Daugiabučių gyventojai – įmonių nesutarimų įkaitai

Kai kurie Ateities ir Didlaukio gatvių gyventojai tapo daugiabučius administruojančios bendrovės ir liftų prižiūrėtojų nesutarimų įkaitais. Administruojančiai bendrovei liftų tvarkytojams nesumokant šimtus tūkstančių litų siekiančių skolų, liftai nebetaisomi, todėl senyvo amžiaus žmonės yra priversti į viršutiniuose namo aukštuose esančius savo butus lipti pėsčiomis.

Šįryt į portalo redakciją paskambino Didlaukio g. 28 name gyvenantis 80-metis Antanas Vodapolas. Antros grupės invalidumą turintis vyras skundėsi esą jau antrą dieną į aštuntą aukštą dešimties aukštų name yra priverstas lipti pėsčiomis, nes namą administruojanti bendrovė "Verkių ūkis" ir liftus prižiūrinti bendrovė "Schindler" nesusitaria dėl skolos apmokėjimo, todėl "Schindler" atsisako tvarkyti liftą.

"Vakar paskambinau bendrovės "Verkių ūkis" direktoriui ir jis man paaiškino, kad bendrovė skolą liftus prižiūrinčiai tarnybai jau pervedė, todėl liftai greitai turėtų veikti. Tačiau ir šiandien jie neveikia", - sakė A.Vodapolas.

"Tai yra žmonių kankinimas, kitaip nepavadinsi. Man jau 80 metų, aš vos užlipu į aštuntą aukštą. Dvi bendrovės tarpusavyje nesusitaria, o dėl to kenčia nekalti žmonės", - kalbėjo senolis.

Bendrovės "Schindler" generalinis direktorius Marius Pilkauskas portalui sakė, kad įmonės "Verkių ūkis" atstovai kreipėsi į jų įmonę prašydami sutvarkyti liftą, tačiau dėl neva 10 mėnesių neapmokamų bendrovės "Verkių ūkis" skolų "Schindler" atsisako teikti bet kokias paslaugas minėtai įmonei.

"Užsakovas yra labai daug įsiskolinęs, mes nebenorime auginti skolų, todėl nebeteikiame lifto taisymo paslaugų", - portalui sakė M.Pilkauskas. Paklaustas, kiek konkrečiai bendrovė "Verkių ūkis" skolinga jo vadovaujamai įmonei, M.Pilkauskas nurodė, kad skola siekia "šimtus tūkstančių". Tačiau vyras atsisakė įvardyti konkrečią sumą, nes esą abi įmonės yra susitariusios konkrečios skolos sumos viešai neskelbti. M.Pilkauskas pridūrė, kad už bendrovės teikiamas paslaugas "Verkių ūkis" nemoka jau dešimt mėnesių, todėl jo vadovaujama įmonė dėl skolos išieškojimo jau kreipėsi į teismą.  

Šiandien nuo pat ryto skambinant į bendrovę "Verkių ūkis" nepavyko gauti šios įmonės direktoriaus komentaro. Kiekvieną kartą paskambinus internete nurodytu bendrovės telefonu, juo atsiliepusi moteris paaiškindavo, kad direktoriaus šiuo metu darbe nėra, tačiau kategoriškai atsisakydavo duoti įmonės vadovo mobilųjį telefoną.

Paklausus, kas be direktoriaus galėtų pakomentuoti dėl bendrovės administruojamose daugiabučiuose neveikiančių liftų, buvo pasiūlyta kalbėtis su įmonės techniniu direktoriumi. Tačiau šis supratęs apie ką bus kalbama pareiškė negalįs to komentuoti ir nurodė kreiptis į bendrovės vadovą. Vėliau įmonės "Verkių ūkis" telefonu atsiliepusi moteris pasiūlė komentaro prašyti bendrovės teisininkės, tačiau ir ši sakė negalinti nieko komentuoti ir pasiūlė kreiptis į bendrovės valdžią. Bendrovės "Verkių ūkis" vadovo šiandien taip ir nepavyko pakalbinti.     

Dėl sugedusio lifto pėsčiomis lipti į viršutinius daugiabučio namo aukštus jau kone savaitę priversti ir Baltupiuose esančio Ateities gatvės 7-ojo namo gyventojai. Šį namą taip pat administruoja įmonei "Schindler" prasiskolinusi bendrovė "Verkių ūkis". 

>>Plačiau skaitykite rytoj dienraštyje. 


Šiame straipsnyje: Verkių ūkisSchindler

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių