Čempionai sulauks pagarbos

Šiandien Kauno miesto rotušėje bus sveikinami krepšininkai, futbolininkai ir rankininkai, tapę Lietuvos čempionais.

Miesto vadovų dėmesio sulauks Kauno „Žalgirio" krepšininkai, „Granito - Kario" rankininkai ir „FBK Kaunas" futbolininkai. Šis sezonas buvo sėkmingas visoms trims komandoms.

Kauno „Žalgiris" iškovojo pirmą vietą Lietuvos krepšinio lygoje, „FBK Kaunas" tapo Lietuvos futbolo A lygos nugalėtojais, o rankininkų komanda „Granitas - Karys" tapo Lietuvos vyrų rankinio čempionu.

Žalgiriečiai LKL čempionais tapo 12 kartą, šiemet antrą kartą laimėjo Baltijos krepšinio lygos (BBL) varžybas ir Lietuvos krepšinio federacijos taurę.

„FBK Kaunas" futbolininkai šiemet Lietuvos čempionais tapo 8 kartą. „Granitas-Karys" Lietuvos pirmenybes šiemet laimėjo jau 16 kartą