Skaitytoja: Užgavėnes reikėtų uždrausti

dalyvis

dalyvis portretas
Gal, ne tą Morę sudegino ?

tam ---pensininkas ---Nikoleta tokiu nesamoniu nekliedi

tam ---pensininkas ---Nikoleta tokiu nesamoniu nekliedi portretas
cia kazkokia lyberastine liade is wasingtono arba ju nurodymu perdzia nesamones per visas skyles....

apakt galim UZGAVENES uzdraust ....

apakt galim UZGAVENES uzdraust .... portretas
HELOUWINA IR VALENTINES YTEISINT .....na dar galim ir sv,Patriko diena atsvest....kokia cia dvasios UBAGE suda mala ?? na kaip sau norit bet padlu priviso ant lietuvos, kaip uteliu ant bomzo galvos

Penisininkas

Penisininkas portretas
Panašu, kad ,,skaitytoja" tikrasis vardas Nikoleta. Bet tai nesvarbu. Tiesos yra, bet tradicijos išliks. Tyčiojimosi būti neturi, bet juk kuprotas apie kuprotus per dieną daug kartų išgirsta, net jei kalbama ne apie jį

bbb

bbb portretas
cia kokia emigrante, musėt, parašė?

Nieks kits cia nekalts

Nieks kits cia nekalts portretas
Jei 75 metams isilaptines kuprotas, kreivadantis, baisiai atrodantis isverstakailis yra nemegiamas tautos uz jos ekonomine ir politine isdavyste?

drauskime

drauskime portretas
davatkas

Danutė

Danutė portretas
Šaunuolė. Iš vis reiktų paminklus pastatyti visiems kas naikino ar nutautino lietuvius. Juk ir KKK į JAV įvežėm. O raštas, visokie taškeliai, brūkšneliai ir pan. Europoje taip juk nėra :>). Kalba nei šiokia, nei tokia. Gerai, jog atsirado kalbininkė, ginanti duchovkes, firankas,...puidzim aplinkui... sėkmės

RADŽIS IŠ KIRTIMŲ

RADŽIS IŠ KIRTIMŲ portretas
čigonus per Užgavėnes dabar derėtų vaizduoti su švirkštais ir kanapių suktinėmis...

Megumin

Megumin portretas
Tokiom bobom rašyt ir net skaityt reik draust

Jonas

Jonas portretas
Kaip sakoma :dar vienas atmorozkas! Ir iš kur jie imasi? Kai zurofinės vanagaitės teršia lietuvius viskas gerai, o čia peikia žydus . Paskaitytų ta rašytoja Kudirkos raštus. O gal ji tik rašo ,o neskaito?

kaunietė

kaunietė portretas
O jezusmarija. Iš kur, iš kur tokių atsilupėlių atsiranda? ar iš tiesų žmonės kvailėja, ar iš didelio rašto išeina iš krašto? Ir kodėl drausti Užgavėnes, o ne helovyną? Jau helovyno kaukės tai gražios, ane? niekas tais žydais ir vengrais jau nebesirengia, ne 19 amžius. O prilyginti Užgavėnes kuklusklanui gali tik žmogus su iškreipta vaizduote. Tautos tradicijas reikia puoselėti. Autorei patarčiau varyti iš Lietuvos kuo greičiau į tą išsvajotą Europą arba į motiną Rusiją. Ten nebus Užgavėnių.

Nu jo

Nu jo portretas
Marozas yra marozas... Priesaga cia nesvarbu...

Saulius

Saulius portretas
Galvoju, kad čia Kauno diena tyčia tokį straipsnelį sukurpė, kad pritraukt daugiau skaitytojų. Nes sveiki žmonės taip mąstyti negali.

Balrogas

Balrogas portretas
Marozienė aiškiai kažkur smegenėles kažkur "atmarozino", jeigu iš vis jas turėjo. Tokią kliedesių koncentraciją vienoj vietoj sukrauti čia dar sugebėtų reikia.

Ona

Ona portretas
Autorei reikėtų ne fantazuoti,o žinoti lietuvių papročius.Prirašė nesąmonių ir dar lietuvius padarė žmonių "aukotojais".Per savo gyvenimo metus įsitikinau,kad kuo mažiau apsiskaitęs,kuo bukesnis žmogus,tuo labiau jam norisi "pasireįkšti","pakilti "virš minios", o gaunasi kvailas šnipštas.

deja

deja portretas
Zmogus, kuris siekia kazka uzdrausti, kaip taisykle gyvenime yra visiskas nevykelis. Jis, vietoj to kad kurtu ka nors gero ir grazaus, griauna.

63

63 portretas
Žydas , reiškia kitoks.Nebūtinai iš Iztaelio.

na kaip ir nieko ypatingo

na kaip ir nieko ypatingo portretas
tik maroziene yra marozo, o iš marozų irgi nesijuokiama.

Vytenis

Vytenis portretas
Uždraust reikia durnius. Ne šventes, o durnius, kurie ką nors nori uždrausti. Nesvarbu ką.

Rapolas

Rapolas portretas
Kokias Lietuviai Lietuvoje sventes nores svesti, tokias ir sves. Ne perejunams cia aiskinti!

Ade

Ade portretas
Ponia iš didelio rašto išėjo iš krašto. Tai greit ir lietuviškai reiks uždrausti kalbėt. Paimkim visas šventes iš užsienio ir bus ok.

skaitytojas

skaitytojas portretas
Blynai tai skanu, o tos kaukės kažkaip nei šis nei tas. Jeigu iš pasaulyje švenčiamų tai jau geriau braziliškas variantas....Į Rumšiškes nevažiuoju užgavėnių gavėtis.

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
paveldas yra paveldas

konkuruojate?

konkuruojate? portretas
DMN sumanė konkuruoti su Dėlpiaus kloaka? :) Melui Gibsonui "skaitytoja" dantų išbelsti nenori? :)

Vika

Vika portretas
Sugqalvok tu man - uzdrausti Uzgavenes. Visai "skaitytojai" susisuko galva? Gal geriau uzdrauskime Helovina, kuris is viso yra nelietuviska svente? Tegus ta skaitytoja nesvencia, niekas jos nevercia. Na ir kias, kad ten pavaizduotas zydas ar cigonas? Tuoj pat iziurimas kazkos antisemitizmas. Zmonems reikia svenciu, o nhe kazkokios "sventuoles" aiskinimu,ka mums,lietuviams, svesti ir ko ne.

UŽDRAUSTI

UŽDRAUSTI portretas
tokius rašytojus žiniasklaidoje

Darius

Darius portretas
Gal galva laikas pasigydyti? Ar jau uzdrausta?

O

O portretas
jeigu uzdrausti zodi "uzdrausti" ?

skaitytojas

skaitytojas portretas
Pasauliui mes idomus tik savo dainu sventemis, savo Uzgavenemis, Joninemis, Kaziuko mugemis, bet mums dar labai truksta senoviniu pagonisku svenciu, kurios turetu sujungti baltu genciu paprocius su dabartimi. O zodzius "drausti", "uzdrausti", "neleisti" turetume labai pasverti...

Anonimas

Anonimas portretas
jei taip myli zydus tai buciuok tetusio isvaduotojo uzpakali

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Kazkokia nesamone raso 30 m.laisvi vis senus laikus prisimena.uzdrauskit sovietinius visus profesorius..

Anonimas

Anonimas portretas
Užgavėnės švenčiamos visame pasaulyje tik kad vadinamos kitaip, pvz karnavalu. Ir visame pasaulyje jų metu persirengiama arba dėvimos kaukės draudėjai jūs nedadaryti.....

Patyrusi

Patyrusi portretas
Tikrai pritariu išreikšti nuomonei. Tas pats per tą patį kiekvienais metais. Reikėtų tikrai uždrausti švęsti šią šventę tiek mokyklose, tiek darželiuose, tiek bendruomenėse, nes ji nieko gero nemoko jaunimo, o seniems tik proga pasivaišinti.

Anonimas

Anonimas portretas
Jau buvau nustebęs kaip šiais metais niekas neloja dėl užgavėnių....

Tikrai

Tikrai portretas
kad “rašytojai” fafliai smegenis užspaudė.

...

... portretas
Už žydų pinigus galima bet ką papezėt.

Kad

Kad portretas
man žydai ir taip siaubingai atrodo,tik ragus prideti ir grynas velnias

kauniete

kauniete portretas
taaaaip,taip ---- kvaila rashliava. Niekad nesu girdejusi ,kad per Uzgavenes tyciotusi is kazko! tai tik senovines Baltu kulturos[SENOVINES] paminejimas,. Uzgavenems budinga kaliausiu deginimas [pagal baltu pasakas senu senoves prisiminimus ] JAV ,kad ir isnaikinusi INDENUS, shvencia ju!! holovyna[-laukiniu indenu tradicija]ir niekam I galva netopteli UZDRAUSTI ,.jeigu morozovai kaukes{baltu pavasario sventeje asocijuojasi su realiom tautom -tai matosi ,ji tik TO ir ieshko.poniute M.senoveje pasakose ir zydas ir cigonas ir rusas irlietuvis buvo su sermega [apdriskes ir==ne;su botagu ir --be joooo,nesibaiminkit pasaku[kitaip ANDERSONO pasakas reiktu ismesti ir sudeginti su INDIJOS laidotuviu ceremonija mirusiam vyrui!!!!

ona

ona portretas
sita ponia - tai kylantis Naujasis Erlickas? Tada sveikinu!

Anonimas

Anonimas portretas
rusai isejo,bet daug paliko siuksliu,kurios visaip bando kenkti ir menkinti Lietuvos istorija ir paprocius,tu pakirksnuciu balsas i dangu neina

Anonimas

Anonimas portretas
Gydytis reikia o ne nesąmones rašinėti.

Gėda

Gėda portretas
Kvaila moteriškė tauškia nesąmones. Akivaizdu, kad jai truksta kultūros ir išsilavinimo.

Aš portretas
Iš kur ištraukėt, kad žydai buvo apdriskę. Kiek žinau prieš karą mūsų miestelyje dauguma prekybininkų buvo žydai. Tačiau buvo ir lietuvių. Gyventojai mieliau apsipirkti eidavo pas žydus.

poniutė tikisi

poniutė tikisi portretas
ypatingo dėmesio, paminėjusi dar ir sovietinius laikus.

Al

Al portretas
Nepatinka nesvesk, kam brukti nuomone, kam prisiimti atsakomybe sprendziant ko kitiems atsisakyti neprasant jiems patarimo. Pasisakyti zinoma galima

joo....

joo.... portretas
norėjau kažką parašyt, bet kad jūs jau viską iš sakėt ką aš galvoju apie tą debilę...

Keistas

Keistas portretas
Ponia teisi, laikas uždrausti tas Užgavėnes. Kažkokia atgyvena.Kadangi su jomis siejasi ir Gavėnia, reiktų uždraust ir šią. Nepakenktų uždraust ir šv.Vėlykas, nes jos siejasi su Gavėnia.Turime gi gražių švenčių : Baltic Pride, (kažkokią) Laimės dieną. Helovinas, Valentino diena jau jau kaip ir įteisintos,bet galima gi dar prigalvot. O Wikipedią neprošal būtų irgi uždraust.Dėl viso pikto.Čigonų, žydų (tik ne rusų - ant jų galima varyti) viešą paminėjimą taip pat reiktų uždraust.Ir pirmyn į šviesų ir progresyvų globalų pasaulį.

Genutė

Genutė portretas
Man irgi nepstinka šita šventė. Ji turėtų būti švenčiama kažkaip kultūringiau.Taip ir užstrigom sovietmety. Europoj esam tai europėkim ,kai kur net europą pralenkiam. o čia murzini nusipiešią laksto ,ir kitų tautybių žmones žemina.

...

... portretas
Perskaičiau "straipsnį" ir kilo begalinis noras savo nuomonę išsakyti, bet... Komentarai rodo, kad nieko naujo nepasakysiu :D P.Marozienei (na, ir tinkama pavardė!!!) galima diagnozuoti įsisenėjusią ir vargiai bepagydomą tolerastiją (būtent tą žodį ir turiu galvoje). Tokios personos yra itin tolerantiškos ir jautrios visiems aplinkui, išskyrus saviškius. Jos gėdijasi savo kilmės, rasės, religijos, papročių, kalbos ir viso kito, kas rodo jų "nevakarietiškas" šaknis. Įtariu, kad Vanagaitės rašliavą ši ponia kas vakarą skaito prieš miegą. Man nuoširdžiai gaila Jūsų artimųjų, p. Maroziene.

Vero

Vero portretas
Na, autorė Marozienė, tai jau pavardė pasako, kad tikras "marozas". Nori būti už patį Dievą aukštesnė, neva čia tautų kiršinimas ir pan. Nieko nebepadarysi, smegenys "ižmarozinti", ne tau, marozko, spręsti, ką uždraust, o ko ne.Matyt labai gerai įsisavinai kolcjhoznokų kultą - viską drausti. Gali pasivaržyt su Veryga, karabasu, širinske, kas daugiau uždraus.

p

p portretas
man užgavėnės yra šventė, įvairiausių blynų valgymo šventė, nieko čia uždraust nereikia. Autoriui reikia galvą išsitrint kad dar taip sugalvot kad uždraust, absurdas.....

D

D portretas
Manau, kad trūksta profesinės atsakomybės mūsų žiniasklaidai. Toks tradicijų niekinimas yra besitęsiantis tautų, gyvenančių taikiai Lietuvoje, kiršinimas. Suprantu, kad didžioji dauguma suvokia kokį absurdą čia skleidžia. Bet ką daro profesionalai ir atsakinga žiniasklaida?

Brigita

Brigita portretas
Ta ponia autorė ryškiai su protu susipykusi. Ir klausimas kur žiūri dienraščio redaktoriai jeigu tokias nevisprotės sapaliones apskritai į viešą erdvę deda? Ar šiais laikais redaktoriams kokybiška žurnalistika jau nebesvarbu? Gėda.

panašu

panašu portretas
kad čia ta konfliktiška, su Kauno meru pokalbį įrašiusi mokytoja vėl bando reikštis.. Tokio briedo seniai nebeskaičiau. Mano manymu-reikia uždrausti durnius ir tokius jų straipsnius

Virs30

Virs30 portretas
Mano vaikystės laikais būdavo velnių ir šiaip pabaisų kaukės. Jokios kalbos apie čigonus ar tuo labiau vengrus. Apie pastarujų ryšį su Užgavėnėm sužinojau iš šio straipsnio :) (Atleiskit už mano neišprūsimą). Autorė būtų teisi, jeigu visos Užgavėnių šventės tikrai būtų pagal visada teisios Vikipedijos faktus. O ir didžiausias klaustukas išlieka - kodėl mes turime būti kaip visa Europa? Kodėl negalime būti savimi? Gal reikėtų siekti ne Europos, o mūsų protėvių vertybių? Nenorėkit būti musulmonais, kai esate baltų pagonys :) tai yra tikriau ir arčiau mūsų.

Nervų daktaras

Nervų daktaras portretas
Vos ne visam pasaulį šiuo metu vyksta vienoki ar kitokie karnavalai.Ir kas čia tokio?Gaila,kad žmonės švenčia ir linksminasi?

Anonimas

Anonimas portretas
ko sieka kauno diena tokiais nesamoningais straipsniais???neturi ka rasyt tai rasot kazkokias sapaliones :D geda uz jus....

Šizofrenija

Šizofrenija portretas
užvaldė, kad rašote tokį straipsnį?

durne

durne portretas
Halouvynas yra gerai, o uzgavenes yra blogai. Slepiasi tegu su tokiais rastais...

ricka

ricka portretas
pagal straipsy rusus reiktu uzdraust o musulmonus garbint TAI KUR MES SENIEJI LIETUVEI KUR GARBINOM SAULE IR VISKAS KAS SU JEI SUSIJA??

Sigis

Sigis portretas
Matyt valstieciu sajungai priklauso VISKA UZDRAUST sitai Tautai nes nielp nemoka nei gert, nei linksmintis, nei dibt nebent tik svetur tremtyje ar emigracijoje

litwakas

litwakas portretas
sveiki mužikai, man, kaip, didžios žydų tautos atstovui, malonu matyti jūsų baimę ir pagarbą mūsų tautai. Jūs, kaip ir priklauso mužikams, esate tamsūs, kantrūs ir nuolankus dėl to jums atleidžiame ir galite tyčiotis iš mūsų per užgavėnes. O dabar, marš, dirbti ir leisti savo varganus grašius niekams, mokėti kreditus bankams ir garbinti mūsų pasakų herojų - Jėzų. Amen

Teisi

Teisi portretas
Domicelė.. Pirmiausia reikia uždrausti Helovyną-tyčiojimąsi iš mirusiųjų, kuris sutampa su mūsų Vėlinėmis, o Užgavėnės nėra lietuvių išgalvota šventė. Norint jas uždrausti, tai pradėti reikia nuo Venecijos ir Rio karnavalų ir visų kitų tautų linksmybių.

Anonimas

Anonimas portretas
gal ir sikti uzdrausit ponia

Kvailybei ribų nėra

Kvailybei ribų nėra portretas
Būtų Balandžio 1-oji,manyčiau,kad ta moteriškė nutarė pajuokinti svietą.Nors išmintingas taip nejuokautų.O čia tiek vargo,rašė,o parašė savęs išjuokimą.Įdomu,ar tikra pavarde save pavadino.

Jackau pleckau

Jackau pleckau portretas
Duok durniam valią, tai tuoj ir blynus uždraus... Superdupereuropiečiams Užgavėnės nepatinka, jiems helovynas ir homikų paradai gražiau. Jei "blynų ir pinigų prašymas atvirai skatina veltėdžiavimą, nieko neveikimą, amoralumą parazitinį gyvenimo būdą", tai ką skatina "Trick or treat", atvirą plėšikavimą su tiesioginiais grasinimais? Į tai, beje, irgi įtraukiami vaikai. Palyginus su helovyno atributika, botagas, kuris jautriai poniutei "asocijuojasi su bausme, skausmu, smurtu", yra tik nekaltas piemens įnagis. Ot priviso draudikų, matyt, rimtesnio darbo nesusiranda...

Kauniete

Kauniete portretas
Gal ir kovo 8-ają uždrausti?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kažkoks briedas skamba iš autorės pusės.

Visai nuprotėjo

Visai nuprotėjo portretas
Kas dieną atsiranda po kvailiausią naujieną.Ir ne gėda tai bobai pasirodyti tokiai kvailai nusišnekančiai,neišprususiai ir nesuvokiančiai apie liaudies papročius.Tokiai tik kuo giliau nuo visų slėptis.

Nnn

Nnn portretas
Bet šitos ponios postringavimas ,ar ji kvaila ,ar išvis ją tokią galima vadinti žmogum ji liaudies išgama aborto atlieką,jeigu būtų pasakiusi,kad reikia Helovinas uždrausta kuris kursto smurtą tai sakyčiau štai nors vienas protingas ,o dabar kvaišalų parukiusi jankiu ciulpike

Domicelė

Domicelė portretas
Ir sugalvok tu man tokią nesąmonę parašyti.Pirmiausia,ponia miela,pasistenkit uždrausti helovyną,kuris atkeliavęs iš vakarų ir kertasi su mirusiųjų pagerbimo švente.Antra: labai gaila ,kad tamsta Užgavėnes tapatinat su tarybiniais metais.Kaip tik tais laikais niekas neleido švęsti katalikiškų švenčių.Tikriausia neturėjot senelių,kurie papasakotų kaip linksmai tai švęsdavo "Smetonos"laikais.O kaukių darymas,tai jau kiekvieno išprusimo reikalas.Dabar net liūdna,kad vaikai neateina ir nepadainuoja tų savo linksmų dainelių.Jūsų nuomone ,geriausia,kai vaikai sėdi prie kompų ir telefonų,užuot pabendravę vieni su kitais ir kaimynais.Tuoj nepažinsim,kas gyvena greta,ot tai bus nuostabu.Apie mirusiųjų išlydėjimą į kitą pasaulį taip pat reiktų patylėti,o ne skleisti netiesą

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Apie kitką nepostrigausiu,bet kad šventė paversta žemiausio lygio jomarku-tiesa.Pardavėjai stengiasi apmulkinti pirkėjus,pirkėjai dairosi į kvailus godžius veidus,o kišenvagiai vagia.Tai visos linksmybės ir jokio liaudies meno arba išminties tik kičas.

ALGIS

ALGIS portretas
UŽDRAUSTI , nes reklamuoja nesveiką maistą iš miltų Kepeni , kur žiūri .

Juozas

Juozas portretas
Isvis viska reik uzdraust.

Anonimas

Anonimas portretas
nuo kada Lietuvos pagonys žmones aukodavo ??? kvaisa visiska !!!! Pasidomek istorija !!!! bukybes isikunijimas
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių