V. Mazuronis prasitarė, kas, jam nesant Seimo salėje, už jį balsavo

Balsavimas dėl Medžioklės įstatymo pataisų baigėsi skandalingai. Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis balsavo nebūdamas Seimo salėje. V.Mazuronis tikina nieko blogo nepadaręs, savo poziciją išreiškęs laisvai, tiesiog per balsavimą pats negalėjęs paspausti mygtuko ir paprašęs tai padaryti partijos kolegės Jolitos Vaickienės, rašo portalas 15min.lt, remdamasis „Lietuvos ryto“ televizijos pranešimu.

„Viskas normaliai, jokių problemų čia nėra. Aš sėdėjau salėj tuo metu, kada jau buvo pradėtas pristatinėti Medžioklės įstatymas, bet žinot Seime: tai čia tas, tai tas. Paskambino vienas kolega jūsų žurnalistas. Eidamas Jolitos paprašiau: „Jeigu bus, tu paspausk už mane, kadangi aš kalbu telefonu dabartiniu metu“, – kalbėjo V.Mazuronis.

Seimo etikos ir procedūrų komisija jau gavo liberalų prašymą ištirti V. Mazuronio elgesį.Komentarai 4 Rašyti komentarą

dr. Jonas Ramanauskas

dr. Jonas Ramanauskas portretas
LR Konstitucija taip sako: "99 straipsnis Ministras Pirmininkas ir ministrai negali užimti jokių kitų renkamų ar skiriamų pareigų, dirbti verslo, komercijos ar kitokiose privačiose įstaigose ar įmonėse, taip pat gauti kitokį atlyginimą, išskyrus jam nustatytą pagal pareigas Vyriausybėje bei užmokestį už kūrybinę veiklą." ------------------------------- Taigi Ministras pirmininkas ir ministrai LAUZO LR Konstitucija ir esmini demokratijos principa: Vykdomosios ir Istatymu leidziamosios valdzios ATSKYRIMA! Kad Valdzios nusikalteliai nustos tyciotis is LR Konstitucijos ir is visos Lietuvos!!! Ponams is Vyriausybes LR Konstitucija neleidzia buti Seime ir balsuoti! A, jie gali sau issileisti istatymus ir tyciotis is Konstitucijos paga istatyma!!!!

dr. Jonas Ramanauskas

dr. Jonas Ramanauskas portretas
Ka cia toliau beridesi? Nusikalteliai yra nusikalteliai.... su leliuko protais. Ta irode 80-tukas balsuodamas Seime. Kada NUSIKALTELIAI NUSTOS TYCIOTIS IS LR KONSTITUCIJOS? Gal skaityti ir suprasti lietuviskai nemoka?

h5

h5 portretas
uz Mazuronio principinguma gamtosaugoje,brakonieriu klanas bent kokiaias budais bandys jam kenkt.Stiprybes Jums p.V Mazuroni!

pilietis t

pilietis t portretas
Vienas cirkas baigiasi,galimai turėtu prasidėti kitas,jei prisiminsime L.Karaliaus likimą,tai būtent dėl tokiu ,,šposu" ir buvo pašalintas iš seimo,tai kuo skiriasi V.Mazuronio ,,šposai " nuo L.K. Tas klausimas vienaip ar kitaip bus sutvarkytas, o 99 straipsnio galimai nesilaikoma nuo pat Konstitucijos priimimo,kai vienas ir tas pats asmuo sėdi ant 3 kėdžių seimo narys,ministras,plius partijos pirmininkas,,jokiu kitų renkamu ar skiremų" taip parašyta,ir jokie įstatimai to draudimo negali panaikinti, net tarybiniais laikais to nebuvo,o demokratinėje valstybėje, valstybe gali valdyti galimai viena šeima,pav.B.Vėsaitė,kiek pareigų užima turbūt ji pati neišvardintu,bent retkarčiais vienur kitur reikia pasirodyti,piškom ,dviračiu,ar savo mašina važiuoja butu įdomu sužinoti,tai ar reikia stebėtis kad valstybė nežino kiek turi turto,kas ir kaip ji naudoja,ar vyriausybė pateikia TAUTAI ataskaita apie padarytus darbus,kiek lėšų gauna miškininkai,naftininkai ir kiek valstybe,tokiu klausimu aibes,ir kas privers vyriausybe į tuos klausimus atsakyti,kol nebus atsakimų tol nebus geresnio gyvenimo,tol tėvai nesulauks išvikusiu vaiku
Skaityti visus komentarus
Tavo komentaras

Komentuoti

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių