Dalyvauk Kauno dviračių maratone su savo komanda

Gegužės 16 dieną Kaune įvyks dviračių maratonas. Pirmą kartą vyks dviračių šventė ir lenktynės Kauno gatvėmis, skirtos visiems mėgėjams ir sportininkams.

Dalyvauti gali visi vaikai ir suaugę, turintys tvarkingą dviratį ir pasirinkę norimą distanciją 1 rato (7,5 km), 4 ratų (30 km) ar 10 ratų (75 km) trasoje Jonavos g. ir Šiaurės pr. kurios bus užtvertos nuo mašinų. Rekomenduojame išankstinę dalyvių registraciją internetu www.kaunomaratonas.lt . Maratono dieną registracija vyks prieš startą nuo 8 iki 9.30 val. organizatorių palapinėje. Organizatoriai ir rėmėjai pasirūpino prizais dalyviams ir komandoms.

„Manęs dažnai klausia - ar gali paprastas žmogus, turintis dviratį, dalyvauti Kauno maratone. Atsakau - taip ir esate maloniai laukiami“, - sako Linas Vainius, vienas iš maratono organizatorių.

Jis priduria, jog reikėtų pasirūpinti, kad dviratis būtų su veikiančiais stabdžiais, nesuplyšusiomis padangomis ir tvarkingai veiktų. „Privalote turėti šalmą savo pačių saugumui, nes važiuosite būryje su kitais dviratininkais“, - pataria L.Vainius.

Maratone kartu važiuos sportininkai ir mėgėjai, tik jie varžysis atskirose grupėse. Vaikai lenktyniaus atskirai. Bet gali kartu važiuoti ir visos šeimos. Apdovanojimai skiriami greičiausiems sportininkams, mėgėjams - specialūs prizai.

Maratono dalyviai gali burtis į savo komandas, nurodydami jas registracijos metu. Mėgėjai gali sudaryti savo draugų, giminių, gatvės ar bendradarbių komandą ir pasivaržyti dėl įsteigtų prizų su kitomis komandomis, kurie nuvažiuos daugiau ratų.

Tam reikia registracijos internete metu „komandos“ laukelyje įrašyti savo norimą komandą ir arba pasirinkti iš jau esančių. Jei nerandate tinkamos komandos, susikurkite savo. Pvz. Maironio gimnazija, Vaižganto mokykla, Alytus, Marijampolė ar „Vilijampolė“, „Savanorių prospektas“ ar „Kęstas ir Co“ komandos.
Susibūrimui į komandas pasinaudokite Kauno dviračių maratono puslapiu Facebook'e.
 
Į mėgėjų komandas gali registruotis neribotas dalyvių skaičius, nepriklausomai nuo distancijos. Rezultatas bus vertinamas pagal bendrą visų komandos narių nuvažiuotų ratų skaičių (ne sąrašinių, o realiai dalyvavusių narių). Laimės nebūtinai greičiausia, bet gausiausia, arba daugiausiai ratų nuvažiavusi komanda.

Kiekvienas mėgėjų komandos dalyvis galės pasirinkti jam tinkamą distanciją (1, 4 arba 10 ratų) ir ją įveikti iki varžybų pabaigos. Mėgėjų komandoms nėra papildomo startinio mokesčio.

Konkursas “dviratiškiausiai” Kauno ar Lietuvos įmonei

Lietuvos dviratininkų bendrija skelbia Metų „dviratiškiausios“ Kauno ir Lietuvos įmonės (įstaigos, organizacijos) varžybas ir jiems skiria specialius apdovanojimus. Atskirai bus vertinamos pelno įmonių, viešojo sektoriaus ir nepelno organizacijų komandos. Judėkite iš krizės dviračiu ir jūsų darbuotojai bei jūsų verslas bus aktyvesni ir sveikesni.

Renginyje gali dalyvauti pavieniai dalyviai, ir įmonių, organizacijų kolektyviai kaip savarankiškos mėgėjų komandos be papildomo mokesčio. Tai unikali galimybė padaryti šventę aktyvų gyvenimo būdą mėgstantiems darbuotojams ir jų šeimų nariams. Jei manote, kad su bendradarbiais ir jų šeimų nariais subursite šaunią dviratininkų komandą - nepraleiskite progos įsimintinam įvykiui. Papuoškite savo aprangą ir dviračius įmonės, organizacijos atributika.

Masiniai dviratininkų maratonai populiarūs daugelyje pasaulio miestų. Artimiausios kaimynės Latvija ir Estija kaimynai latviai ir estai turi senas dviračių maratonų ir viešų renginių dviratininkams  tradicijas. Rygos  dviračių maratonas 2010 m. vyks jau 27 kartą ir sutraukia tūkstančius dalyvių iš visos Latvijos ir svečių. Garsusis Tartu maratonas pavasarį sukviečia plento dviračių mėgėjus, vasarą riedutininkus, rugsėjo mėnesį į miško kelius pabyra tūkstančiai kalnų dviratininkų, o žiemą vėl tūkstančiai žmonių - nuo mažo iki seno - šliuožia slidėmis. Šiuose renginiuose dalyvauja žmonės iš visų Estijos miestų, miestelių ir kaimų. Daugybė renginių dviratininkams vyksta Lenkijoje, kuriuos atrado ir pamėgo daug Lietuvos dviračių mėgėjų. NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių