„Nissan„ „žvaigždės“ Paryžiuje

Spalio 2 d. Paryžiuje prasidedančioje automobilių parodoje „Nissan" stendo „žvaigždėmis" taps pirmą kartą pasauliui pristatomas futuristinis koncepcinis automobilis bei naujas, netrukus gamyboje pasirodysiantis modelis.

Šių „žvaigždžių" filosofija ta pati - mobilumas mieste šiandien, rytoj ir ateityje.„Nissan Nuvu" - elektrinis koncepcinis automobilis

„Nissan" ateities važiavimo mieste viziją atspindi modelis „Nuvu". Pažodžiui tai reiškia „naują požiūrį (new view)" - naujo tipo automobilius, su kuriais važinėsime kito dešimtmečio viduryje. Vos 3 metrų ilgio kompaktiškasis „Nuvu" yra koncepcinis automobilis su unikalia 2+1 sėdynių sistema. Jis skirtas miestiečiams, nenorintiems atsisakyti asmeninės laisvės ir komforto, tačiau suvokiantiems, kad būtina keisti mūsų judėjimo po miestą principą. 

„Nuvu" - elektrinis automobilis. Jis judrus, jį paprasta vairuoti ir dar paprasčiau parkuoti. Kompanija „Nissan" jau paskelbė savo planus 2010 m. Japonijoje ir JAV pristatyti vien elektra varomą automobilį, o 2012 m. išleisti jį į apyvartą visame pasaulyje. „Nuvu" nėra tas automobilis, nors jame panaudota dalis technologijos, kuri bus elektriniame automobilyje, planuojamame gaminti seriniu būdu. 

„Nuvu" - išmoningas „Nissan" ekologinių savybių pavyzdys: per visą stiklinį stogą išilgai išdėstyta dvylika nedidelių saulės skydų. Lapo formą primenančių skydų sugeneruota saulės energija „medžio kamienu" tarsi vamzdžiu perduodama į akumuliatorių. „Nuvu" salono apdailai naudojamos natūralios, organinės ir perdirbtos medžiagos. 

Nissan Pixo" - naujas miesto automobilis 

Tęsiant kompaktiškų miesto automobilių, pasižyminčių puikiomis ekologinėmis savybėmis (tik šįkart skirtų artimesnei ateičiai) temą, „Pixo" - prieinamas miesto automobilis, pasižymintis maža emisija ir taupiai naudojantis degalus už neįtikėtinai nedidelę kainą.

„Pixo" - penkių durų automobilis su keturiomis sėdimomis vietomis, kurio efektyvus dizainas užtikrina erdvų saloną ir talpią bagažinę. Jame yra stiprus ir itin našus trijų cilindrų 1,0 litro talpos variklį.

Dėl naujos itin lengvos konstrukcijos, pagerinančios automobilio dinamiškumą, sumažinančios degalų sunaudojimą ir emisiją, „Pixo" bus vienas iš optimaliausių ekologiškų automobilių mažų miesto automobilių kategorijoje.

Gaminamas kartu su kompanija „Suzuki Motor Corp." pažangiose gamyklose Delyje, Indijoje, „Pixo" - tai naujas keturvietis, konkuruojantis sparčiai augančiame A klasės segmente.

Neįprastai šios klasės modeliams, „Pixo" taip pat gaminamas su keturių pavarų automatine greičių dėže, sustiprindamas savo kaip miesto automobilio, prireikus puikiai tinkančio tolimesnėms kelionėms, reputaciją. Prekyboje automobilis pasirodys vėlyvą pavasarį.

Atnaujintas „Nissan Note"„Nissan Note" sulaukė daugybės patobulinimų. Akivaizdžiausiai matomi pakeitimai pritaikyti išorės dizainui: visiškai pakeistos priekinės automobilio grotelės, buferis ir priekiniai žibintai, suteikiantys „Note" stilingesnę aukštesnės kokybės išvaizdą. 

Pakeitus variklį ir greičių dėžės perdavimo skaičių, rugsėjį bus pristatytas 1,5 litro talpos dCi varikliu varomas Note, kurio CO2 emisija yra tik 119 g/km. Šis pakeitimas seka po dyzelinio 1,5 litro talpos variklio kenksmingų dalelių filtro pristatymo, įvykusio kiek anksčiau šiemet. 

„Nissan Connect" 

Su „Note" modelio atnaujinimu pristatoma ir „Nissan Connect" - visiškai nauja jungtinė „Nissan" sistema, kurią sudaro palydovinės navigacijos, garso atkūrimo ir komunikacijų įranga. 

Kartu su prisilietimais valdoma ekrano technologija, „Nissan Connect" sujungia palydovinės navigacijos sistemą (devyniomis kalbomis), garso atkūrimo sistemą, atkuriančią iš kompaktinių diskų (įskaitant MP3 ir WMA formatus), bei muziką per pagalbinę įvestį, USB prievadą ir transliavimą „Bluetooth" ryšiu. 

„Note" modelyje „Nissan Connect" sistema bus montuojama nuo 2009 m. sausio mėn., o vėliau tais metais bus pradėta montuoti ir kituose „Nissan" modeliuose. 

Kartu su šiomis parodos „žvaigždėmis", „Nissan" pristatys ir savo „crossover" tipo simboliu tapusį visiškai atnaujintą „Murano" bei jo mažąjį broliuką „Qashqai+2" - šeimyninį „crossover", kuriame „Qashqai" koncepcija papildyta erdvesniu salonu ir patogumu vartotojams, kurių netenkina tradiciniai minivenai.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių