Dainininkė Erika policijoje surengė absurdišką šou

Dainavos policijos komisariato budėtojai ketvirtadienį vakare turėjo gerokai paplušėti, kad sutramdytų savo išsišokimais ir polinkiu į alkoholį jau pagarsėjusią lietuviškų dažnučių atlikėją Eriką Lisauskienę.

„Kodėl gi laimės neturiu, ar aš mylėt nemoku? Nors daug vaikinų vienišų, bet aš myliu ženotą“, - tokius žodžius dainininkė Erika traukdavo vienoje populiariausių savojo repertuaro dainų.

Panašu, kad tai nėra vien tik žodžiai iš dainos. Iš lietuviškos popmuzikos viršūnių jau senokai pasitraukusi, o ir ne per ilgiausiai ten užsibuvusi kaunietė ketvirtadienį vėlai vakare įrodė, kad svetimi vyrai jai vis dar prie širdies. Ypač, kai moteris būna padauginusi ugninio vandens.

Tądien E.Lisauskienė kartu su motina Jadvyga Plotnikova buvo sulaikytos už alkoholinių gėrimų vartojimą viešoje vietoje. Kaip aiškino Dainavos policijos komisariato pareigūnai, moterys buvo užkluptos vartojančios svaigalus prie vieno iš daugiabučių Chemijos prospekte. Devintuoju numeriu pažymėto namo gyventojai iškvietė policiją nebeištvėrę kieme įsivyravusio girtų moterėlių kelto triukšmo. Patruliai jas pristatė į Dainavos policijos komisariatą, o ten jau prasidėjo „naktinis šou“.

„Buvo visko – ir apgailėtino striptizo, ir gašlių priekabių. Netgi nevykusį koncertą mums ketino surengti, bet klausytojų auditorijos nerado, tad greitai nutilo“, - juoku netvėrė vienas iš policijos pareigūnų, pridūręs, kad ketvirtadienio vakarą viskas taip linksmai neatrodė.

E.Lisauskienė priekabiavo ne vien prie policijos pareigūnų, bet ir prie ją įamžinti susirinkusių fotografų bei televizijos operatorių. Kol dukra Erika kilnojo sijoną, mėgino sugriebti pareigūnams ir kitiems greta buvusiems vyrams už intymių vietų ir rankomis glamonėjo apnuogintą krūtinę, jos motina nesiorientuodama aplinkoje sėdėjo išsirengusi iki pusės ir mėgino savaip atkreipti policininkų dėmesį.
Pasodinta į grotuotą laikinojo sulaikymo kamerą E.Lisauskienė pakėlė sijoną ir mėgino nuogybėmis sudominti žiniasklaidos atstovus ir pareigūnus, tačiau sulaukė tik priešingos reakcijos – pasibjaurėjimo ir pašaipų.

Galiausiai moterims buvo surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai už girtavimą viešumoje. Skandalingai išgarsėjusiai dainininkei tai būsianti jau trečia bauda šiais metais už analogišką viešosios tvarkos pažeidimą. Kokio dydžio baudą paskirti E.Lisauskienei ir pirmąkart įkliuvusiai jos motinai, spręs administracinę bylą nagrinėsiantis teismas. Iš policijos įstaigos jos išleistos tik prieš vidurnaktį.

Dainavos policijos komisariato pareigūnai jau ne pirmą kartą pakliūna į chaotiškas situacijas, kuomet būna priversti tramdyti įsismarkavusius stikliuko mėgėjus. Pernai gruodį jiems įkliuvo girtas tuometinio Kauno vicemero Kazimiero Kuzminsko padėjėju dirbęs Mindaugas Rubikas irgi girtas triukšmavęs daugiabučio kieme. Iš pradžių kostiumuotas vyras įvairiais necenzūriniais žodžiais iškoneveikė policijos pareigūnus ir pagrasino juos tuoj pat atleisti iš darbo, o vėliau ėmė garsiai šauktis Kauno miesto valdininkų pagalbos, visa gerkle rėkdamas jam žinomas Savivaldybės darbuotojų pavardes. Tąkart M.Rubikas atsisakė pasitikrinti girtumą, apspardė policijos automobilį, o vėliau ir kameros grotas. Politikoje kojų dar nespėjęs apšilti vyras jau kitądien parašė prašymą atleisti iš užimtų pareigų.


Šiame straipsnyje: Lisauskienėerika lisauskienė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių