„Dakaro ralio“ devintajame etape pergales šventė Kataro ir Ispanijos lenktynininkai

Pietų Amerikoje vykstančio „Dakaro ralio“ devintąjį etapą, kurio greičio ruožą sudarė 338 km pirmadienį, laimėjo Nasseras Al-Attiyahas iš Kataro su „Volkswagen“ - 1 val. 59 min. ir 28 sek.

Nuo nugalėtojo atsilikęs 6 min. antras finišavo automobilių klasės lyderis ispanas Carlosas Sainzas („Volkswagen“), o Dakaro ralio nugalėtojo titulą ginantis PAR lenktynininkas Ginielis De Villiersas („Volkswagen“) liko trečias.

Bendroje automobilių klasės įskaitoje C. Sainzo pranašumas prieš antroje vietoje esantį N. Al-Attiyahą sumažėjo iki 8,5 min., o G. De Villiersas pakilo į septintą vietą iš devintosios.

Motociklų klasėje pergalę devintajame etape iškovojo nugalėtojo titulą ginantis ispanas Marcas Coma su KTM, vos 4 sek. aplenkęs bendroje įskaitoje pirmaujantį prancūzą Cyrilą Despresą (KTM).

Bendrojoje įskaitoje C.Despresas, jau 1 val. 22 min. lenkia artimiausią varžovą norvegą Palą Ullevalseterį, o M.Coma, po jam skirstos nuobaudos, kol kas tik aštuonioliktas.

Šiame straipsnyje: "Dakaras"Dakaro ralis