Vyriausybė pavasario sesijai planuoja teikti beveik 150 projektų

Vyriausybė pavasario sesijai planuoja Seimui teikti beveik pusantro šimto įstatymų projektų.

Vyriausybės nutarimo projekte dėl pasiūlymų Seimui kartu su lydinčiaisiais dokumentais iš viso įrašytas 141 projektas, kai kurie jų dar neregistruoti, o dalis pateikti praėjusios kadencijos centro-dešinės ministrų.

Vyriausybė siūlo parlamentui pavasario sesijoje svarstyti buvusios kadencijos Aplinkos ministerijos teiktus Atliekų tvarkymo įstatymo pakeitimus, kuriais būtų aiškiau reglamentuojami reikalavimai atliekų tvarkytojams, Aplinkos apsaugos įstatymo pakeitimus dėl taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimų išdavimo, pakeitimo ir panaikinimo nuostatų.

Taip pat darbų programoje įrašytas siūlymas, keičiantis vandens paslaugų kainodaros principus, siūlant atsisakyti prijungimo prie viešojo geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros vienkartinės įmokos, nustatyti, kad paviršinių nuotekų tvarkymui gali būti skiriamos ES fondų lėšos.

Krašto apsaugos ministerija siūlo ankstesnės ministerijos inicijuotą projektą, kuriuo būtų nustatyta, kad leidimas dirbti su įslaptinta informacija gali būti panaikinamas tik atlikus papildomą asmens kandidatūros patikrinimą ir įvertinus, ar surinkti faktai nekelia abejonių dėl jo patikimumo ir lojalumo. Dar siūloma įtvirtinti asmens, kurio atžvilgiu pradėtas papildomas patikrinimas, nušalinimo nuo pareigų ar perkėlimo į kitas pareigas, kurias einant nereikalingas leidimas dirbti su įslaptinta informacija, galimybė. Projekto aprašyme teigiama, kad taip bus užtikrinta įslaptintos informacijos apsauga ir sudaryta galimybė asmeniui dirbti, kol bus nustatyta tvarka išspręstas klausimas dėl jo leidimo dirbti ir susipažinti su įslaptinta informacija.

Ūkio ministerija nori, kad būtų svarstomas buvusio ministro rengtas projektas, kaip nustatyti teisinio reguliavimo priemones, leidžiančias įvertinti su nemokumu susijusius nesąžiningus verslo subjektų veiksmus, nustatyti požymius, kuriems esant bankrotas būtų pripažįstamas tyčiniu.

Ankstesnės Teisingumo ministerijos parengtu Baudžiamojo proceso kodekso projektu siūloma keisti nuostatas dėl kardomosios priemonės skyrimo. Pavyzdžiui, norima įrašyti, kad kai kardomosios priemonės skyrimo klausimą sprendžia ikiteisminio tyrimo teisėjas, iki teismo posėdžio asmuo, kuriam skiriama kardomoji priemonė, ir jo gynėjas turi teisę susipažinti su prokuroro pateikta medžiaga, kuria grindžiamas prašymas skirti kardomąją priemonę. Taip siekiama ne tik sumažinti nepagrįstų ir apskritai paskirtų suėmimų skaičių, bet ir sudaryti prielaidas dar labiau užtikrinti žmogaus teisių ir laisvių apsaugą baudžiamajame procese.

Tarp pasiūlymų yra dar teisės aktų projektų bazėje neregistruotas Valdžios sektoriaus finansų tvarumo konstitucinio įstatymo projektas, taip pat neregistruotas projektas dėl daugiabučių namų renovavimo. Kultūros ministerija planuoja teikti Asmenų, priklausančių tautinėms bendrijoms, įstatymo projektą.

Taip pat keliasdešimt projektų siūloma teikti siekiant į Lietuvos teisę perkelti ES direktyvas.

Pavasario Seimo sesija prasidės kovo 10 dieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Štai keletas skaičių, kurie akivaizdžiai rodo vis didėjančią priespaudą Lietuvoje. 2009 metais partinės gaujos sukčiai įvedė neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD) skaičiuoklę ir dabar kai pajamos yra 3150 litų ir daugiau, tai NPD = 0 !!! Nuo tada, dabar ... Kai MMA 800 litų, tai darbininkui į rankas teko 85% atlyginimo. Kai MMA 850 litų, tai darbininkui į rankas teko 84% atlyginimo. Kai MMA 1000 litų, tai darbininkui į rankas tenka 82% atlyginimo. Tai reiškia, kad ... Didinant MMA, „nepastebimai” didėja mokesčiai silpniausiesiems Lietuvoje. Anglijoje ... Rugsėjo mėnesį darbininkui į rankas teko 90% nuo mažiausio darbo užmokesčio. Balandžio mėnesį darbininkui į rankas teks 93% nuo mažiausio darbo užmokesčio, padidinus NPD. NPD Anglijoje didinamas kasmet, nuvertėjant pinigams, brangstant prekėms. Anglijoje NPD apie 2830 litų per mėnesį. Balandį NPD bus apie 3300 litų per mėnesį. Nuo šios sumos nėra atskaičiuojamas joks mokestis: -nei valstybinei mokesčių tarnybai; -nei socialiniam draudimui. (Tai yra 2013 sausio mėnesio tyrimo duomenys) Maisto ir daiktų kainos apytiksliai sutampa su lietuviškomis. Lietuvos gyventojai drabužius ir avalynę perka Anglijoje. Labai blogai atrodom ES “bendrijoje”. Partinių gaujų sukčiai naikina Lietuvą iš seimo bunkerio. Negerai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.

cha

cha portretas
popieriniai žaidimai- iš tuščio į kiaurą...
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių