Aštuntajame „Dakaro ralio“ etape – prancūzo bei čiliečio pergalės

Pietų Amerikoje vykstančio „Dakaro ralio“ aštuntąjį etapą, kurio greičio ruožą sudarė 472 km, sekmadienį laimėjo prancūzas Stephane'as Peterhanselis su BMW - 5 val. 6 min. bei 5 sek.

Antras finiše buvo ispanas Carlosas Sainzas („Volkswagen“), nugalėtojui pralaimėjęs 45 sek.

Trečias finišavo amerikietis Markas Milleris („Volkswagen“), kurį nuo prancūzo skyrė 1 min. bei 7 sek., o „Dakaro ralio“ nugalėtojo titulą ginantis PAR lenktynininkas Ginielis De Villiersas („Volkswagen“) buvo ketvirtas.

Bendroje automobilių klasės įskaitoje prancūzas S. Peterhanselis iš penktosios vietos pakilo į ketvirtąją, o G. De Villiersas - į devintąją poziciją iš dvyliktosios.

Motociklų klasėje pergalę aštuntajame etape iškovojo čilietis Francisco Lopezas su „Aprilia“, 42 sek. aplenkęs nugalėtojo titulą ginantį ispaną Marcą Comą (KTM) ir beveik pusantros minutės norvegą Palą Ullevalseterį (KTM).

Bendrojoje įskaitoje lyderio poziciją išsaugojo penktas sekmadienį finišavęs prancūzas C. Despresas, o M. Coma po jam skirstos nuobaudos po septintojo etapo kol kas tik devynioliktas.

Šiame straipsnyje: "Dakaras"Dakaro ralis