Savaitės pradžioje bus apsiniaukę, vėliau džiugins saulė

Bent kol kas pavasaris nelepina. Gal ir gerai, pernelyg neišpuiksime. Todėl ši savaitė bus subalansuota visiems: drėgnesnių ir saulėtesnių orų mylėtojams.

Pirmadienį oras bus tingus, tokią nuotaiką skleis ir aplinkui. O štai vakaris bus nusiteikęs energingai. Kaune negausiai palis, oras sušils iki 5 laipsnių. Vilniuje taip pat krapnos lietus, bus apie 4 laipsnius šilumos.     Šiauliai bus apdengti debesimis, čia sušils iki 4 laipsnių. Pajūryje  nerims vėjas, dangus  apsiniauks, šiek tiek palis. Oro temperatūra sieks 2 laipsnius.

Antradienis puikių orų nežada, vietomis dar palynos, kai kur trumpam švystels saulė. Vakarų vėjas toliau nerims. Kaune  naktį ir ryte iki -1 spustels šaltukas.  Dieną šiluma pasieks 4 laipsnius, bus debesuota su pragiedruliais. Vilniuje iki -2 laipsnių temperatūra nukris nakties ir ryto metu, bus giedra. Dieną dangų apgaubs debesys, temperatūra pakils iki  4 laipsnių. Šiauliuose naktį bus 0, ryte temperatūra nukris iki -1 laipsnio.  Dieną palaistys lietus, sušils iki 4 laipsnių. Pajūryje nakties ir ryto metu šiluma sieks vos 1 laipsnį. Dienos metu kris stiklo gabalėliai – lietus, sušils iki 2 laipsnių.

Trečiadienis bus debesų karalius. Palanki proga pravėdinti skėčius taip pat bus. Kaune apie 2 laipsnius šilumos bus naktį ir ryte, apie 4 dienos metu. Debesys nesiskirstys, kris negausus lietus. Vilniuje naktį ir ryte temperatūra svyruos apie 1 – 3 laipsnius šilumos. Dienos metu sušils iki 7 laipsnių, debesys taškysis lietumi.    Šiauliuose apie 3 laipsnius bus naktį ir ryte, apie 7 dieną. Danguje debesų kiekis tik augs, kris lietus. Pajūryje bus apie 2 – 3 laipsnius šilumos. Tankus debesų tinklas saulei nepaliks vilčių, o štai lietus kris į valias.

Ketvirtadienį, sceną užleisdami saulei,  palengva  trauksis debesys. Kaune apie 1 laipsnį sušils naktį ir ryte, tankūs debesys nieko gera nežadės. Tačiau jau dieną debesuotieji pasitrauks, bus saulėta, oras sušils iki 7 laipsnių. Vilniuje nedidelis lietus kris naktį ir ryte, tuo metu sušils apie 2 laipsnius. Dieną temperatūra pasieks 7 laipsnius, debesuotumas mažės. Šiauliuose debesų garbanomis puošis naktis ir rytas, temperatūra svyruos apie 2 – 3 laipsnius. Dieną dangus nuspręs pakeisti šukuoseną, saulė tam puikiai tiks, oras sušils iki 11 laipsnių. Pajūryje apie 2 laipsnius bus naktį. Rytas žadins saulės spinduliais, sušils iki 1 laipsnio. Dieną debesys saulės neuždengs, temperatūra kils iki 5 laipsnių.

Penktadienis atlygins už visą netikusią savaitės pradžią. Termometrų stulpeliai kils, o debesys  saulės neužstos. Kaune apie 0 – 1 laipsnį šilumos bus nakties ir ryto metu. Dieną oras sušils iki 11 laipsnių, spinduliuojanti saulė kvies laukan. Vilniuje  naktį ir ryte kukliai sušils iki 1 – 2 laipsnių, retėjantys debesys išspaus vieną kitą ašarą. Dieną temperatūra pakils iki 10 laipsnių, danguje liks vos vienas kitas debesys. Šiauliai – saulės  miestas, todėl saulės čia netruks. Naktį ir ryte bus apie 2 – 4 laipsnius šilumos, dieną oras sušils iki 13. Pajūryje toliau tviskės giedras dangus. Apie 2 – 3 laipsnius bus naktį ir ryte, dienos metu šiluma sieks 5 laipsnius.

Remiantis gismeteo.lt prognozėmis savaitgalį saulėtas dangus turėtų išlikti, šilumos bus kiek mažiau.


Šiame straipsnyje: oraiorų prognozė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių