Dakaro ralyje pasikeitė lyderiai

Pietų Amerikoje besitęsiančiame Dakaro ralyje po antrojo etapo pasikeitė lyderis automobilių klasėje.

Antrąjį etapą iš Santa Rosos į Puerto Madriną (Argentina) greičiausiai įveikė dukart pasaulio ralio čempionas Carlosas Sainnzas su "Volkswagen". Jis aplenkė devynis kartus šių varžybų laimėtoją Stephane'ą Peterhanselį (+1:14) ir komandos draugą Ginielį de Villiersą (+1:56).

C.Sainzas tapo ir lyderiu bendrojoje įskaitoje. 2:19 ispanui pralaimi G.de Villiersas, o buvęs lyderis Nasseras Al-Attiyah (BMW) smuktelėjo į ketvirtą poziciją.

Lietuvių Aurelijaus Petraičio ir Antano Juknevičiaus ekipažas sekmadienį finišavo 55-as, o bendrojoje įskaitoje pakilo į aukštą 38 poziciją. Arūno Lekavičiaus ir Ramūno Kručkausko "Mitsubishi" šiuo metu vis dar nėra tarp 146-ių finišavusių automobilių. Tiesa, jų nėra ir tarp pasitraukusių iš lenktynių ekipažų.

Lietuvos motociklininkams Argentinoje stebuklų taip pat nepavyksta sukurti. Visi trys tautiečiai sekmadienį finišavo antrajame šimtuke, o geriausiai pasirodė Balys Bardaskas ("Yamaha", 100 vieta).

Bendrojoje įskaitoje jis užima 128 vietą, Mindaugas Slapšys (KTM) yra 124-as, o Šarūnas Paliokas ("Yamaha") - 169-as. Pirmauja ispanas Marcas Coma su KTM.

Šiandien Dakaro karavanas įveiks trečiąjį etapą iš Puerto Madrino į Džiakobačį. Greičio ruožai sudarys 551 km.