R.Palaitis teigia kol kas neketinantis trauktis

Vidaus reikalų reikalų ministras Raimundas Palaitis teigia neketinantis atsistatydinti, nors Seimo Antikorupcijos komisija, tyrusi Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos vadovų atleidimą, pareiškė nepasitikėjimą šiuo pareigūnus atleidusiu ministru.

„Mano reakcija yra tokia, kad aš viską dariau pagal įstatymus Lietuvai ir Lietuvos žmonėms. Mane į šitą postą delegavo partija, o paskyrė prezidentė ir pats atsistatydinti aš kol kas tikrai neketinu“, - kalbėdamas Lietuvos televizijai ketvirtadienio vakarą sakė R.Palaitis.

Kiek anksčiau interviu „Lietuvos ryto“ televizijai R.Palaitis pareiškė, kad galutinį sprendimą dėl jo likimo galėtų priimti prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Klausiamas, kaip elgtųsi, jei Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų lyderis premjeras Andrius Kubilius pareikštų jam nepasitikėjimą, ministras pažymėjo, jog jis skiriamas ir atleidžiamas prezidento teikimu.

„Mane skiria ir atleidžia Lietuvos respublikos prezidentas“, - sakė R.Palaitis, vėliau pridūręs, jog premjero teikimu.

Komentare televizijai TV3 ministras apskritai kritiškai vertino savarankišką Antikorupcijos komisijos atliktą tyrimą.

„Čia juokingiausia visos istorijos vieta, nes iš tikrųjų antikorupcijos komisija ėmėsi darbo, kurį turėtų daryti teisėsaugos institucijos. Jeigu Antikorupcijos komisija gauna kažkokią medžiagą, kuri įrodo korupcijos galimybę, tai pirmas dalykas, ką aš padaryčiau ir kas parašyta tos komisijos įstatyme, tai kreipčiausi į teisėsaugos institucijas, kad išaiškintų ar iš tikrųjų buvo korupcinis veiksmas padarytas“, - sakė R.Palaitis.

„Deja, to nebuvo padaryta, rašomi kažkokie nuosprendžiai, rekomendacijos premjerui. Man tai keista. Nuomonių daug, prie vienos nuomonės pakankamai sunkiai prieinama“, - kalbėjo ministras.

Į vidaus reikalų ministro postą R.Palaitį delegavo valdančioji Liberalų ir centro sąjunga.

Ketvirtadienį Seimo Antikorupcijos komisija pareiškė nepasitikėjimą R.Palaičiu, pasiūlė atleisti generalinio prokuroro pavaduotoją Darių Raulušaitį ir rekomendavo į darbą sugrąžinti atleistą FNTT direktorių Vitalijų Gailių bei jo pavaduotoją Vytautą Giržadą.

Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis vasario 15 dieną iš pareigų atleido FNTT direktorių Vitalijų Gailių ir jo pavaduotoją Vytautą Giržadą, gavęs VSD apibendrintą informaciją apie jų tyrimų poligrafu rezultatus. Ministras panaikino minėtų pareigūnų leidimus dirbti su slapta informacija, o vėliau atleido iš pareigų. Tyrimai poligrafu atlikti dėl informacijos nutekėjimo apie planuojamus teisėsaugos veiksmus dėl banko „Snoras“.

Lapkričio mėnesį prieš pat „Snoro“ nacionalizavimą dienraštis „Lietuvos rytas“, cituodamas anoniminius šaltinius, pranešė, kad Generalinė prokuratūra jau pasirašė leidimus atlikti kratas viename bankų ir jo vadovų namuose. Konkretaus banko dienraštis nenurodė, tačiau teigė, jog taikinys yra „lietuviškas bankas“. Daugiau nei trečdalį „Lietuvos ryto“ akcijų valdė „Snoras“.


Šiame straipsnyje: Raimundas PalaitisFNTT

NAUJAUSI KOMENTARAI

lietuvis

lietuvis portretas
klausyk tu palaiti buk vyras ir slysk nuo lovio,nes apsisikes nuo galvos iki koju

Sigitas

Sigitas portretas
Namo, namo, Palaitį namo.

once

once portretas
žemiau jau pulti nebegalima, jau tiek apsidirbęs, o vistiek laikosi lovio įsikandęs...
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių