Savaitė bus sausa ir saulėta, kaitra trauksis

Pasimatavęs vasaros kepurę, pavasaris nusprendė grįžti prie savų aksesuarų.  Įsibėgėjant savaitei termometrų stulpeliai vis mažės. Visa savaitė bus gan saulėta ir sausa, tačiau jau penktadienį vietomis susirinkę debesys purkštels lietaus.

Pirmadienį dar ganėtinai bus šilta, saulės spindulių netruks. Nors silpnas, bet pūs vėsesnis šiaurės rytų vėjas.   Kaune sušils apie 22 laipsnius, giedras dangus išliks visą dieną. Vilniuje termometrai rodys 23 laipsnius, debesys nesirodys. Šiauliuose bus saulėta diena, sušils iki 18 laipsnių. Pajūryje saulės spinduliai supsis bangose, sušils apie 19 laipsnių.

Antradienį keliomis padalomis temperatūra kris, danguje toliau smagiai nardys saulė, debesims bus ne darbo diena. Vėjas imsis gaivinimo programos, todėl pūs iš šiaurės. Kaune iki 13–15 laipsnių sušils nakties ir ryto metu, apie 20 laipsnių bus dieną. Giedras oras išliks visos paros metu. Vilniuje iki 14–18 laipsnių sušils naktį ir ryte. Dieną temperatūra kils iki 21 laipsnio. Šiauliai taip pat mėgausis giedru dangumi. Nakties ir ryto metu sušils apie 10–11 laipsnių. Dieną, oro temperatūra sieks 16 laipsnių. Pajūryje vėjas bus šiek tiek gyvybingesnis, temperatūra svyruos apie 14–17 laipsnių.

Trečiadienis išliks sausas ir gan saulėtas. Vėjas rinksis tai pietų, tai pietryčių trasas. Kaune, naktį ir ryte, tesušils iki 8–10 laipsnių, dienos metu temperatūra kils iki 18 laipsnių. Vilniuje išliks giedras dangus. Apie 10–11 laipsnių sušils naktį ir ryte. Dieną be kritulių, toliau šypsosis saulė ir sušildys orą iki 18 laipsnių.    Šiauliuose, naktį ir ryte,  temperatūra nukris iki 3–8 laipsnių.  Dieną sieks 16 laipsnių. Pajūryje iki 10–11 laipsnių sušils nakties ir ryto metu, įdienojus šiluma pasieks 15 laipsnių ribą.

Ketvirtadienį toliau lepinsimės saule, nors šiaurės vakarų vėjas kiek sustiprės ir tikrai nebus šiltas. Kaune ir toliau laikysis giedras dangus, nakties ir ryto metu termometrai fiksuos 11–13 laipsnių šilumą. Dieną nei tuščių, nei pilnų debesų nebus, taip kad ir lietaus nesulauksime, sušils iki 20 laipsnių. Vakarop gali apsiniaukti. Vilnių debesys aplenks. Naktį ir ryte laukiama 10–16 laipsnių šiluma. Dienos metu sušils iki 21 laipsnio.  Šiauliuose debesys niekam nesimaišys po kojomis. Apie 5–10 laipsnių bus nakties ir ryto metu, dieną sušils iki 21 laipsnio. Pajūryje saulė toliau grožėsis savo atvaizdu veidrodiniame jūros paviršiuje.  Apie 10–12 laipsnių sušils naktį ir auštant, apie 14 laipsnių bus dieną.

Penktadienį vietomis jau prabus pirmieji debesys. Liūtimis tikrai negąsdins, tikimybė, jog iškris vienas kitas lašas bus nedidelė. Aplankys pietryčių vėjas. Kaune, nakties ir ryto metu, temperatūra kris iki 5–7 laipsnių.  Saulėta dieną sušils iki 16 laipsnių. Vakarop subėgs debesys, gali  padovanoti kelis lašus lietaus. Vilniuje apie 7–9 laipsnius sušils naktį ir ryte, iki 17 laipsnių temperatūra kils dieną. Vakarėjant ne tik saulė leisis žemai, bet pasirodys ir debesys. Šiauliuose toliau vyraus saulė, tik vakarop debesys pasiprašys į svečius. Naktį ir ryte šiluma sieks vos 1–5  laipsnius. Dienos metu sušils iki 13. Pajūryje galimas negausus lietus, bet tik vakare. Giedras dangus puikuosis naktį ir ryte, kuomet sušils apie 8–9 laipsnius ir dieną, kai temperatūra užkops iki 15 laipsnių.

Remiantis gismeteo.lt orų prognozėmis,  savaitgalį temperatūra kils iki 20 laipsnių. Pirmąją dieną gali šiek tiek palyti.


Šiame straipsnyje: oraiorų prognozė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių