Skelbiama, kad mergaitės būklė stabili, N.Venckienė kalba apie vaistus

Gydymo įstaigoje Laimutės Stankūnaitės ir Drąsiaus Kedžio dukrą apžiūrėję medikai konstatavo, kad šiuo momentu mergaitės būsena yra adekvati situacijai, emocijos stabilios, pranešė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM).

Pasak pranešimo, penktadienį bendradarbiaujant su Policijos departamentu planuojama, kad socialinis darbuotojas, turintis teisę dirbti su slapta informacija, apsilankys motinos ir mergaitės gyvenamojoje vietoje ir įvertins situaciją.

SADM taip pat atkreipia dėmesį į tai, kad įvykdžius teismo sprendimą vaiko teisių apsaugos specialistų vaidmuo nenutrūksta – jų atsakomybė tęsiasi, tad ir toliau „bus nepertraukiamai rūpinamasi, kad vaiko teisės ir interesai būtų užtikrinti“.

Laimutės Stankūnaitės advokatas Gintaras Černiauskas po didelį atgarsį visuomenėje sukėlusio Garliavos šturmo viešai pareiškė, kad mergaitė jaučiasi puikiai.

„Mes visi buvom labai nustebę, kadangi mergaitė iš karto pasijuto geriau. Ji pradėjo bendrauti, žaisti, krėsti įvairias išdaigas, kalbėtis apie atostogas, keliones. Mergaitė pareiškė norą lankyti baseiną“, – tvirtino advokatas.

Vis dėlto, žiniasklaidoje publikuota filmuota medžiaga verčia susimąstyti, ar mergaitė iš tiesų jaučiasi taip gerai, kaip skelbiama.

Vaizdo įraše, matyt, filmuotame tame pačiame autobusiuke, kuriuo mažametė ketvirtadienio rytą buvo išvežta iš savo namų Garliavoje, matyti, kaip L.Stankūnaitė kalbina šalia sėdinčią savo dukrą. Mergaitė kartkartėmis atrodo apatiška, sėdi nusvirusiomis rankomis ir nerodo ypatingo noro bendrauti su motina. Nusišluosto burnytę, tarsi jai bėgtų seilės.

„Mergaitei šoko būsena ir ji nežino, kaip adekvačiai reaguoti. Dabar reikia palaukti, kol mergaitė apsiramins. Galbūt jau rytoj. Tada galėsime matyti tikrąją jos reakciją. Kartais, kai žmogus būna afekto būsenoje, jis neatsimena, ką pasakė ir kokios aplinkybės. Be abejo, ji yra išsigandusi. Reikia toliau stebėti. Po kurio laiko ir paaiškės, ar ji bus šalta su mama, ar bendraus. Akivaizdu, kad dabar  ji emociškai neįsijautusi į bendravimą su mama, sutrikusi. Emociškai atrodo užsidariusi. Ar ji prigirdyta vaistų, teigti negaliu, nes tam reikia medikų išvadų“, – portalui 1kaunodiena.lt sakė vaizdo medžiagą peržiūrėjusi psichologė, nenorėjusi atskleisti savo pavardės.

Tuo metu buvusi mergaitės globėja Neringa Venckienė yra įsitikinusi, kad mergaitė veikiama vaistais.

„Čia pradžia dar tų vaistų. Manau, kad ji ruošiama Ūso bylai“, – sakė N.Venckienė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Filo

Filo portretas
o tie 36 sulaikyti tikriausiai patys bėgo paskui policininkus į nuovadą,nes juk prievartinių veiksmų nebuvo,o mergaitė vėliava mojuodama lėkė į mašiną kojom pirmyn?

Laukinė demokratija

Laukinė demokratija portretas
Kai siautėjančius ir langus daužančius demonstrantus išvaiko Rusijoj, Baltarusijoj ar Kinijoj - tai baisus nusikaltimas DEMOKRATIJAI ir ŽMOGAUS TEISĖMS - nesavais balsais žviegia "žmogaus teisių gynėjai". Jeigu demonstrantai - net ir langų nedaužantys - vandens patrankomis, guminėmis kulkomis, ašarinėmis dujomis ir, talžant lazdomis, išvaikomi JAV, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Turkijoje, Gruzijoje, „draugiškose“ arabų valstybėse ar Lietuvoje – net prieš vaiką naudojamas smurtas - tai NEREGĖTOS LAISVĖS IR DEMOKRATIJOS VIRŠŪNĖ – necyptelėja nė vienas „demokratas“. Jeigu DRAUGIŠKAME Kosove, neseniai atplėštame nuo Serbijos, žudomi žmonės, kad taptų organų donorais, jeigu Kosovo prezidentas – mafijos draugas, - nieko tokio... Jie visa gerkle baubia, kai Rusijoje teisiamas koks amžiaus vagis, per keletą metų prisivogęs milijardus, bet tyli, kai į kalėjimą uždaromas JAV karo nusikaltimų Afganistane ir Irake „paslaptis“ paviešinęs seržantas... „Demokratai“ tyli, lyg apsi-šikę, kai iš žmonių tyčiojamasi Uzbekijoje ar Tadžikijoje, kai Saakašvilis Gruzijoje susidoroja su oponentais, nes ten valdo JAV draugai... „Demokratai“ nė kiek nepergyvena, kai Izraelis apšaudo ar fosforinėmis bombomis, deginančiomis gyvus žmones, bombarduoja Libaną ir Palestiną, kai JAV „vaduotojai“, lyg viduramžiais kankina, kaip dažnai paaiškėja, niekuo nekaltus belaisvius, kai svetimšaliai samdyti galvažudžiai "valo" Afganistano ir Irako kaimus... Kai DRAUGIŠKŲ valstybių (Kazachstane, Kirgizijoje ir kt.) diktatoriai prezidentais pasiskelbia iki GYVOS GALVOS - tyla. Va, jeigu NEKLUSNUSIS A. Lukašenka PERRENKAMAS 3-čią kartą – TAI JAU PASAULINĖ TRAGEDIJA... Jeigu BY rinkimuose vyras su žmona kartu įeina į kabiną biuletenių pildyti – PASAULINIO MASTO KOŠMARAS – RINKIMAI NEDEMOKRATIŠKI IR NETEISĖTI. Kai „demokratinėje“ Lietuvoje fiksuojami šimtai pažeidimų (balsų pirkimų, klastojimų...), RINKIMAI TEISĖTI IR DEMOKRATIŠKI...

venckiene yra psichopate

venckiene yra psichopate portretas
Venckienei yra visiska psichopate. Ji pilnai ignoruoja kitu zmoniu teises, socialines normos jai neegzistuoja, emociju kaip ir gailescio pas ja nerasta, visuomet kaltinami tik kiti zmones, graziai adaptavosi i aplink ir zmones. Pries spauda, TV ar kaimynus visuomet apsimeta super zavia. Kur ziuri Lietuvos psichiatrai?
VISI KOMENTARAI 123
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių