Seime siautėjęs P.Gražulis gali būti apskųstas etikos sargams

Seimo narė socialdemokratė Aušrinė Marija Pavilionienė sako artimiausiomis dienomis svarstysianti, ar skųsti kolegą parlamentarą Petrą Gražulį Seimo vadovei ar parlamento etikos sargams dėl jo pareiškimų trečiadienį per spaudos konferenciją, skirtą Tarptautinei dienai prieš homofobiją.

„Reikia viską pamatyti - tekstą, ką jis sakė, pasitarti su teisininkais. Taip emocingai kreiptis - reikia turėti pamatą. (...) Rytoj-poryt pasitarsiu su žmonėmis ir žiūrėsiu, ką darysiu. Čia faktiškai galėčiau turbūt ir į Seimo pirmininkę kreiptis, nes čia tiesiog gėda parlamentui. Čia tokiam žmogui per didelė garbė - jis tik skandalais ir gyvena“, - BNS trečiadienį sakė A.M.Pavilionienė.

„Be abejo, kad pasielgė labai negarbingai ir negražiai, bet čia Lietuvos valstybei gėda, ne man kaip asmeniui. Padarė gėdą Lietuvos valstybei - taip įvardyčiau jo demaršą“, - teigė parlamentarė.

Seimo narys Petras Gražulis trečiadienį Seime sukėlė skandalą per Tarptautinei dienai prieš homofobiją skirtoje spaudos konferencijoje, kurioje dalyvavo užsienio šalių diplomatai Lietuvoje.Konferencijos iniciatorei A.M.Pavilionienei skaitant pranešimą, P.Gražulis garsiai laidė replikas, o vėliau prapliupo riksmais, homoseksualius asmenis lygindamas su pedofilais ir zoofilais. A.M.Pavilionienė kvietė apsaugą, kad ši išvestų įsismarkavusį Seimo narį, tačiau šis vėliau išėjo pats.Spaudos konferencijoje dalyvavo Nyderlandų ambasadorius Kornelis Willemas Spaansas, Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados Politikos ir ekonomikos skyriaus vadovas Johnas Finkbeineris, organizacijos ,„Amnesty International“ atstovė Helle Jacobsen.

„Kodėl mes esame tokie provincialai, kodėl gyvename dogmatizmo, fanatizmo, siauro mąstymo erdvėje, uždarytomis  durimis ir langais į pasaulį ir tuo didžiuojamės? Todėl, kad nežinome, ar bijome tiesos apie sudėtingą žmogaus prigimtį. Tos tiesos nežinome, nes Lietuvos mokslininkai mokslo populiarinimo informacija tautos nešviečia, mokslininkų vietą užima apsukrūs politikai ir religijos tarnai, kurie gasdina žmones tautos išnykimu“, - spaudos konferencijoje kalbėjo A.M.Pavilionienė.

„Dabartinė valdančioji, dauguma norėtų lytines mažumas vėl nustumti į pogrindį ir paversti juos nematomais žmonėmis. Tik nuo pačių Lietuvos lytinių mažumų bendruomenės veiksmų ir žmogaus teisių gynėjų atkaklumo priklausys, ar keisis Lietuva pagarbos žmogui prasme“, - sakė parlamentarė.

„Kuo homoseksualai yra pranašesni už nekrofilus, pedofilus ir kitus? Jie tuoj irgi teisių reikalaus ir čia konferencijas ruoš Seime? Gėda Seimui, kad leido krikščionys demokratai tokias spaudos konferencijas. Ir man gėda, kad supuvę, atsiprašant, atvažiavę iš Europos Sąjungos, kuri yra supuvusi morališkai, propaguoja tai Lietuvai. Tragedija“, - riksmu po A.M.Pavilionienės pasisakymo prapliupo P.Gražulis.

A.M.Pavilionienė pareikalavo P.Gražulį išeiti, po to - apsaugos jį išvesti, bet į tai sulaukė P.Gražulio atsako: „Nieko jūs man nepasakysit ir niekur jūs manęs neišvarysit, tai jie čia visi turi palikt Lietuvą!“. Tačiau netrukus parlamentaras išėjo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Valius

Valius portretas
Noriu paklausti: Okur čia Gražulis neteisus? Aš nesuprantu

Edmundas Tulcevicius

Edmundas Tulcevicius portretas
Suhomoseksualastejusi valdzia , jiems homoseksualai svarbiau uz normalius zmones.

Neuzkibkite ant aferisto kabli

Neuzkibkite ant aferisto kabli portretas
Atsiminkite, TOKIU BUDU PYYDARAS PYYDARUS REKLAMUOJA O JUS IS JO"didvyri" darot Jei nebutu tokiu grazuliu, kurios patys pyydarai pasamdo, tai jie negaletu skustis Europos pyydarams, kad juos Lietuvoj "skriaudzia" ir negautu milijonu is paramos fondu.Ar supratot, kokia rolia atlieka tokie grazuliai? Atsikvoshekite! Ar jus zinot, kad ta "gėj-kluba" ikure ir stoguoja visai ne pyydarai o Vilniaus Brigada o ju vadas, kaip ir pagrindiniai to "pyydar-klubo" veikejai - visai ne pyydarai. Todel tie veikejai ir samdo viena deputate, kad juos, atseit "gintu" o kita deputata, kad juos "pultu". Uz tai "pyydar-klubas" gauna ish Euofondu tokius pinigelius, kad jums dar nesisapnavo. Suprantama, kad neuzmirsta ir savo parankiniu. Jurijus Subotinas.
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių