Savaitgalį vietomis galimas net 34 laipsnių karštis

Šiomis dienomis dėl sušalimo rūpintis tikrai neteks.  Artėjant savaitgaliui termometrai vis kils, tačiau ir lietui susidaryti galimybės didės.

Ketvirtadienį ir toliau bus karšta, o silpnas pietų vėjas menkai tepadės atsigaivinti. Kaune  lengviems debesims prasisklaidžius saulė orą įkaitins iki 31 laipsnio. Vilniuje, dienos metu,  taip pat galima 31 laipsnio temperatūra, vakarėjant pradės rinktis debesys. Virš Šiaulių ratus suks nedidelis debesų būrelis, čia taip pat galimas 31 laipsnio karštis. Pajūryje savo spindulius laisvai išskleis saulė, debesys nesimaišys, vyraus 28 laipsnių temperatūra.

Penktadienį vėjas pasisuks iš rytų, bet vis dar bus silpnas. Termometrai ir toliau sieks 30 laipsnių ribą. Kaune apie 23–26 laipsnius šilumos bus naktį ir ryte, dienos metu temperatūra pakils iki 32 laipsnių, tačiau galimas gaivus lietus. Vilniuje nedidelis lietus galimas naktį ir jau įdienojus. Rytas bus giedras. Iki 23–27 laipsnių šilumos bus naktį ir ryte, dienos metu oras sušils iki 32 laipsnių. Šiauliuose apie 22–25 laipsnius šilumos bus naktį ir ryte. Dieną palis, tačiau karščio tai nesumažins, termometrai fiksuos 31 laipsnį. Pajūryje išliks giedri orai. Naktį ir ryte bus 24–25 laipsniai šilumos, dienos metu 27 laipsniai.

Šeštadienį saulė tiesiog kepins. Vietomis pavėsiu suskubs pasirūpinti debesys. Vėjas neapsispręs ar pietų, ar pietryčių kryptį rinktis. Kaune naktis ir rytas bus ganėtinai šilti, tuo metu temperatūra sieks 24–28 laipsnius. Įdienojus termometrų stulpeliai gali užkopti iki 34 laipsnių ribos. Vilniuje dangus dažniausiai bus giedras, tik dieną užklys debesų būrys. Apie 24–28 laipsnius šilumos numatoma naktį ir ryte, dienos metu oras sušils iki 33 laipsnių. Šiauliuose naktis bus giedra, oras sušils iki 23 laipsnių. Išaušus pradės lynoti, o įdienojus lietus sustiprės. Temperatūra sieks 27–32 laipsnius. Pajūryje taip pat palengva kapsės lietus. Naktį ir ryte temperatūra svyruos tarp 26–27 laipsnių, dienos metu oras sušils iki 30 laipsnių.

Sekmadienis bus šeštadienio brolis dvynys. Taip pat karšta, tik lietaus tikimybė didesnė. Kaune apie 28–29 laipsnius numatoma naktį ir ryte. Dieną debesys išmes susikaupusį lietų.  Vyraus 34 laipsnių temperatūra.   Vilniuje giedras dangus bus nakties ir ryto metu, oras sušils iki 27–29 laipsnių. Dieną pradės kauptis debesys, vakarop palis. Bus 34 laipsnių karštis.  Šiauliuose lietus ir vėl nusitaikys į dieną. Iki tol, naktį ir ryte, bus giedra, vyraus 27–29 laipsnių temperatūra. Dienos metu termometrai rodys 33 laipsnius karščio.  Pajūryje naktis ir rytas bus giedri, tuo metu vyraus 28–29 laipsnių temperatūra. Įdienojus palis, o tai šiek tiek atvėsins orą, todėl temperatūra sieks 27 laipsnius.

Remiantis gismeteo.lt prognozėmis,  ateinančios savaitės pradžia prasidės lietumis, temperatūra po truputį kris, tačiau tik iki savaitės vidurio. Vėliau ir vėl atšils, bus palankios sąlygos griaustiniui.


Šiame straipsnyje: oraiorų prognozė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Chi chi

Chi chi portretas
Jei "termometrai vis kils", tai gal prikalt juos kur nors reikia, ba kai per aukštai pakils, tai nebesimatys, kiek tirimpatūros, o kai nebesimatys, tai dar snigt pradės... Kokia poetė tuos gismeteo tekstus kuria?

kiesa

kiesa portretas
netikiu
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių