Darbo partija stabdo dalyvavimą Vilniaus miesto valdančiojoje koalicijoje

 Darbo partija (DP) pirmadienį pareiškė stabdanti dalyvavimą Vilniaus miesto valdančiojoje koalicijoje.

Tokį sprendimą priėmė Vilniaus miesto savivaldybės tarybos Darbo partijos frakcija, pranešė DP.

Frakcija kreipėsi į partijos prezidiumą, prašydama skubos tvarka apsvarstyti tolesnio bendro darbo su Vilniaus miesto valdančiosios koalicijos partneriais galimybes.

DP pirmininkas Viktoras Uspaskichas pirmadienį BNS sakė, kad sostinės "darbiečiai" negali prisiimti atsakomybės už dabartinės valdžios sprendimus, nes esą patys neturi galios daryti jiems įtakos.

"Neveltui atidarėme savo biurą Vilniuje. Visą laiką eina nepasitenkinimas. Gavus žmonių pasitikėjimą, neturint galios spręsti žmonių problemų, jie nemato galimybės toliau dirbti", - frakcijos sprendimą aiškino DP lyderis.

Paklaustas, ar "darbiečiai" pretenduoja dar į kokius nors postus savivaldybėje, V.Uspaskichas neatsakė.

Aštuonis atstovus Vilniaus miesto savivaldybės taryboje turinti Darbo partija savo narius, pasak mero Artūro Zuoko, yra delegavusi į vicemero, dviejų administracijos direktoriaus pavaduotojų, trijų iš aštuonių komitetų pirmininko pareigas. Dar DP gali deleguoti savo narį į mero patarėjus.

"Politinių postų jie turi daugiausia iš visų", - BNS sakė A.Zuokas.

Jis tvirtino nesulaukęs signalų iš "darbiečių", kad šiems reikėtų daugiau postų.

Sostinės meras tvirtino negalįs komentuoti DP frakcijos žingsnio, nes apie jį nesąs informuotas. Pirmadienį vyko Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdis, tačiau nei per jį, nei po jo esą nebuvo pranešta apie dalyvavimo valdančiojoje koalicijoje stabdymą.

"Atėjo vasara, gal iš tiesų atėjo laikas pailsėti. Nematau dėl ko karščiuotis, susitiksime, išsiaiškinsime", - teigė jis.

A.Zuokas nenorėjo svarstyti, ar gali žlugti jo suburta valdančioji koalicija "4 plius". Tuo metu V.Uspaskichas užsiminė apie naujos koalicijos galimybę.

Paklaustas, ar DP prezidiumui pritarus partijos narių traukimuisi iš koalicijos, šie paliktų dabartinius postus, "darbiečių" vadovas sakė, kad "dėl to turėtų spręsti arba nauja koalicija, arba dabartinė".

A.Zuokas į mero postą balandį išrinktas 26 sostinės politikų balsais iš 51.

V.Uspaskichas žadėjo partijos prezidiumą, kuris turėtų priimti sprendimą dėl tolesnės "darbiečių" ateities valdančiojoje koalicijoje, sušaukti artimiausiomis dienomis.

Oficialiai valdančiąją koaliciją Vilniuje sudaro 12 visuomeninio judėjimo TAIP atstovų, aštuoni "darbiečiai", penki socialdemokratai ir du Rusų aljanso nariai.NAUJAUSI KOMENTARAI

cha cha

cha cha portretas
cirkas prasidejo, laukia linksmybes :)

gediminas

gediminas portretas
Gerbiamieji Lietuvos žmonės ir ypatingai vilniečiai, Vilniaus tarybos Darbo partijos nariai veikdami prieš vilniečius balsavo už ,,Vilniaus energijos '' akcijų perleidimą ir atkreipkite dėmesį, kad tą pačią dieną, po nubalsavimo, jie jau stabdo dalyvavimą Vilniaus miesto valdančiojoje koalicijoje. Manau, kad tai mėginama įtikti rinkėjams prieš Seimo rinkimus, tačiau žala jau padaryta ir vienas jų praėjusią dieną prisiekęs narys, kuris yra susijęs su ,,Vilniaus energija'' dalyvavo balsavime už ,,Vilniaus energijos '' akcijų perleidimą, tuo sudarydamas kvorumą. Pats mačiau Zarembos interviu žiniasklaidos atstovams, tai jo atsakymai į klausimus buvo apgailėtini ir sukėlė juoką, tarsi žmogus nebūtų supratęs į kur jis pateko. Tegul Darbo partija anuliuoja savo balsus už ,,Vilniaus energijos'' akcijų perleidimą, nors to nepadarys... Nepasiduokite šiam ,,pigiam'' veidmainiškam viešųjų ryšių triukui, o jie pasielgė vilniečiams kaip priešai, todėl kviečiu visus įsiminti šį jų balsavimą ir nebalsuoti už Darbo partiją per visus rinkimus.

Vida

Vida portretas
Kodėl visi leidžiasi tampomi to klouno kniaziaus už virvučių?Tiek blogio padarė Lietuvai ir daug kas juo dar tiki.Tikiu,kad konservatoriai nebeužkibs ant jo kabliuko.Ech,kilbukai,jūs kilbukai.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių