V.Giržadas patvirtino, kad jam pareikšti įtarimai

Buvęs Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) direktoriaus pavaduotojas Vytautas Giržadas ketvirtadienį patvirtino, jog jam yra pareikšti įtarimai, tačiau kokie  - nenurodo.

Ketvirtadienį į ginčo su Vidaus reikalų ministerija nagrinėjimą Vilniaus apygardos administraciniame teisme atvykęs V.Giržadas teigė, jam pareikštų įtarimų nekomentuojantis ir visus klausimus siūlė pateikti Generalinei prokuratūrai.Generalinė prokuratūra savo ruožtu taip pat nekomentuoja ir neatskleidžia, kokie įtarimai pareikšti V.Giržadui.

Kaip BNS ketvirtadienį sakė Generalinės prokuratūros viešųjų ryšių skyriaus vadovė Rūta Dirsienė, bylą dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba nutekinant informaciją apie rengiamus tyrėjų veiksmus dėl banko „Snoras“ tiriantis prokuroras atsisako ką nors komentuoti, nes „tai gali pakenkti tyrimui“.

Ketvirtadienį Vilniaus apygardos administracinis teismas toliau nagrinės buvusio FNTT direktoriaus pavaduotojo V.Giržado skundą, kuriuo pastarasis ginčija buvusio vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio įsakymą dėl ledimo dirbti su slapta informacija panaikinimo ir dėl pakartotinio patikrinimo poligrafu.

Teismas anksčiau buvo nusprendęs kreiptis į Valstybės saugumo departamentą ir Krašto apsaugos ministerijos (KAM) Antrąjį operatyvinių tarnybų departamentą dėl tarnybinių raštų, pažymėtų žyma „KF“, tai yra konfidencialu, išslaptinimo.

Šių raštų pagrindu buvo priimtas ginčijamas byloje tuometinio vidaus reikalų ministro R.Palaičio vasario 8 dieną priimtas įsakymas. Slaptumo žymas gali panaikinti tik šiuos dokumentus išdavusios institucijos.

Buvęs vidaus reikalų ministras R.Palaitis FNTT direktorių V.Gailių ir jo pavaduotoją Vytautą Giržadą iš pareigų atleido vasario 15 dieną, motyvuodamas Valstybės saugumo departamento medžiaga. Anksčiau šie pareigūnai tikrinti poligrafu dėl informacijos apie banką „Snoras“ atskleidimo.

Dėl šio sprendimo, sulaukusio koalicijos partnerių konservatorių kritikos ir sukėlusio įtampas koalicijoje, vėliau buvo priverstas atsistatydinti ir pats R.Palaitis.Šiuo metu FNTT vadovauja konkursą laimėjęs Kestutis Jucevičius.Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) antradienį nusprendė, kad dokumentą dėl savo patikimumo pasirašęs K.Jucevičius supainiojo viešuosius ir privačius interesus.NAUJAUSI KOMENTARAI

kam

kam portretas
ant uodegos užlipo Giržadas ir jo kolega? kas tas toks "galingas", kad jo visi klauso ir gal tai p.Poligrafas poligrafovičius? absurdo teatras. Pas mus yra tik šios super galingosios : VSD, STT, Gen.prokuratūra ir viskas, nes FNTT valdo, ko gero, VSD, nes iš pastarosios atskrido pažyma apie kažkokius įtarimus gerai dirbantiems pareigūnams, įsidėmėtina, kad ne prokurorui, kurio du šeimos atstovai dirba Snore, o FNTT pareigūnams. O kas toje VSD dirba? Ar neužsilikę nuo sovietmečio? Ar galima sužinoti, o gal tai valstybės paslaptis?

to kam

to kam portretas
Pas mus didziausia anarchija vykde VSD, todel kad jame lyg siolei dirbo is KGB darbuotojai, o kadangi ju ne tik VSD, bet ir prokuraturoj bei kitose teisines sferos rusyse, tai tokia cia mafija, kad "Daktarai" tai tik kruopele pagal juos. Juk visa prihvatizacij ir visos geros vietos ju pagrobtos prisidedant AMB, nors sis tik pieska buvo. Tokia tai mano nuomone, o tie tuo paciu ir su Garliavos skandalu susije ir su "Snoru", EBSW , "Alyta", ir t.t..
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių