Ilgalaikiai „Fiat" įsipareigojimai aplinkosaugai

Tarptautinėje Paryžiaus automobilių parodoje „Fiat" patvirtins savo, kaip mažiausiai aplinką teršiančių automobilių gamintojo, vardą ir supažindins su naujausiais pasiekimais aplinkosaugos srityje, pristatydama ištisą savo modelių gamą, kurioje pritaikyti technologiniai sprendimai leidžia ženkliai mažinti degalų sąnaudas bei aplinkos taršą. 

Prestižinei Paryžiaus parodai „Fiat" paruošė itin originalų stendą. Jo konstrukcijas sudarys gigantiški stiebai, laikantys veidrodinius diskus, tad stendas primins animuotą kraštovaizdį, tarsi žydintį sodą, kuriame „gyvena" automobiliai.

Paryžiaus parodoje daugiausia dėmesio „Fiat" skirs savo pasiekimų aplinkosaugos srityje pristatymui. Juos iliustruos automobiliai su PUR O2 logotipu - šiuose automobiliuose įdiegti degalų sunaudojimą ir aplinkos taršą mažinantys patobulinimai: Stop&Start sistema bei „ekopaketas" - specialios padangos, alyvos, pavarų dėžė su modifikuotais perdavimo skaičiais ir kita. 

PUR O2 prekės ženklu bus žymimi trys „Fiat" modeliai - speciali „Fiat 500 Lounge" versija su 1.2 l benzininiu varikliu ir „Dualogic" automatizuota greičių dėže, užtikrinančia vos 115 g/km CO2 emisiją, taip pat „Bravo" ir „Croma" modeliai, kuriuose atitinkamai montuojami dyzeliniai 1.6 l ir 1.9 „Multijet" varikliai, leidžiantys pasiekti 115 g/km ir 140 g/m CO2 emisiją. 

Lankytojai, norintys įsitikinti ekologiško vairavimo privalumais, parodoje galės pasinaudoti „Fiat 500" įrengtame „Eco Drive" simuliatoriumi: „Eco Drive" programa išanalizavusi vairavimo stilių, ne tik pateikia paskaičiavimus, kiek į aplinką buvo išmesta kenksmingų medžiagų bei sudeginta degalų, bet ir labai konkrečius patarimus, kaip reiktų keisti savo vairavimo stilių, kad degalų būtų sunaudota mažiau. 

Ši programa buvo sukurta kartu su „Microsoft" ir nuo 2009-ųjų sausio mėn. ji bus instaliuojama į kiekvieną „Fiat" automobilį su „Blue&Me" sistema. 

Parodos lankytojai galės pasigrožėti naujuoju stilistų darbu - specialaus dizaino „Fiat 500 by Diesel". Tai „Fiat" ir „Diesel" kompanijų stilistų bendras kūrinys, kurio per du metus bus pagaminta tik 10.000 vienetų. 

„Fiat" stende bus galima įvertinti ir naujausią „Fiat Bravo" versiją. Tai sportinio vairavimo mėgėjams skirta „Bravo", aprūpinta galingu 2 l 165 AG „Multijet" varikliu, atitinkančiu „EURO 5" lygį, sportine pakaba, galiniu spoileriu, 18 colių lengvo lydinio ratlankiais ir specialiu sportiniu interjeru. 

Čia pat parodos lankytojai pamatys naująjį „Fiat" produktą - „Fiorino Qubo", kuris pristatomas su populiariuoju 1,3 „Multijet" 75 AG varikliu ir „DualogicTM" automatizuota pavarų dėže. Šio automobilio „Dynamic" įrangos lygis papildytas 16 colių lengvo lydinio ratlankiais, aliumininiais stogo turėklais, Blue&Me, CD/MP3 grotuvu su valdymo mygtukais ant vairo ir kitais komforto elementais. 

Paryžiuje bus pristatomas ir 3-jų bei 5-ių durų antrosios kartos „Fiat Grande Punto": pirmasis su 1.3 „Multijet" 16V 90 AG automatizuota pavarų dėže, antrasis su 1.3 „Multijet" 16V 75 AG mechanine pavarų dėže. 

Naujoji „Grande Punto" karta dedikuojama aktyviam, šiuolaikines technologijas itin vertinančiam jaunimui, todėl automobilio ekipuotėje yra „Blue&MeNAV " bei „Cruise control" sistemos, stiklinis stoglangis, juodas odinis salonas, eilė saugos oro pagalvių, 17 colių lengvo lydinio ratlankiai, radijo aparatūra ir kita. 

„Fiat" komandos sudėtyje taip pat bus nauja „Panda" modelio versija, nuo kitų besiskirianti iki 119 g/km sumažintu anglies dvideginio išmetimu bei net 11 proc. mažesniu degalų suvartojimu, bei visais ratais varomas „Sedici" su 1.9 l „Multijet" varikliu, išvystančiu 120 AG, automatine klimato kontrolės sistema, palydovine navigacijos sistema, pilnais saugumo ir prabangos paketais. 

Šis modelis praėjusiais metais Italijoje buvo perkamiausias SUV klasės automobilis, ne mažesnės sėkmės tikimasi ir šiemet.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių