„Burbiškių kalva“ – patogiam ir saugiam gyvenimu

„Mano namai – mano tvirtovė“, -- sako anglai. Lietuvių nuomonė panaši, tačiau mums  nebeužtenka grįžus namo užsidaryti tarp keturių sienų nuobodžiame daugiabutyje. Piešdami svajonių namus išskiriame gamtos dvelksmą, jaukų kiemą, draugiškus kaimynus ir saugumą.

Visa tai ir dar daugiau gali pasiūlyti sostinės gyvenamųjų namų kvartalas „Burbiškių kalva“. Pirmieji gyventojai čia įsikraustė prieš gerus pora metų ir jie jau įsitikino, kad  gyvenimas čia teka kitokiu ritmu.  Prie pat Burbiškių draustinio esančiuose namuose šaltais rudens ar žiemos vakarais malonu ilsėtis su puodeliu arbatos ar karšto vyno taure prie  židinio, o šiltuoju metų laiku – prisėsti lauke viešoje terasoje ir  tvenkinėlyje stebėti nardančias žuvytes.  Mėgstantys bendravimą rengia bendrus kaimynų vakarėlius kieme, drauge kepa mėsą, šnekučiuosi  ir stebi  jaukiai gamtoje žaidžiančius vaikus.

Po pavėsinių stogais yra lauko virtuvėlė, kur ne tik galima slėptis nuo lietaus, išsivirti kavos, bet ir stebėti mėgstamas televizijos laidas ar kartu su kaimynais sirgti už mėgstamą komandą.  Po gretima pavėsine stovi pianinas, nuostabus akcentas bendrų kaimynų ir giminių susiėjimams.

Šalia gyvenamųjų namų  įrengtame Parke vaikams padaryta 1000m dviračių takelių ir antra sporto aikštelė.

“Mums buvo labai svarbu žmonėms sukurti ypatingai komfortišką aplinką, kokios nėra niekur kitur Vilniuje. Kiek kalba ir specialistai, unikaliai „Burbiškių kalvai“ lygiaverčių projektų sunku rasti ir visose Baltijos šalyse.   Esame tikri, kad mūsų gyventojai tikrai gaus viską, kas geriausia. Kita vertus, komfortiškai aplinka skatina žmones burtis į bendruomenę, gyventi draugiškai ir kaimyniškai“, - aiškino projektą įgyvendinusios bendrovės „Piliuona“ projekto vadovė Julija Storoževa.

Gražią tradiciją sugalvojo „Burbiškių kalvos“ bendrijos pirmininkas Vidmantas Traknys – kiekvieno gimusio kūdikio gimtadienio proga Parke pasodinamas medelis. „Kai dukrytei Gretai sukako metukai, mes kartu su mūsų tėveliais netiesiogiai atidarėme vaikų alėją, pasodindami pirmąjį medelį. Manytume, statytojas gyventojams padovanojo nuostabią dovaną – tikrai puikų Parką, su daug žalumos, triušių kampeliu ir kitais malonumais vaikams“, - sako gyventojas Mantas.

Į „Burbiškių kalvos“ kvartalą svetimas žmogus nepateks – Parko ir kiemo teritorijas juosia tvoros, distancinio pulto valdomi vartai, e-spynos varteliuose, kiekvienas butas prijungtas prie bendros signalizacijos sistemos, aplinka nuolatos stebima 16vaizdo kamerų. Namo gyventojai būdami bet kur, gali matyti per interneto kanalus, kas vyksta kieme, Parke ar garažuose.

“Kuriant kvartalo koncepciją, mums buvo svarbiausi du dalykai – komfortas ir saugumas. Dabar tikrai didžiuojamės tuo, kad per kelis metus pas mus nebuvo nė vienos vagystės“, - sakė J. Storoževa.

„Burbiškių kalvų“ kvartalas nėra skirtas vien milijonieriams. Norintys pakeisti būstą, gyventi jaukiau visuomet ras galimybių kaip tai padaryti. Vienas iš būdų – pardavėjai padės jums parduoti ar išpirks senąjį jūsų būstą. Jo vertė iš karto bus įtraukiama į naujo buto kainą. Tokiu būdu jūs perkate naują butą pigiau. O senąjį galite parduoti neskubėdami ir neimti milžiniškos paskolos iš banko.

Dar vienas ir labai svarbus gyvenimo „Burbiškių kalvose“ pranašumas – patraukli būsto eksploatacijos kaina. Namų išorinės sienų varža pasižymi efektyvumu, šildymą priklausomai nuo oro temperatūros užtikrina modernus  šildymo mazgas, o vidaus temperatūrą pasirenka kiekvieno buto gyventojai, nes būtų radiatoriai reguliuojami. Už šildymą mokama pagal kiekvieno buto individualius skaitiklių rodmenis.  Visa tai optimizuoja šildymo išlaidas iki minimumo.  Šeimoms,  auginantiems mažylius iki dvylikos mėnesių,   100% kompensuojamos šildymo išlaidos. Gyventojų bendrijos sprendimu, visos paslaugos užsakomos tiesiogiai iš rangovų, nepermokant būsto administratoriams.


Šiame straipsnyje: burbiškės

NAUJAUSI KOMENTARAI

ciulpk jei nori

ciulpk jei nori portretas
Burbiskas meslas, kaip ir pati kale storozeva!

A1

A1 portretas
Kaip nuo pat pradžių įsitikino pirmieji gyventojai - vien tik Piliuonos "pyzdioš i provokaciji"...

Viena is pirmu gyventoju

Viena is pirmu gyventoju portretas
Gražu, smagu gyventi. Aplinka gera, daugelis žmonių tikrai faini :))))
VISI KOMENTARAI 4

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių