Sinoptikai: savaitė bus šaltoka, saulė džiugins savaitgalį

Derybos tarp žiemos ir pavasario dar kiek užtruks. Šią savaitę vis spustels šaltukas, vietomis ir sniego pabarstys. Artėjant savaitgaliui termometrų stulpeliai pradės kopti aukštyn, dažniau šyptels pavasarinė saulė.

Pirmadienį šalyje  daugelyje vietovių gali negausiai pasnigti. Toliau darbuosis šaltukas, o jo pagalbininkas bus šiaurys.  Kaunas sulauks nedidelės sniego siuntos, temperatūra svyruos apie 0.  Vilniuje šals iki -1 laipsnio,  nusileis snaigių būreliai. Šiauliuose taip pat leisis snaigės, bus apie -1 laipsnį šalčio. Pajūryje  negausiai debesuota, pro debesų kraštelius žvilgčios saulė, oro temperatūra sieks 0.

Savaitei startavus, tradiciškai debesys sugužės pasipuikuoti. Antradienį ir toliau už vėjų laivo vairo bus šiaurys. Kaune naktį ir ir ryte šaltukas spustels iki -6 -5 laipsnių, gali pasirodyti snaigės skraiduolės. Dieną be kritulių, bus apie -2 laipsnius šalčio. Vilniuje termometrų stulpeliai iki -7 -6 laipsnių leisis naktį ir ryte. Dienos metu temperatūra sieks -4 laipsnius, krituliai pasirodys vakarop. Šiauliuose iki -6 -5 laipsnių atvės naktį ir ryte. Auštant pasnigs. Dienos metu dideli debesys neleis prasprūsti saulės spinduliams, šals iki -3. Pajūrio dangus bus užklijuotas debesimis. Naktį ir ryte atvės iki -5 -4 laipsnių, o dieną iki -3.

Trečiadienis bus ramus, debesys ilsėsis nuo kritulių barstymo, o vėjas nuo jų išnešiojimo. Kaune naktį ir ryte numatoma -5 -4 laipsnių temperatūra. Dienos metu bus apie -3 laipsnius šalčio, krituliai neturėtų įkyrėti. Vilniuje pasišiaušę debesys per dieną snaus, tik vakarėjant pabarstys šiek tiek sniego. Naktį ir ryte atvės iki -7 -6, dienos metu apie -4 laipsnius. Šiaulių krituliai neaplankys. Apie -6 -5 laipsnius šals naktį ir ryte. Dienos metu termometrai fiksuos -3 laipsnius. Pajūry nakties ir ryto metu bus debesuota, temperatūra sieks -5 -4 laipsnius. Dieną debesys pasitrauks, vietą užleisdami saulei, šals iki -3 laipsnių.

Ketvirtadienį pasisuks pietryčių vėjas, debesys toliau nesidalins nei snaigėmis, nei lietumi. Kaune  naktį ir ryte temperatūra svyruos apie -5 laipsnius. Dieną šaltis sieks -1 laipsnį. Vilniuje išdykaus šaltukas, nakties ir ryto metu  sumanys pasidabinti -10 -8 laipsniais. Dienos metu jis sumažės iki -2 laipsnių, kritulių nenumatoma, debesys išsilakstys. Šiauliuose dangus nusidažys žydra spalva. Apie -6 laipsnius atvės nakties ir ryto metu, įdienojus temperatūra pasieks 0. Pajūryje karaliaus giedras dangus.  Naktį ir ryte šals apie -4 laipsnius, o dienos metu temperatūra šoktels iki 2 laipsnių šilumos.

Penktadienį pagal išankstinį susitarimą su debesimis bus saulėta. Laisvai skrajos pietvakarių vėjas.  Kaune apie -6 -5 laipsnius bus nakties ir ryto metu, dieną oras sušils iki 2 laipsnių. Dangus bus giedras. Vilniui taip pat šypsosis saulė. Naktį ir ryte vėl pasireikš šaltukas, atvės iki -10 -9 laipsnių. Dienos metu temperatūra nusistovės ties 0. Šiauliuose naktį ir ryte atvės iki -6 -5 laipsnių. Dienos metu pradės kauptis lietaus nešėjai debesys, oras sušils iki 3 laipsnių. Pajūryje temperatūra svyruos nuo -2 naktį ir ryte iki 2 laipsnių dieną.  Galimas lietus, todėl skėtis pravers.

Remiantis gismeteo.lt prognozėmis savaitgalio pirmoji pusė bus kiek drėgnesnė, antroji – saulėtesnė. Termometrų stulpeliai kils virš 0.


Šiame straipsnyje: oraiorų prognozė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių