša vieta, bet pareigūnai tikino neįleisdami užtikrina viešąją tvarką.

Važiavusieji mašinų kolonoje skundėsi, esą policija ne padėjo, o trukdė saugiai ir ramiai pasiekti mergaitės ir motinos pasimatymų vietą. Žmonės piktinosi, kad pareigūnai kalti dėl buvusių avarinių situacijų.

„Kauno dienos“ duomenimis, prie Kelių policijos pastato būriuojasi apie 50 žmonių, jie saugo įėjimus į pastatą.

Papildyta 8 val.: Ketvirtadienio rytą prie Kedžių namų budėjo apie 80 žmonių. „Kauno dienos“ žurnalistų, budinčių vietoje, žiniomis, žmonių po truputį daugėjo. Tvarką prižiūri daug policijos pareigūnų

Išvakarėse su Vytautu ir Laima Kedžiais, šiuo metu prižiūrinčiais anūkę, bendravo Kauno rajono policijos komisariato viršininkas Romas Oželis. Susitikimas įvyko policijos pareigūno iniciatyva.

R.Oželis patarė Kedžiams, kad šie patys turėtų bendrauti su susirinkusia minia prie jų kiemo vartų. Po šio pokalbio Kedžiai viešai kreipėsi į susirinkusiuosius, prašydami netrukdyti šiandien nuvežti mergaitę į pasimatymą su mama.

Nepatvirtintais duomenimis, pagrindinis sambūrio organizatorius Marius Kuprevičius išvežtas apklausai. Prie Kedžių namų ketvirtadienio rytą jo nebuvo.

Nuo gegužės 14 dienos prie Venckų ir Kedžių namų budintys žmonės iš pradžių protestavo prieš Kėdainių teismo sprendimą atiduoti mergaitę mamai. Kai teismo nutartis buvo sustabdyta, Garliavoje, Klonio gatvėje susirinkusi minia niekur neišsiskirstė. Jau kelis kartus susirinkusieji neleido Kedžiams nuvežti mergaitės susitikti su L.Stankūnaite.


Šiame straipsnyje: Kedys

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių