„Volkswagen“ triumfuoja Niujorko tarptautinėje automobilių parodoje

Trims „Volkswagen“ modeliams „BlueMotion“ skirtas Pasaulio žaliojo automobilio apdovanojimas, o „Polo“ nominuotas dar ir Pasaulio 2010 metų automobiliu.

Laurai „BlueMotion“ trijulei

„Polo“, „Golf“ ir „Passat“ tokias nominacijas pelnė Niujorko tarptautinėje automobilių parodoje Manhetene (JAV).

Iš 59 narių sudaryta vertinimo komisija paskelbė trijų VW „BlueMotion“ modelių pranašumą prieš kitus du 2010 Pasaulio žaliojo automobilio apdovanojimų finalininkus – „Honda Insight“ ir „Toyota Prius“.

„BlueMotion“ – vienas iš pačių sėkmingiausių efektyviųjų prekinių ženklų pasaulyje, bylojantis apie ypatingą Volkswagen kompetenciją efektyvumu ir ekonomiškumu garsėjančių variklių gamybos srityje“, - palankiu tarptautinės žiuri sprendimu džiaugėsi „Volkswagen AG“ valdybos pirmininkas Martinas Winterkornas.

Balandžio 1-osios rytą Niujorko tarptautinėje automobilių parodoje apdovanojimą priėmė koncerno dizaino vadovas Walteris de Silva.

Kaip dalis kasmetinių Pasaulio automobilio apdovanojimų, Pasaulio žaliojo automobilio nominacija tapo viena iš pačių prestižiškiausių, patikimiausių ir labiausiai pripažintų tokio tipo programų visame pasaulyje.

Dėl tam tikro žaliųjų technologijų kompleksiškumo trims „žaliųjų“ technologijų ekspertams Pasaulio automobilio vairo komitetas nurodė atidžiai apžvelgti visą su kiekvieno kandidato susijusią dokumentaciją ir charakteristikas, kad būtų sudarytas trumpas finalistų sąrašas žiuri įvertinimui per antrąjį balsavimą, vykusį dar vasario mėnesį. Kiekvienas žiuri narys atliko bandomuosius važiavimus ir naujus automobilius vertino juos dalinai naudodamas savo kasdieniniame profesionaliame darbe.

„VW Polo“ triumfas

Niujorko tarptautinėje automobilių parodoje Manhetene „Volkswagen Polo“ nominuotas Pasaulio 2010 metų automobiliu.

Vertingumas, kaina, saugumas, aplinkosauga, pastebimumas ir emocijos – pagrindiniai Pasaulio metų automobilio konkurso kriterijai. 2009 metais „Volkswagen Golf“ taip pat pasiekė analogiškas konkurso aukštumas. Šiemet į Pasaulio 2010 metų automobilio laurus pretendavo (abėcėlės tvarka): Mercedes-Benz E klasė, Toyota Prius ir „Volkswagen Polo“.

 „Mums didžiulė garbė, kad žiuri iš šių išskirtinių pretendentų pasirinko būtent „Polo“, - kalbėjo „Volkswagen AG“ valdybos pirmininkas Martinas Winterkornas. – Po pergalingo „Golf“ triumfo praėjusiais metais mums be galo malonu šiemet pakartoti tokią pat sėkmę ir su naujuoju „Polo“. Šie automobiliai jau yra pelnę visą eilę įvairiausių prestižinių apdovanojimų ir tai tik dar kartą įrodo, kad „Volkswagen“ pasirinko teisingą vystymosi kelią ir šiuo metu siūlo pačią stipriausią produktų gamą per visą savo istoriją“.

Balandžio 1-osios rytą Niujorko tarptautinėje automobilių parodoje „Polo“ skirtą apdovanojimą priėmė „Volkswagen Group“ dizaino vadovas Walteris de Silva.

„Naujoji „Volkswagen Polo“ karta sujungia du veidus – nekomplikuotą, unikalų ir laikui atsparų dizainą ir savo aukštąsias technologijas. Jau daugiau nei 230 tūkst. pirkėjų iš viso pasaulio užsisakė šį automobilį“, - atsiimdamas garbingiausią apdovanojimą kalbėjo W. de Silva.

Jau 7 kartą įteikiamas kasmetinis Pasaulio metų automobilio apdovanojimas tapo vienu iš pačių prestižiškiausių, patikimiausių ir labiausiai pripažintų tokio tipo nominacijų visame pasaulyje. Dauguma iš 25-ių pasaulio šalių atvykusių 59-ių Pasaulio automobilio konkurso žiuri narių „Polo“ įvardijo kaip geriausią iš 30 pretendentų. Kiekvienas žiuri narys atliko bandomuosius važiavimus ir naujus automobilius vertino dalinai naudodamas juos kasdieniniame profesionaliame darbe.


Šiame straipsnyje: Volkswagenbluemotion

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių