V.Gedvilas: išsipirkti nuomotus automobilius buvo neetiška

Už parlamentinei veiklai skirtas lėšas nuomoję, o vėliau už likutinę vertę automobilius išsipirkę Seimo nariai pasielgė neetiškai, mano Seimo pirmininkas „darbietis“ Vydas Gedvilas.

„Jeigu taip daro parlamentarai, manau, kad jie tiesiog prasilenkia su etika“, - penktadienį LRT laidai „Laba diena, Lietuva“ sakė parlamento vadovas.

„Nuomotis buvo galima praėjusią kadenciją, bet jokiu būdu negalima buvo juos išsipirkti už likutinę vertę. Tai parlamentinei veiklai skirti pinigai, ir jie gali būti naudojami tik tam tikslui, o ne išsipirkti automobilį“, - pabrėžė jis.

Pats V.Gedvilas tvirtino tik metams sudarydavęs nuomos sutartis, nes nežinojęs „kokia bus finansinė situacija, kokius sprendimus priims Seimas“. Jam esą net nekilusi mintis, kad pasibaigus nuomos sutarčiai, būtų galima šį automobilį įsigyti.

„Aišku, žmones skaudina, kada kas nors turi išimtinę galimybę įsigyti tam tikrą turtą. Manau, parlamentarai galėtų atsakingiau žiūrėti į šiuos klausimus. Nereikalingas papildomas dėmesys, ir taip mes, politikai, neturime labai aukštų reitingų“, - teigė jis.

Dienraštis „Lietuvos rytas“ pirmadienį pranešė, kad kai kurie tautos atstovai nusprendė iš valstybės skiriamų pinigų nuomotus automobilius išsipirkti. Dėl automobilių, kurie nuomoti iš mokesčių mokėtojų kišenės, prokurorams gali tekti aiškintis keliems esamiems ir buvusiems Seimo nariams.

Tarp parlamentarų, kurie galėjo iš parlamentinei veiklai skirtų lėšų nuomotus automobilius vėliau įsigyti, paminėti Marija Aušrinė Pavilionienė, Liudvikas Sabutis, Egidijus Klumbys, Rimantas Smetona, Petras Luomanas, Arminas Lydeka, Juozas Olekas.

Jų išpirktais automobiliais domisi prokurorai.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Štai keletas skaičių, kurie akivaizdžiai rodo vis didėjančią priespaudą Lietuvoje. 2009 metais partinės gaujos sukčiai įvedė neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD) skaičiuoklę ir dabar kai pajamos yra 3150 litų ir daugiau, tai NPD = 0 !!! Nuo tada, dabar ... Kai MMA 800 litų, tai darbininkui į rankas teko 85% atlyginimo. Kai MMA 850 litų, tai darbininkui į rankas teko 84% atlyginimo. Kai MMA 1000 litų, tai darbininkui į rankas tenka 82% atlyginimo. Tai reiškia, kad ... Didinant MMA, „nepastebimai” didėja mokesčiai silpniausiesiems Lietuvoje. Anglijoje ... Rugsėjo mėnesį darbininkui į rankas teko 90% nuo mažiausio darbo užmokesčio. Balandžio mėnesį darbininkui į rankas teks 93% nuo mažiausio darbo užmokesčio, padidinus NPD. NPD Anglijoje didinamas kasmet, nuvertėjant pinigams, brangstant prekėms. Anglijoje NPD apie 2830 litų per mėnesį. Balandį NPD bus apie 3300 litų per mėnesį. Nuo šios sumos nėra atskaičiuojamas joks mokestis: -nei valstybinei mokesčių tarnybai; -nei socialiniam draudimui. (Tai yra 2013 sausio mėnesio tyrimo duomenys) Maisto ir daiktų kainos apytiksliai sutampa su lietuviškomis. Lietuvos gyventojai drabužius ir avalynę perka Anglijoje. Labai blogai atrodom ES “bendrijoje”. Partinių gaujų sukčiai naikina Lietuvą iš seimo bunkerio. Negerai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.

vyte

vyte portretas
Iš tokių seimunų reikia ,nedelsiant atimti seimo mandatą, kur tai matyta ,tokias baikas daryt ,kap maži vaikai, ir dar turbūt su aukštu išsilavinimu?
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių