Aistra krepšiniui lietuvių galvas dažo žaliai

Rugpjūčio 10 dieną Vilniuje praeivio pastebėtas plakatas su Lietuvos krepšininkais, padabintais žaliomis skiauterėmis, sukėlė audrą, kurios centre atsidūrė kampanija, ne tik kraunanti Lietuvos krepšinio federacijos bei Moksleivių lygos „baterijas“, bet ir palaikanti idėją krepšinio čempionatui ruoštis linksmiau.

„Tai Lietuvos rinktinės sirgalius vienijanti ir energizuojanti šukuosena“, - paaiškino prekinio ženklo „Manija“ vadovas Mantas Matukaitis.

Jūsų dėmesiui – komentaras kas, kodėl ir kaip iš pirmų lūpų apie ažiotažą sukėlusią „žaliagalvių“ akciją.

Kaip kilo ši mintis?

„Manija“ jau seniai remia Lietuvos moksleivių krepšinio lygą (MKL) bei Lietuvos krepšinio federaciją (LKF), daugelis pernai metų „bronzinės“ rinktinės narių savo karjeras pradėjo MKL, o šiemet MKL žaidęs jaunimas parvežė Pasaulio U-19 auksą. „Manija“ batonėliai yra oficialus Lietuvos rinktinės energijos šaltinis, o ant galvos pasistoję plaukai –  energijos simbolis. Žalia spalva taip pat pasirinkta neatsitiktinai, nes tai rinktinės marškinėlių spalva. Prasidėjus Europos čempionatui, tam tikra prasme visų mūsų galvos taps „žalios“, nes visi iš visų jėgų sirgsime už Lietuvą. O drąsiausieji fanai gal net iš tikrųjų nusidažys plaukus žaliai, taip reikšdami krepšininkų palaikymą.

Patikrinote mūsų humoro jausmą. Ar esate patenkintas akcijos rezultatais ir koks buvo viso to tikslas?

Mes labai palaikome ir mylime krepšinį, todėl ir šia akcija siekėme sukelti daug emocijų, uždegti visus, ir mums pavyko. Iš tikrųjų nesitikėjom, kad šis veiksmas sukels tiek šurmulio. Teko paskaitinėti ir komentarus – smagu, kad dauguma jų buvo teigiami ir linksmi. Kaip antai viena komentatorė (-ius), pasivadinusi (-ęs) „BOBUTE“ rašė, jog „tikriausiai yra nukvakusi, nes jai gražu“. O apie akcijos rezultatus dar anksti kalbėti, nes tai tik kampanijos pradžia, bet ji nuteikia smagiai.

Kas gi tas vaikinas, besikėlęs aukštai tų  skiauterių piešti?

Tikrai ne Solomonas, nors kai kas jau spėjo jam priskirti visus nuopelnus. Tai tiesiog linksmas, nebijantis aukščio, beprotiškai krepšinį mylintis vyrukas, supratęs mūsų idėją ir nepabijojęs nusileisti virve nuo pastato stogo.

Ar ryžtumėtės paremti žaliais dažais visus norinčius pasidabinti žalia skiautere?

Tai darysime prasidėjus Europos krepšinio čempionatui ir norime aistrą krepšiniui palaikyti linksmai ir aktyviai, visus tam uždegti.

Ar sulauksime ir daugiau staigmenų iš „Manijos“?

Nelygu, ką laikysime staigmena. Sirgaliams ir krepšiniui mūsų dėmesio tikrai nestigs.

Kokią maniją, be krepšinio, propaguojate dar savo bendrovėje?

Šiuo metu įmonėje tik viena manija – krepšinis. Diskutuojama apie viską: naujai atidarytas arenas, draugiškų varžybų rezultatus, prognozuojama, kokia bus galutinė rinktinės sudėtis, kokią vietą lietuviai užims čempionate ir t.t. Net ir tie kolegos, kuriems krepšinis anksčiau nebuvo aktualus, vis dažniau įsitraukia į diskusijas. Žodžiu, visi laukiam didžiosios krepšinio šventės.

Koks atgarsis buvo maloniausias, visai netikėtas?

Daug buvo smagių komentarų, vieną iš jų jau paminėjau. Malonu buvo tai, kad didelė dalis portalų skaitytojų suprato idėją ir ketina puoštis žaliąja šukuosena rungtynių stebėjimui.

Gal jau matėte tokių „žalių“, energizuotų žmonių? Ar pats ketinate čempionato metu ja puoštis?

Teko matyti tokių šukuosenų rinktinės sirgalių tarpe pernai vykusiame Pasaulio čempionate, tad tai jau yra kone oficiali sirgalių šukuosena. O kadangi esu didelis krepšinio fanas, tad ir pats tapsiu „žaliagalviu“. Tik viena bėda – mano šukuosena nėra palanki tam, kad suformuoti įspūdingą skiauterę, bet ką nors sugalvosiu!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių