Dėl pacientės išžaginimo neįtikėtiną versiją pateikęs medikas slepia veidą

Vilniaus miesto antrasis apylinkės teismas trims mėnesiams pratęsė kardomąjį suėmimą dviem sostinės greitosios medicininės pagalbos tarnybos darbuotojams, kaltinamiems 18-metės pacientės išžaginimu. 36-erių metų felčeris Kęstutis Stasaitis ir 62-ejų metų vairuotojas Janas Andžėjus Barkovskis Lukiškių tardymo izoliatoriuje praleis mažiausiai iki liepos 19-os dienos.

Prokuratūra skandalingą pacientės išžaginimo greitosios pagalbos automobilyje bylą neseniai perdavė teismui. Tikimasi, kad liepą teismui pavyks pradėti nagrinėti šią baudžiamąją bylą.

Į teismo salę kartu atvesdinti kaltinamieji slėpė savo veidus nuo žurnalistų, nors visai neseniai per vieną televizijos laidą K.Stasaitis pareiškė, kad pacientės jis nežagino, o rimti įkalčiai prieš jį galėjo atsirasti netyčia: jo spermos neva galėjo būti užsilikę ant žiedo, nes jis po lytinio akto su savo drauge nenusiplovė rankų ir išvažiavo į skubų iškvietimą. K.Stasaitis tikina, kad nukentėjusiąja pripažinta mergina jo ranką primygtinai kišo sau į tarpukojį.

Prokuratūros duomenimis, pacientę greitosios pagalbos automobilyje kaltinamieji išžagino pernai, naktį iš spalio 23-osios į 24-ąją.

Iškvietimas apie sužalotą ir smarkiai kraujuojančią merginą buvo gautas 23.20 val. Į Pylimo gatvėje esančią viešojo transporto stotelę, kur buvo sužeista mergina, išvyko J. A.Barkovskis ir K.Stasaitis.

Nukentėjusiosios draugai paaiškino, kad 18-metė susižalojo užgriuvusi ant butelio. Pasak felčerio, merginos draugai veržėsi važiuoti kartu su sužeista drauge, bet jis jiems neleido. Tada esą ir pasipylė kaltinimai, kad medikas dėl to nukentės.

Sužeistą merginą medikai nusprendė nuvežti į Žalgirio ligoninę, kur jai, net nenukeliant nuo vežimėlio buvo susiūtos lūpos. Vėliau pasientė pervežta į Greitosios pagalbos ligoninę Lazdynuose.

Po kelių dienų mergina kreipėsi į policija, nes įtarė, kad greitosios pagalbos automobilyje buvo apsvaiginta medikamentais ir išžaginta. Merginos versija teisėsaugininkai nenorėjo patikėti, tačiau gavę teismo medicinos ekspertų išvadas kriminalistai ėmė stebėti įtariamuosius ir surinkę įrodymus greitosios darbuotojus sulaikė.

Nustatyta, kad mergina išžaginta pervežant ją iš vienos ligoninės į kitą.

Medikas pasakoja, kad sužalotai pacientei buvo apžiūrėtos kirkšnys, nors vėliau nuspręsta kateterį statyti į ranką. Mergina pati padėjo nuimti jai kelnes ir pėdkelnes.

„Ji man vis kartojo „noriu“ ir, kai bandžiau užmauti kelnes priešinosi. Po to pasakė: „duok ranką“, o kai daviau įkišo ją sau tarp kojų ir vis kartojo noriu, bet tuo metu nelabai supratau, ko ji nori“, – vasarį laidoje „Abipus sienos“ atviravo K.Stasaitis.

Anot K.Stasaičio, praėjus savaitei po šio iškvietimo, jis su vairuotoju buvo iškviesti į apklausą policijoje, vėliau buvo pareikalauta jų abiejų seilių mėginių, o kai šie nieko neparodė – kraujo.

Rezultatai buvo medikų nenaudai – DNR mėginiai sutapo. „Prieš iškvietimą turėjau santykių su savo drauge. Ant mano rankos tuo metu buvo žiedas, todėl gali būti, kad kai nukentėjusioji mano ranką dėjo sau prie tarpukojo, kažkas nuo žiedo ir pateko jai“, – teisinosi K.Stasaitis.

Anot prokurorų, K.Stasaitis dar ir apvogė išžagintą pacientę – pasisavino jos mobilųjį telefoną. Per kratas pas mediką rasta ir vaikų pornografijos. Už išžaginimą greitosios pagalbos darbuotojams gresia laisvės atėmimo bausmė iki 10 metų.


Šiame straipsnyje: išžaginimas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių