Neištesėti pažadai: pavojingose vietose šviesoforai stovės tik kitąmet

Kauno valdininkų pažadai liks neištesėti – žadėję šiais metais dviejose nesaugiausiose miesto sankryžose įrengti šviesoforus, jie darbus atidėjo kitiems metams.

Trukdo paveldo specialistai?

Šviesoforus šįmet planuota įrengti M. K. Čiurlionio gatvėje, šalia Geležinkelio stoties, bei Raudondvario plente.

Prie Geležinkelio stoties esančią sankryžą labiausiai keiksnoja autobusų vairuotojai, kuriems išvažiuojant iš stotelės tenka kirsti šešias eismo juostas. Todėl „Kauno autobusų“ vairuotojai ne kartą prašė šalia šios sankryžos apriboti greitį arba autobusų sustojimo vietą perkelti į kitą vietą, tačiau valdininkai nusprendė pasirinkti kitą variantą – įrengti šviesoforą.

Sprendimas buvo priimtas dar kovo pradžioje, tačiau iki šiol vairuotojai taip ir nesulaukia šviesoforo.

„Šiemet jo tikrai nebus, greičiausiai miestiečiai jo sulauks tik pavasarį“, – patvirtino Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Jo teigimu, užsitęsė projektavimo darbai.

„Parengus projektą, paveldosaugininkai iškėlė papildomus reikalavimus, į kuriuos negalėjome nekreipti dėmesio“, – teisino P. Keras.

Anot vedėjo, keitėsi teritorijos statusas, kurioje ketinama statyti šviesoforus, ji patenka į paveldo zoną.

„Teko pirkti paveldo eksperto paslaugas, kuris turės įvertinti visą projektą", – pasakojo P. Keras.

Jo tvirtinimu, lėšos, t.y. 400 tūkst. litų, kurios numatytos įrangos pirkimui, niekur nedings, o bus perkeltos į kitų metų biudžetą.

Konkursą apskundė teismui

Pavasarį valdininkai tvirtino, kad šviesoforas šiemet stovės ir Raudondvario plente prie „Regitros“.

Ir vairuotojų, ir policijos pareigūnų nuomone, Raudondvario plento ir Romainių gatvės sankryža šiuo metu yra nesaugiausia Kaune mieste.

Valdininkai, atsižvelgę į miestiečių skundus, nusprendė šioje sankryžoje ne tik įrengti šviesoforą, bet ir praplatinti gatvę, padidinant jos pralaidumą. Tačiau šie planai irgi užstrigo.

„Šviesoforo įrengimo konkurso rezultatus antros vietos laimėtojas apskundė teisme. Kiek man žinoma, dėl viešųjų pirkimų procedūrų pažeidimų. Ar pagrįsti tie kaltinimai, negaliu pasakyti, tai spręs teismas“, – pranešė P. Keras.

Anot skyriaus vedėjo, kol nebus teismo sprendimo, šviesoforas nebus įrenginėjamas. Be to, neatmetama, kad galbūt reikės iš naujo skelbti konkursą.

P. Keras teigė, kad konkursą laimėjo įmonė, pasiūliusi mažiausią kainą, todėl kitos įmonės sprendimas apskųsti rezultatus jam atrodo gana keistas.NAUJAUSI KOMENTARAI

666

666 portretas
ne šviesoforus statyti o policininkus , tai nors bus sukurtos darbo vietos , o šviesoforai tam tikrose vietose tai aferistinis išmyslas kad dideli pinigai greit iplauktu i tam tikras kisenes ir dar paimant paskolą ,. kaip ir triuksmas keliamas kuomet užspadžiamos kelių arterijos pvz : panemunės tilto uždarymas , parodos kalno uždarymas . Kol miestą ir šalį valdo debiloidai tol sėdės šalis skolose ir daugumos žmonių gyvenimai bus griaunami .

pirmam

pirmam portretas
Tau kazkas su galva negerai?

Nejuokinga

Nejuokinga portretas
Jie laukia pasaulio pabaigos. Pažiūrės - jeigu jos nebus, tai statys tuos šviesoforus, o jei bus - tai kam statyti, vis tiek nušluos. O jei atsakingieji išsigelbės, tai ir pinigėlių liks naujam gyvenimui Galvoti reikia.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių