Sensacija nepaskelbta, išvados dar nepatvirtintos

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovų atleidimo aplinkybes nagrinėjanti Seimo Antikorupcijos komisija savo išvadas žada paskelbti ketvirtadienį.

Komisijos pirmininkas Ligitas Kernagis yra sakęs, kad išvados bus jau trečiadienį. Tą pačią dieną jis žadėjo paskelbti ir kažkokią „sensacingą informaciją“.

Tačiau trečiadienį po Antikorupcijos komisijos posėdžio L.Kernagis pranešė, kad nuspręsta išvadų formuluotes dar tobulinti, todėl jų patvirtinimas perkeltas į ketvirtadienio popietę. „Išvados labai susijusios su nemažu institucijų, pateikusių informaciją, kiekiu, todėl dar tobulinsime išvadas ir ketvirtadienį popiet savo posėdyje ketiname jas tvirtinti“, - teigė pirmininkas.

Žurnalistų paklaustas, o kur žadėtoji „sensacinga informacija“, L.Kernagis atsakė: „Prašau dar kantrybės“. 
Antikorupcijos komisijos pirmininkas nekomentavo, kam gali būti palankios išvados – atleistiesiems FNTT vadovams Vitalijui Gailiui ir Vytautui Giržadui ar juos atleidusiam vidaus reikalų ministrui Raimundui Palaičiui.

Pasak L.Kernagio, išvadose bus skirta vietos ir Prezidentūros vaidmeniui šioje istorijoje. „Suformuluosime atitinkamus klausimus Prezidentei“, - teigė jis.

Valstybės vadovė Dalia Grybauskaitė viešai gynė ministrą R.Palaitį dėl jo priimto sprendimo atleisti FNTT pareigūnus.

Antikorupcijos komisijos nariai sutarė siekti, kad kuo didesnė dalis informacijos apie jos posėdžiuose svarstytus klausimus būtų paviešinta. „Išsiųsime visas savo posėdžių stenogramas į atitinkamas institucijas, prašydami jas peržiūrėti ir pareikšti nuomonę, kurios vietos gali būti paviešintos, kurios turi išlikti slaptos. Tad komisijos posėdžių medžiagos paviešinimo procesas šiek tiek užtruks“, - kalbėjo L.Kernagis. 
Jis nekomentavo klausimų, ar komisijos nariai patyrė spaudimą.

Tuo tarpu vienas komisijos narių Naglis Puteikis pareiškė, kad vienas apklaustasis pareigūnas neva leido suprasti kai kuriems ypač jį aktyviai klausinėjusiems politikams, jog jiems „gali atsirūgti“ toks aktyvumas. Tai N.Puteikis supranta kaip spaudimą.

Šis parlamentaras taip pat abejoja, ar pavyks surinkti Antikorupcijos komisijos narių kvorumą, kai bus bandoma tvirtinti galutines išvadas, nes esą „kai kurie komisijos nariai labai akivaizdžiai keičia savo nuomonę, suka ienas šimtu aštuoniasdešimt laipsnių“.


Šiame straipsnyje: FNTTLigitas KernagisSnoras

NAUJAUSI KOMENTARAI

Matyt

Matyt portretas
Didžiausia seansacija bus,kad komisijai vadovauja L. Kernagis.

Už demokratinę teisėsaugą

Už demokratinę teisėsaugą portretas
Profesorius Juozas Antanavičius, Nacionalinės vartotojų federacijos prezidentė Alvita Armanavičienė, portalo ekspertai.eu direktorius Rolandas Boravskis, asmenybės konsultantas Aurimas Guoga, neformalios pilietinės koalicijos ,,Už demokratinę teisėsaugą” koordinatorius Algirdas Karčiauskas, TAF pirmininkas Algimantas Matulevičius, profesorius Gediminas Merkys, portalo ekspertai.eu administratorius Audrius Nakas, teisininkas Stanislovas Stulpinas, dimisijos pulkininkas dr. Norbertas Vidrinskas P.S. Visi aukščiau paminėti asmenys, po vasario 22 d. susitikimo su gen.prokuratūros vadovais pasirašę pranešimą piliečiams apie gen.prokuratūros vadovų netinkamumą eiti savo pareigas, kviečia visus neabejingus ir ryžtingus žmones pasirašyti peticiją Prezidentei ir Seimui, patalpintą peticijų portale .Peticijos adresą- NUORODĄ RASITE TAF PORTALE AR LL PORTALE ....Deja, bet ALFA .lt nepriima komentarų, jei juose yra tiksli peticijos nuoroda... Oligarchų žiniasklaida taip trukdo piliečiams siekti bendrų tikslų.... Peticijoje, be kitų veiksmų, reikalaujama atstatydinti ir eilę teisėsaugos struktūrų vadovų, kurie asmeniškai yra atsakingi už esamą apgailėtiną padėtį teisėsaugoje Ne tik pasirašykime, bet būkime solidarūs ir platinkime laiškais ir žodžiu info apie šią galimybę būti pilietiškiems visiems savo pažistamiems Koalicijos ,, Už demokratinę teisėsaugą " narys

komisijai

komisijai portretas
rytoj turi buti paskelbta ISVADA ir maksimaliai ISVIESINTA tyrimo medziaga. Taip pat rinkejai turi zinoti KAIP balsavo komisijos nariai pavardemis, KAS nedalyvavo posedziuose (nusiplove). Jeigu rytoj sitos info nebus, vadinasi, turime dar viena nuline komisija islaikoma is mokesciu moketoju. Taip pat bus aisku,kad spaudimas BUVO ir komisijos nariai, t.y. pilieciu isrinkti Seimo nariai tam spaudimui PASIDAVE. Kas dar neaisku?
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių