Ž.Pacevičius kol kas nežino, ar FNTT dingo dokumentai

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovas Žimantas Pacevičius sako, jog kol kas nežino, ar išties Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje (FNTT) dingo dokumentai, kaip teigia Seimo Antikorupcijos komisija, ar tiesiog nesutampa statistiniai duomenys.

„Išaiškėjus naujoms aplinkybėms, turėsime papildyti tyrimą. Kol kas nieko nežinome, ar tai tikrai slapti dokumentai, ar tiesiog nesutampa slaptų dokumentų statistiniai duomenys“, - dienraštis „Lietuvos rytas“ cituoja Ž.Pacevičių.

Taip pat jis tvirtino, jog apie FNTT vadovauti paskirtam Kęstučiui Jucevičiui mestus įtarimus sužinojęs iš Antikorupcijos komisijos. „Informaciją mes patys antradienį išgirdome iš komisijos“, - sakė STT vadovas.

Antikorupcijos komisija trečiadienį pranešė turinti duomenų, kad K.Jucevičiui FNTT būnant atsakingu už slaptų dokumentų administravimą dingo per šimtas slaptų dokumentų. Komisija teigė, jog dėl to tarnyboje pradėtas vidinis tyrimas, K.Jucevičiui esą buvo panaikintas priėjimas prie FNTT vidaus duomenų bazės.

Pats K.Jucevičius tai vadina neteisingomis interpretacijomis, anot jo, dokumentai nedingo, o trūko atžymų registruose. „Čia yra interpretacija neteisinga. Reikia skirti du skirtingus dalykus: dokumentų pradanginimą ir taip sakant, kai būna dokumentų sutikrinimai ir yra daromos atžymos įslaptintų dokumentų registruose. Tai ten tokie buvo faktai, kad 1997, 1998, 1999 metų sutikrinimo dokumentuose trūko kai kurių atžymų“ - žurnalistams trečiadienį brifinge FNTT sakė K.Jucevičius.

Taip pat jis teigė, kad patikrinimai buvo atliekami kiekvienais metais. Teisėsaugininkas taip pat atskleidė, kad buvo atliekamas patikrinimas dėl registruose dingusių atžymų. Anot K.Jucevičiaus, patikrinimas buvo atliktas dėl faktų, o ne dėl jo asmens. FNTT atstovė spaudai Rūta Andriuškaitė BNS nurodė, jog minėto patikrinimo metu nustatyta, kad „atsakingų asmenų patraukti tarnybinėn atsakomybėn nebuvo, tikrinimas buvo nutrauktas“.

Pareigūnas tvirtino nežinantis, kad būtų atliekami kokie nors ikiteisminiai tyrimai dėl slaptų dokumentų dingimo iš FNTT.

Trečiadienį atsistatydinimo pareiškimą premjerui Andriui Kubiliui įteikęs vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis vadovauti FNTT K.Jucevičiui pavedė pirmadienį. Tačiau A.Kubilius trečiadienį paragino R.Palaitį sprendimą dėl K.Jucevičiaus skyrimo atidėti dviem savaitėms

Iki tol pastarasis vadovavo FNTT Specialiųjų užduočių valdybos Operatyvinės veiklos skyriui.


Šiame straipsnyje: FNTTKęstutis Jucevičius

NAUJAUSI KOMENTARAI

TAF

TAF portretas
Pilietinis mitingas Kaune! Kviečiame į mitingą Kaune,,Teisingumas - valstybės pagrindas“, kuris vyks kovo 24 dieną 12 val. Vienybės aikštėje prie Karo muziejaus! Lietuvoje susiklostė dramatiška padėtis - vyksta klanų grumtynės dėl valdžios, tęsiama tautos skurdinimo politika, toliau vyksta didžiulė emigracija į Vakarus. Teismų sistema sustabarėjusi, nevykdomos esminės teismų reformos, sąžiningi teisėjai ir teisėsaugos pareigūnai yra puolami korumpuotų savo kolegų. Pensijos ir kitos socialinės išmokos nekeliamos jau ketverius metus, tuo tarpu įvairių produktų kainos bei mokesčiai sparčiai kyla. Dramatiška ir padėtis švietimo sistemoje. Valstybė visiškai užvaldyta antikonstitucinės grupuotės „valstybininkų“ klano. Ateikime į mitingą kovo 24 d. ir pareikalaukime tiesos ir teisingumo. Pareikalaukime savo teisių į orų, garbingą, pilnavertį ir laimingą gyvenimą. Išsivaduokim iš primestos vergovės grandinių. Dainuokim mes naujos Tėvynės dainą, be priespaudos, be pančių kruvinų! PLATINKITE...

Pacevičius

Pacevičius portretas
nežino, o stancikienė ir kernagis su draugeliai žino???... Kaip čia gaunasi toje konservatorių valdžioje???

jomajo

jomajo portretas
tai jau visiškas bardakas: Jucevičius pats sako, kad pradingo, bet seni, o Pacevičius visai nieko nežino. Tai ko čia stebėtis, kad korupcija ir grobstymai klesti.
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių