Savaitė bus vasariškai karšta, protarpiais palis

Jau lyg ir turėtų vasara atsiskleisti visu savo grožiu, tačiau ilgai lauktus saulės spindulius ima ir išblaško atūžęs lietus. Taip stebėdami šias grumtynes jau pasiekėme ir liepą.  Ši savaitė išskirtinė nebus ir vėl pagalius į ratus  kaišios lietus.

Pirmadienį pūs vėsokas šiaurės vakarų vėjas, protarpiais palis. Kaune, dienos metu, oras sušils iki 20 laipsnių, debesys tęs laistymo darbus. Vilniuje vyraus 21 laipsnio temperatūra, privalu su savimi turėti skėtį.  Šiauliuose diena bus ganėtinai giedra, oras sušils iki 20 laipsnių. Pajūryje, dienos metu, švies saulė, temperatūra sieks 16 laipsnių.

Antradienį pasisuks pietryčių vėjas, oro temperatūra šiek tiek pakils. Kaune,  apie 13–17 laipsnių šilumos bus nakties ir ryto metu, danguje debesų nesimatys. Tačiau  įdienojus nedidelio lietaus  nepavyks išvengti, oras sušils iki 24 laipsnių. Vilniuje ši para bus ganėtinai rami, lietus susilaikys. Nakties ir ryto metu dangus bus giedras, temperatūra svyruos tarp 15–19 laipsnių. Dieną susiburs debesys, bet tik pavėsiui sudaryti, oras sušils iki 25 laipsnių. Šiauliuose, iki 11–17 laipsnių oras sušils nakties ir ryto metu, bus giedra. Įdienojus atsėlinę debesys ir vėl laistys, jau ir taip permirkusį miestą.  Pajūryje iki 13–16 laipsnių oras sušils naktį ir ryte, tuo metu danguje nesimatys nei vieno debesėlio. Įdienojus palis, temperatūra sieks 20 laipsnių šilumos.

Trečiadienį vietomis debesų karalystė tiesiog klestės, kitur ji bus kuklesnė. Ateis eilė pūsti vakariui.  Kaune, danguje kiaurą parą supsis debesys. Naktį ir ryte oro temperatūra sieks 18–20, dieną apie 23 laipsnius, protarpiais palis.  Vilniuje, apie 20–23 laipsnius šilumos numatoma nakties ir ryto metu, tuomet dangus bus giedras. Dieną palis, termometrų stulpeliai pakils iki 27 laipsnių ribos.  Šiauliuose debesys tiesiog kunkuliuos. Iki 18–19 laipsnių šilumos bus nakties ir ryto metu, auštant palis smarkiau. Dieną debesys išsisems todėl ilsėdamiesi supsis danguje, oras sušils iki 23 laipsnių.  Pajūryje lietaus tikimybė bus maža. Didžiausias debesų kiekis numatomas nakties metu, kuris palengva ištirps iki pat vakaro. Temperatūra sieks 15–17 laipsnių.

Ketvirtadienį vėjas nurims, pasisuks pietys. Tačiau, jau įkyrėti spėjusio, lietaus tikimybė išliks.  Kaune nuo debesų giedras dangus ilsėsis nakties ir ryto metu, kuomet temperatūra svyruos tarp 15–18 laipsnių. Įdienojus sušils iki 22 laipsnių, pasirodys debesys. Vilniuje  naktis bus giedra, tačiau auštant palis kaip reikiant, temperatūra sieks 18–20 laipsnių. Dienos metu debesys pamažu sklaidysis, sušils iki 25 laipsnių. Šiauliuose didesnė lietaus tikimybė bus nakties ir ryto metu, kuomet oras sušils iki 16–18 laipsnių. Dieną debesys prasiskirstys, saulė orą sušildys iki 23 laipsnių.  Pajūryje naktį vyraus 14 laipsnių, ryte ir dieną 16–18 laipsnių temperatūra. Nedidelis lietus gali užklupti bet kada.

Penktadienį bus kiek šilčiau, bet ir debesys gali būti šiek tiek dosnesni nei iki šiol. Kaune,  kaip jau įprasta, naktį bus ramu, giedrame danguje spindės žvaigždės, vyraus 18 laipsnių temperatūra. Išaušus  palis kiek gausiau, dieną lietus vis dar birs iš debesų, oras sušils apie 21–25 laipsnius. Vilniuje lietaus išvengs tik naktis, nuo pat ryto pradėję kristi lietaus lašai  tai darys ir per dieną. Iki 19–21 laipsnio šilumos bus naktį ir ryte, iki 25 laipsnių oras sušils dieną.  Šiauliuose  ir vėl vyraus lietingos nuotaikos. Naktis dar bus giedra, tačiau ryte pradės lynoti, temperatūra svyruos tarp 18–21 laipsnio. Įdienojus toliau lis, sušils iki 26 laipsnių.  Pajūryje giedras dangus išsilaikys tik naktį ir ryte, tuo metu temperatūra sieks 17–19 laipsnių. Dieną pradės lyti, oras sušils iki 22 laipsnių.

Remiantis gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalį termometrų stulpeliai  kils dar aukščiau, debesų kalnai augs, o juose trankysis perkūnas.


Šiame straipsnyje: oraiorų prognozė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių