Raseiniuose dėl Seimo nario mandato varžysis R.Ačas su žmona

Vienmandatėje Raseinių rinkimų apygardoje dėl Seimo nario mandato su šio rajono meru „tvarkiečiu“ Remigijumi Aču varžysis ir jo žmona Vida Ačienė.

„Vyras savo ruožtu, aš savo ruožtu. Manau, kad aš vienoje srityje pranešesnė, jis - kitoje“, - trečiadienį BNS sakė V.Ačienė, paklausta, kodėl nutarė konkuruoti su sutuoktiniu per parlamento rinkimus.

„Gali būti, kad abu susirungsime antrajame rinkimų ture“, - neatmetė galimybės V.Ačienė.

Ji Vyriausiojoje rinkimų komisijoje (VRK) registravosi kaip savarankiška politinės kampanijos dalyvė vienmandatėje Raseinių apygardoje. Ji nepriklauso jokiai partijai.Partija „Tvarka ir teisingumas“ šioje apygardoje kelia R.Ačo kandidatūrą.

Šis politikas praėjusių metų balandį atsisakė Seimo nario mandato, kad būtų išrinktas Raseinių meru, bet dabar vėl kandidatuoja į parlamentą ir vienmandatėje, ir daugiamandatėje rinkimų apygardose.

V.Ačienė teigė, kad prieš registruodama savo kandidatūrą VRK apie ketinimus vyrą informavo. Paklausta, ar šis negrasina skyrybomis dėl to, atsakė neigiamai.„Kol kas ne. Jis subtiliai tyli“, - teigė moteris.

Dalyvauti rinkimuose V.Ačienė ketina pirmą kartą. Kaip vyksta rinkimų kampanija, ji matė anksčiau lydėdama vyrą į įvairius susitikimus, renginius.„Tai bus iššūkis mano gyvenime“, - sakė šiuo metu Nacionalinėje mokėjimo agentūroje dirbanti moteris.

Paklausta, kodėl nepasirinko kitos apygardos balotiruotis, V.Ačienė tvirtino tokio varianto net nesvarsčiusi.„Aš gimiau, augau Raseiniuose, ilgai čia dirbau. Čia visi mano artimieji gyvena“, - BNS sakė ji.

Meras R.Ačas, paprašytas pakomentuoti žmonos veiksmus, pareiškė, kad jo sutuoktinė - laisvas žmogus.„Mano žmona yra laisvas žmogus. Ką aš galiu padaryti?“ - BNS sakė politikas.

Pasak jo, V.Ačienės kandidatūrą kelia visuomeninis judėjimas RASAI, kuris šiuo metu Raseinių rajono savivaldybės taryboje yra valdančiojoje koalicijoje, turi šešis mandatus.

R.Ačas tvirtino, kad šis judėjimas norėjo iškelti savo kandidatą per Seimo rinkimus, ieškojo partijai nepriklausančio žmogaus, žemės ūkio specialisto. Be to, partneriai esą net nenori girdėti, kad meras paliktų savivaldybę ir grįžtų į Seimą. Todėl R.Ačas neatmetė galimybės, jog norima jam sudaryti kuo didesnę konkurenciją, kad jis nebūtų išrinktas parlamentaru.Nepaisant to, politikas neketina padėti sutuoktinei per rinkimų kampaniją.„Ne, mes esame konkurentai šioje vietoje“, - BNS sakė jis.

Seimo rinkimai vyks spalio 14 dieną. Šį penktadienį baigiasi politinės kampanijos dalyvių registracija.NAUJAUSI KOMENTARAI

lt

lt portretas
pezalai.. jau kas kas, bet Acas nera morales etalonas. Tai ko gi cia stebetis, kad prie lovio ir Aciene eina? Buta gi turi kazkas nuomoti..

ANTIKORUPCINE

ANTIKORUPCINE portretas
STOP... KOMPLEKSINEI KORUPCIJAI !!! ................................................. PRANEŠAME LIETUVOS TAUTAI , kad Antikorupcinės Konstitucinės Partijos tikslai yra kovoti prieš valstybinę, politinę ir teisėtvarkos korupciją: padedant Generalinei prokuratūrai , LR STT, LR FNTT , OPERATYVIAI ATSKLEISTI FINANSINIUS NUSIKALTIMUS, t.y. tuos pareigūnus kurie MUS APVOGĖ ir NUSKURDINO. Garbūs Lietuvos piliečiai ir sąžiningieji verslininkai ! ............................................................... PRAŠOME OPERATYVIAI PRANEŠTI APIE ES , ir LT PINIGŲ PLOVIMĄ. To ko nepadarė ”susigyvenusios „ vietinės prokuratūros, policija STT, FNTT, mes tai padarysime, jei Jūs be emocijų, galite pateikti 60 % įrodymus, faktus ir aplinkybes sekančiai apie: № 1. Pinigų plovimą per FIKTYVIUS PROJEKTUS! № 2. Per TYČINIUS BANKROTUS! № 3. Per Savivaldybes. Savivaldybių administracijas, kurios tvirtina UŽAUKŠTINTĄ projekto KAINĄ. № 4. LR Atominės elektrinės, ir LR Dujų terminalo statybos, įtartinas finansines sferas № 5. LR politinių partijų, Ministrų kabinetų korumpuotas atsidėkojimo sferas. ............................................. ANTIKORUPCINĖS KONSTITUCINĖS PARTIJOS, Partijos ir Prezidiumo pirmininkas, Žemaitijos prezidentas Justinas BURBA

Arnas

Arnas portretas
Manau geras ėjimas ponų Ačų. Gerai atrodo "tvarkiečiai".
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių