VRK pakartotiniams rinkimams pirmą žada užregistruoti V. Šustauską

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) penktadienį pradeda registruoti kandidatus į Seimo narius pakartotiniuose rinkimuose.

Pirmaisiais užregistruoti planuojama Kovotojų už Lietuvą sąjungos pirmininką Vytautą Šustauską ir Emigrantų partijos lyderį Juozą Murauską. Abu jie nori kandidatuoti Ukmergės vienmandatėje rinkimų apygardoje.

„Matome stipriai praretėjusias kandidatų gretas“, - sakė VRK pirmininkas Zenonas Vaigauskas.

Jo teigimu, iš devynių save norėjusių kandidatais išsikelti politikų registruoti kandidatais gali būti daugiausia keturi. Tik šeši kandidatai sumokėjo užstatą, o privalomą 1 tūkst. rinkėjų parašų surinko trys arba keturi kandidatai. Ne visi parašai dar suskaičiuoti.

Politiniais kampanijos dalyviais dar registravosi 19 partijų. Kiek kandidatų kels jos, kol kas nežinoma.

Pirmadienį iki darbo dienos pabaigos partijoms privalu pateikti savo kandidatų dokumentus.

Kitą savaitę bus užregistruoti visi kandidatai, o penktadieni, vasario 1 dieną, jie bus paskelbti viešai.

Kovo 3 dieną vyks Seimo rinkimai vienmandatėse Ukmergės, Zarasų-Visagino bei Biržų-Kupiškio apygardose. Pastarosiuose dviejose apygardose rinkimų rezultatai panaikinti dėl nustatytų šiurkščių pažeidimų, o Ukmergėje naujas Seimo narys bus renkamas vietoj mirusio Juliaus Veselkos.NAUJAUSI KOMENTARAI

senukas

senukas portretas
...na turėtų žmogus bent pastovų darbą ir gerą pajamų šaltinį. O tai šoferiauti ar gatves šluoti per maža...O ta pensija-tik ašaros krokodilo akyse

vakar

vakar portretas
per lnk kazkokia laida jis siule visiems pasimt kalasnikovus :DDD kazin kodel pats jo nepasiema o tik kalba? :D AK-47 Peršokti į: navigaciją, paiešką AK-47 AK47.jpg Tipas šturmo automatas Variantai AKS, AKM, AKMS, RPK, AK-74, AK-101, AK-102, AK-103, AK-107, AK-108 Konstruktorius Michailas Kalašnikovas Šalis Flag of the Soviet Union.svg TSRS Sukurtas 1947 m. Gamintas 1949 – iki dabar Naudotas 1949 – iki dabar Naudotojai Daugiau nei 100 šalių Kalibras, mm 7,62 Šovinys, mm 7,62×39 (M67) Šaudymo sparta, n/min. 600 Svoris, kg 4,3 (su šoviniais) 3,8 (be šovinių) Ilgis, mm 870 Vamzdžio ilgis, mm 415 Pradinis greitis, m/s 710 Taikymo tolis, m 800 Maks. šūvio nuotolis, m ? Mechanizmas automatinis-dujinis Dėtuvė 30 AK-47 (rus. Автомат Калашникова образца 1947 года) – šturmo šautuvas (automatas) sukurtas 1947 m. Sovietų Sąjungoje. Ginklas šaltojo karo metu buvo naudojamas Varšuvos pakto narių bei su jomis glaudžiai politiniais ryšiais susijusių valstybių kariuomenėse ir iki šių laikų išlieka vienas populiariausių ginklų rytų Europoje, Afrikoje bei Azijoje. Istorija Automatą sukūrė rusų ginklų konstruktorius Michailas Timofejevičius Kalašnikovas. Ginklo automatikos veikimas pagrįstas parako dujų nuvedimu. Šturmo šautuvas naudoja 7,62×39 mm kalibro šovinius. AK-47 ir jo variantai tapo labai populiariu ginklu dėl savo pigumo ir paprastumo. Veikimo principas Ginklas užtaisomas užtraukiant užtaisymo rankenėlę, esančią dešinėje ginklo pusėje. Ji yra sujungta su automato spynos nešikliu, kuris, atitinkamai, laiko spyną. Užtraukiant rankenėlę užtraukiama ir spyna. Ją atleidžiant, spyruoklė, kuri yra sujungta su spynos nešikliu, grąžina spynos nešiklį ir spyna grįžta į pradinę padėtį. Vykstant šiam procesui, spyna iš automato dėtuvės (30 šovinių) įstumia šovinį į spynoje esantį šovinio lizdą. Šovinys yra paruoštas šauti. Paspaudus gaiduką, paleidimo svirtis atsilaisvina ir, tuo pat metu, paleidžia plaktuką. Jis trenkia į spynos gale esantį daužiklį, o šis – į šovinio kapsulę. Įvyksta šūvis. Šūvio metu išsiskyrusios parako dujos iš pagrindinio vamzdžio nukreipiamos į antrąjį vamzdį (dujų vamzdį), kuriame yra dujų stūmoklis. Dujos jį stumia, o kadangi jis yra sujungtas su spynos nešikliu, tai spyna yra nustumiama nuo šaudymo vamzdžio. Tuo metu parako dujos išmeta tūtelę. Spyruoklė vėl grąžina spyną į pradinę padėtį ir visas procesas prasideda iš naujo.

Valius.V

Valius.V portretas
Ukmergiečiams po ekonomisto Veselkos bus sunku įtikti. Veselka nors grubiai, bet žinojo ką sakė. Šustausko mentalitetas ukmergiškiams tikrai netiks, nes man jaunystėje teko Ukmergėje 3 metus gyventi ir mokytis.Nebent Šustauskas nuvažiuotų pamojuoti kumščiais prie katilinės ir Kopusto kabineto.Bet tuo jų nepapirksi.
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių