Siūloma nuo 12 iki 11 mažinti Lietuvos europarlamentarų skaičių

Europos Parlamento Konstitucinių reikalų komitetas siūlo mažinti Lietuvai tenkantį europarlamentarų skaičių - jei projektui būtų pritarta, nuo 2014 metų Lietuvoje būtų renkama nebe 12, o 11 europarlamentarų.

Kai kurioms valstybėms tenkantį europarlamentarų skaičių siūloma mažinti atsižvelgiant į Kroatijos prisijungimą prie Europos Sąjungos (ES). Kroatijai Europos Parlamente numatyta taip pat 11 vietų.

Kaip informavo Europos Parlamento atstovai, šį mėnesį pateiktam projektui pataisas galima pateikti iki vasario 4 dienos. Vasarį dėl projekto balsuos komitetas, o kovo mėnesį Europos Parlamento plenarinė sesija. Dėl siūlymo dar turės spręsti Europos Vadovų Taryba, kurioje posėdžiauja valstybių narių valdžios atstovai.

Pagal projektą, dabar 99 europarlamentarus turinti Vokietija netektų trijų vietų. Po vieną vietą be Lietuvos prarastų dar 11 valstybių.NAUJAUSI KOMENTARAI

muhahha

muhahha portretas
TSRS buvo valdoma ideologijos pagrindu. Šiandieninė ES ideologija yra socialdemokratiška, didelę jos dalį sudaro politinė korekcija, kuri sparčiai plinta ir pamažu tampa slegiančia ideologija. Pažvelkime, kaip persekiojami žmonės, pvz.,, švedų pastorius, nepritariantis homoseksualiems santykiams. Prancūzija priėmė įstatymą, draudžiantį nepakančias kalbas apie gėjus. Didžioji Britanija rengia įstatymus, ribojančius rasistinių ir religinių pasisakymų laisvę, Lietuvoje - irgi įstatymas apie “okupacijos ir rezistencijos neigimą” ir t. t. O kur dar ES direktyva apie TOTALŲ visuotinį sekimą. Tai, ką jūs matote dabar, yra sistemiškas ideologijos integravimas, kuris vėliau gali būti vykdomas prievartinėmis priemonėmis. Puikiai žinau, kaip atsirado gulagai. Išgyvename greito, sistemiško ir nuoseklaus demokratijos irimo laikotarpį. Ką gali ir ką nuveikė Lietuvos, Latvijos ar Estijos europarlamentarai? Absoliučiai nieko - ten jie – visiški nuliai… Faktiškai viską diktuoja DB, Prancūzija, Vokietija, kurios keletą amžių ginklais bandė užkariauti Europą. Pagaliau padarė tai gudrumu, įviliodami į ES voratinklį... Dabartinė padėtis tikrai apgailėtina. Pagal naująjį projektą visos didžiosios politinės partijos pateks į absoliučią ES kontrolę. Partijose giliai įsišaknijo korupcija. Kas imsis ginti mūsų laisvių? Įspūdis, lyg artėtume prie kažkokios pabaigos, prie didelės krizės. Veikiausiai tai pasireikš ekonominiu Europos žlugimu dėl nepaliaujamo išlaidų ir mokesčių augimo. Konkurencingos aplinkos nebuvimas ir neregėto masto biurokratizmas jau veda Europą į ekonominio žlugimo prarają. Kai mes stovime ant bet kada galinčio kilti branduolinio karo slenksčio, mums visiškai nereikia tokios įstatymų leidžiamosios valdžios, kuri varžytų mūsų civilines laisves ir demonstruotų savo galybę. Bet kurią minutę tokia situacija gali paversti jūsų taikią šalį aršia diktatūra. Nė kiek neabejoju: ES grius taip, kaip griuvo TSRS. Tai tik laiko klausimas. Neverta pamiršti, jog po tokių darinių žlugimo atsitiesti prireikia ištisos kartos. Pagalvokite, kas bus, kai ES ištiks dar baisesnė ekonominė krizė už dabartinę. Tautos kibs viena kitai į gerklę, kaltindamos viena kitą. Pažiūrėkite į milžiniškus migrantų iš Trečiojo pasaulio šalių, šiandien gyvenančių Europoje, skaičius. Tai ES nuopelnas. Kas nutiks jiems? Veikiausiai, kaip kad buvo TSRS ar Jugoslavijos žlugimo metu - kils tokia etninė nesantaika, kad net šiurpiu pagalvoti. Mes privalome būti tam pasirengę.

Faktas

Faktas portretas
Kad ES eina miglotu keliu ir visiskai nesuprantami ju sprendimai, tai faktas. Blogai, kai visur pilna masonu.

LIETUVOS PILIETE

LIETUVOS PILIETE portretas
REIKIA MAŽINTI "EUROPARLAMETARŲ" SKAIČIŲ IKI PENKIŲ ! TOKIAI LIETUVAI PILNAI UŽTEKS 5 GASTROLIERIŲ-VELTEDŽIŲ !
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių